Teade

Collapse
No announcement yet.

Minu Audiosüsteem...

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Minu Audiosüsteem...

    Niih kavatsen siis teha endale koju arvuti taha järgmise audiosüsteemi
    Kaks kõlarit isetehtud kastidega, kõlarites vene 4GD valjukad, võimendiks kavatsen osta radiotehnika y101. Võibolla hiljem vahetan vahetan kõlarid S30 vastu välja...
    Kuna 4GD valjukad ainult keskmisi ja kõrgeid mängivad ja bassi ei mängi, siis kavatsen teha supaka lisaks,elemendiks supakale võtaks Visaton W200.Sellele on hea kohe võim kah leida kuna see 8 oomi.Tahaks ka osta korralikuma helikaardi arvutile...
    Ruum kus asi hakkab olema on 8-10 ruutu täpselt ei teagi.
    Teie arvamused paluks selle värgi kohta, mis arvate?

    #2
    mis siin ikka arvata.. tavaline asi tuleb.. 4GD'del vaja sis filtriga alumine ots ära lõigata.. ise pakuks,et nii 200hz juurest.. supikale võid võimendi w@aldurilt tellida..

    Comment


      #3
      helikaartidest niipalju et soundblaster 4.1 ja 5.1 on hea hinna/kvaliteedi suhtega. eriti just esimene, teisel on palju lisafunktsioone ja huvitavaid programme.
      TFK Audio
      #tfkaudio
      http://www.facebook.com/tfkaudio/
      http://tfkaudio.blogspot.com/
      - Audioblogi, projektid jms.

      On kahte sorti inimesi - Ühed, kellele meeldib Loudness ja teised, kellele ei meeldi.

      Comment


        #4
        Soovitan Creative Live 5.1 kaarti, palju funktsioone ja heli ka hea. Ordis hinnaga 530 kr.

        Comment


          #5
          A kas integreeritud helikaardiga plaadile ka saab eraldi helikaardi panna.

          Comment


            #6
            Muidugi et saab, emaplaadil see koht ju olemas.

            Comment


              #7
              sänks. peab seda kaaluma siis. küsisin sest integreeritud videokaartide oli vähemalt varemalt mõnus jama.

              Comment


                #8
                livel saab vist kaardis kohe heli nii ära lõigata, et filtrit pole vaja tehagi. mul extigy'l on selline võimalus olemas igatahes.
                KES SOOVIB, SEE PROOVIB

                t-linespeakers.org

                Comment


                  #9
                  Kui võimendit endale ostma hakkad siis ma ei soovitaks sul raadiotehnika y 101te, sest nendega on alati palju jama. Uuri võibolla õnnestub sul mõni kvaliteetsem võim hankida.(Mitte et raadiotehnika võim halb oleks, vastupidi väga head häält teeb aga kahjuks pean tõdema, et Eestis on enamus raadiotehnika võimudest mis hetkel müügil on kas konded kuivanud, või siis muud vead küljes, head võimu on raske saada)

                  Comment


                    #10
                    Kui need 4GD välja jätta siis oleks juba parem.

                    Eestis on enamus raadiotehnika võimudest mis hetkel müügil on kas konded kuivanud, või siis muud vead küljes, head võimu on raske saada)
                    Ütle mulle mille poolest radiotehnikas olevad konded teistes võimendites olevatest kondedest erinevad?

                    Comment


                      #11
                      Ma arvan , et sul tasub midagi uuemat vaadata, materjal sees teine, kvaliteetsem. Väljamaist siis midagi, näiteks Sonab, Sansui ühesõnaga uuri. Kui mudel välja valitud siis võid ka siit foorumist arvamusi küsida, kindlasti kuuled siit häid soovitusi.

                      Comment


                        #12
                        Jah,tõesti kavatsen supakale võimu tellida w@ldurilt arvatavasti...
                        Radiotehnikast siis veel niipalju,et see ikka odav pole seda rahakest nii palju,et osta kallimat lääne võimu ja arvan kah et 4GD jaoks pole ka vaja eriti paremat võimu.
                        Kunagi isegi omasin seda radiotehnika võimu ja siis polnud küll mingeid probleeme sellega.
                        Okei kui tõesti mingit muud võimu vaadata siis estonia 010 lõpp järsku a siis tuleb vist kõlarid kiiremas korras välja vahetada...
                        Ahjaa lisaks veel, et järsku keegi annaks soovitusi, et kui võimu ostma minnes saaks aru, et võim on korralik...

                        Comment


                          #13
                          et kui võimu ostma minnes saaks aru, et võim on korralik...
                          ...ikke proovides...
                          Erinevad audio-videolahendused, helisüsteemide projekteerimine, konsultatsioon, audio-videotehnika paigaldus, häälestus, kõlarite ehitus, mööbel - http://sac.ee/
                          indrek@sac.ee, +3725174765

                          Comment


                            #14
                            Ega seda ma tean isegi ;D aga kuidas nii öelda seda aru saada :P proovimisel... mõned näpunäited näit mida jälgida..

                            Comment


                              #15
                              Ega seda ma tean isegi ;D aga kuidas nii öelda seda aru saada :P proovimisel... mõned näpunäited näit mida jälgida..
                              Kui normaalsed kõlarid taga siis radiotehnika u-101'l on need vu meetrid peal. niikaua kui vu meetrid on rohelise ala peal ei tohiks mingit kraginat kosta.
                              TFK Audio
                              #tfkaudio
                              http://www.facebook.com/tfkaudio/
                              http://tfkaudio.blogspot.com/
                              - Audioblogi, projektid jms.

                              On kahte sorti inimesi - Ühed, kellele meeldib Loudness ja teised, kellele ei meeldi.

                              Comment

                              Working...
                              X