Teade

Collapse
No announcement yet.

Audes'e küsimused,

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Audes'e küsimused,

    milledele pole vastust leidnud:

    Nimelt plaanis Audese 10" 4ohm kõlar autosse installida.

    1. Siin paar inimest avaldas arvamust, et Audes'e kõlarid ei sobi niiskesse keskkonda st. autosse.
    On see nii?
    On kellegil kogemusi?

    2. Tartus siis ainuke võimalus/odavaim variant neid kõlareid posti teel tehasest tellida?
    Peaks neile vastavasisulise maili saatma - audes@estpak.ee ?

    Andres

    #2
    aga audese woofreid tehakse ka ju autodesse, kodukal on autokastid olemas.
    TFK Audio
    #tfkaudio
    http://www.facebook.com/tfkaudio/
    http://tfkaudio.blogspot.com/
    - Audioblogi, projektid jms.

    On kahte sorti inimesi - Ühed, kellele meeldib Loudness ja teised, kellele ei meeldi.

    Comment


      #3
      aga audese woofreid tehakse ka ju autodesse, kodukal on autokastid olemas.
      kaste teevad
      naljakas on veel see e tehakse 12" elementidele aga audese kodukal ju pole ühtegi 12" elementi , seega ei usu et nad üldse tootmises on nii et jah.
      aga selle kohta kas sobib või mitte ei teagi kohe oh tehtud autodesse küll neid kaste koos audese elemendiga pole mingei muresi veel olnd  

      Comment


        #4
        heh, jah.... tõesti - ma ei vaevunud nende valmistoodangut kaema, vabandan. Kõlari nime järgi tundub triviaalne, et kasutatakse elemante 10" 75W104-4.

        Odavaim variant Tartu inimestele on neid tehasest tellida?

        Comment


          #5
          Jah, nii ta on Ise sul neid audeseid autosse ei soovitaks panna. Esiteks jah, niiskus võib tibakene ajapikku nõrgendada asja ja teiseks on ta tiba nõrk. Kasvõi korralikud Rockfordi 8" elemendid kuhugi installida. Kindlam tunne ....
          kris@andmevoog.eu

          Comment


            #6
            No mai tea, mul oli audese element, ise tehtud kastis, VW Golfi pagassis. Matsu oli piisavalt (liiga paljugi) ja ei saand aru kyll et miskit niiskuse tõttu kehvemaks olex jäänd. Elas edukalt nii suve, kaks sygise kui ka kaks talve yle, a siis viisid pätid minema. Tõrva neile kraevahele.

            Comment


              #7
              Tere Ma tellisin 4 Audesi ja panin autosse 10´´sed ma ei ütleks et nad nii väga lahjasti löövad ma ei ole endale korralikku võimu jõutnud muretseda aga võibolla teen selle ise ja küsimus järgmine mis võimu soovitaksite sellele kõlarile mul on 2 kuud autos vedelenud ja ei ole veel häält ega välimust muutnud, kui nad mul aasta vastu peavad siis ma ei kurda.

              Comment


                #8
                ei saand aru, 4x10" audest ?
                kris@andmevoog.eu

                Comment


                  #9
                  ei saand aru, 4x10" audest ?

                  Ju vist :-/ (Päris raju värk.)
                  Minu kodukas

                  Comment


                    #10
                    4x10" audes.....kõrvainvaliidix tahad jääda we? :

                    Comment


                      #11
                      Sellisele komplektile sobiks võimendi umbes 2x160w rms @ 4 ohms. Nad sul ikka 8 oomised ?
                      kris@andmevoog.eu

                      Comment


                        #12
                        aga kas estonia 010 lõppvõimust piisaks 2#10" audesele?

                        Comment


                          #13
                          piisab kyll
                          kris@andmevoog.eu

                          Comment


                            #14
                            need audessid on mul 4 oomised ja ma plaanisin ise sellele kastile võimu ehitada, aga oleks nõus täitsa ostma mingi auto võimu mis oleks üsna räige. Järsku vedeleb kellegil mingi hea võim?

                            Comment


                              #15
                              need audessid on mul 4 oomised ja ma plaanisin ise sellele kastile võimu ehitada, aga oleks nõus täitsa ostma mingi auto võimu mis oleks üsna räige. Järsku vedeleb kellegil mingi hea võim?
                              kui sa hakkad ise autovõimu ehitama siis hoia mind ka kursis nimelt on mu silmaring autoaudio koha pealt nii kitsukene, et pole veel näinud, et keegi oleks DIY autovõimu teinud

                              Comment

                              Working...
                              X