Teade

Collapse
No announcement yet.

Kas v]imendab seda

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Kas v]imendab seda

    v]im on sony 5x100w kas sinna kannatab taha panna 2 2x250w k]larid. Praegu on 2x150+3x100surroundk]larid.

    #2
    ikka kannatab, ainul et võim jääb natuke nõrgaks seljuhul.
    Kui võimas su sony toiteblok muidu on?

    Comment


      #3
      see sul sony resiiver jah? kas 2x250w on kõlarite rms võimsus?
      F&F

      Comment


        #4
        K[simus kui v]im on 5x 100w kas siis [hest kanalist annab ta maksimum v'lja 100w v]i. kas siis [ldse kannatab panna taha 250w k]lareid. V]i on nii et kui ma l[kkan asja stereo peale siis jagab ta kogu v]imu 'ra kahe kanali vahel siis ehk kannatab panna.

        Comment


          #5
          2*250 kõlareid ta küll ära ei võimenda

          Comment


            #6
            Kannatab. Ära plärtsuma lase.

            Comment


              #7
              taha kannatab alati panna. ja mul tekib kahtlus, et kas ikka võim on 100W kanali kohta ja kas kõlarid on ikka 250W
              KES SOOVIB, SEE PROOVIB

              t-linespeakers.org

              Comment


                #8
                taha kannatab alati panna. ja mul tekib kahtlus, et kas ikka võim on 100W kanali kohta ja kas kõlarid on ikka 250W
                ausalt öeldes mul sama kahtlus... : räägid sa ikka rms võimsusest`?
                F&F

                Comment


                  #9
                  kui need kõlarid on ikka 250 siis ma ei usu et ta nad plärtsuma paneb sest endal sony 5*100 ja estonia'id ta küll plärtsuma ei pane (estoniad on 35 ac-021)

                  Comment


                    #10
                    V]i on nii et kui ma l[kkan asja stereo peale siis jagab ta kogu v]imu 'ra kahe kanali vahel siis ehk kannatab panna.
                    seda peaks manuaalist vaatama
                    KES SOOVIB, SEE PROOVIB

                    t-linespeakers.org

                    Comment


                      #11
                      Ega mul veel neid 250 nesid kõlareid polegi lihtsalt plaanis midagi nii võimsat osta. Küsimus tekkiski sellest et praeguse helisüsteemiga saan ma võimu täitsa põhja keerata. Kas see võim siis rohkem ei võimendagi või on tal mingi piiraja peal et ta ei lasegi rohkem panna aga kui paneks suuremad kõlarid taha ehk siis laseks rohkem keerata. Siin foorumis üks kirjutas et tal sama võim, mis sa sellest loost arvad praegu jooksevad need numbrid 73 ni välja kas see nagu imelik pole võiks ju ikkagi täisarvuni välja joosta, kuidas teil on.

                      Comment


                        #12
                        See on täiesti normaalne et nr mingi paaritu arvuni jooksevad, paljudel võimudel on see nii. Piirajat pole ma veel ühelgil tava võimendil näinud... ???

                        Comment


                          #13
                          Ega mul veel neid 250 nesid kõlareid polegi lihtsalt plaanis midagi nii võimsat osta. Küsimus tekkiski sellest et praeguse helisüsteemiga saan ma võimu täitsa põhja keerata. Kas see võim siis rohkem ei võimendagi või on tal mingi piiraja peal et ta ei lasegi rohkem panna aga kui paneks suuremad kõlarid taha ehk siis laseks rohkem keerata. Siin foorumis üks kirjutas et tal sama võim, mis sa sellest loost arvad praegu jooksevad need numbrid 73 ni välja kas see nagu imelik pole võiks ju ikkagi täisarvuni välja joosta, kuidas teil on.
                          Jah kusjuures ma kahetsen sitaks et ostsin selle sony resiivri

                          Comment


                            #14
                            Kui võim on min 4 oomi ja praegused kõlarid 8 oomi siis saab rohkem välja pigistada! Ühenda 4 oomised kõlarid sinna, ning võimsus on suurem.
                            TFK Audio
                            #tfkaudio
                            http://www.facebook.com/tfkaudio/
                            http://tfkaudio.blogspot.com/
                            - Audioblogi, projektid jms.

                            On kahte sorti inimesi - Ühed, kellele meeldib Loudness ja teised, kellele ei meeldi.

                            Comment

                            Working...
                            X