Teade

Collapse
No announcement yet.

Ühele paarile estonia kõlaritele uus kast

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Ühele paarile estonia kõlaritele uus kast

    tahaks panna 2 paari kõlareid ühte kasti ja tahaks ehitada kinnise kasti sest originaalis nad ka kinnises
    kas on sellel üldse mõtet?
    avaldage arvamust
    muidugi ma tahan panna ka häälekad ja kõrgsageduse kõlarid sinna

    kokku 6 kui aus olla:
    2 bassikat 8"
    2 kesksagedus kõlarit
    ja 2 kõrgsageduskõlarit
    ja need on originaal estonia omad, kuigi ma nüüd täpsemaid andmeid küll ei tea


    hetkel on kastid siuksed muidugi see ei ole minu oma mina ei müü neid parima tahtmise juures ka
    aga mõte seisneb selles et teha üks kast et ei oleks 2 eraldikasti
    viimati muutis kasutaja Scott; 18 m 2010, 03:46.

    #2
    Vs: kui suur peaks olema kast estonia 25ac kõlaritele

    põhimõtteliselt ma tahtsin teada kas on mõtet neid kõlareid originaalkastidest välja võtta ja ehitada üks korralik kast 2-le paarile estonia kõlaritele.
    mis siin nii rasket aru on saada?
    lihtsalt proovimiseks oleks olnud see kast ja kui on hea siis oleks need elemendid sinna kasti ka jätnud.

    Comment


      #3
      Vs: kui suur peaks olema kast estonia 25ac kõlaritele

      Teemasse ka:
      Teemalgataja, palun ära ole nii rumal, et võtad kaks täiesti asjalikku kõlarit ning hakkad neid mingiks jubeduseks kokku ehitama! Mis põhjusel sul on neid vaja ühte kasti üldse toppida?
      viimati muutis kasutaja Scott; 18 m 2010, 03:48.
      Minu DIY blogi
      <- CSS'i lairibad EL70 erihinnaga!

      Comment


        #4
        Vs: kui suur peaks olema kast estonia 25ac kõlaritele

        põhimõtteliselt seda vastust ma ootasin et kas on mõtet ühte kasti panna.
        aga mõte oli selles et saada need valjemini mängima.
        praegu on nii et bassielemendid just saavad liigapalju "vatti" selle liikumisega et need traadid mis lähevad membraani külge lähevad jälle pooleks nagu mul juba korra läksid.
        vabandan kui mõnest sõnast aru ei saa mida mõtlen

        Comment


          #5
          no mis keerad seda bassi nii pallju peale, kui tahad plärinat kuulata nagu see http://www.youtube.com/watch?v=CIXNQ...eature=related siis osta juba miskid auto woofrid.
          valjemalt sa neid mangima ei saa .parem jäta nii nagu on voi osta uued kolarid asemele .
          viimati muutis kasutaja Scott; 18 m 2010, 03:57. Põhjus: Ilma läbuta paluks, härrased!

          Comment


            #6
            Vs: kui suur peaks olema kast estonia 25ac kõlaritele

            Elementide ühte kasti kokkupanek ei aita su probleemi kuidagi lahendada. Kui sa tahad bassiosa valjemini mängima saada, siis tee endale bassikõlar juurde. Kui aga tahad kogu kõlarit kõvemini mängima panna, siis jääb su oskustest väheks ning ilmselt ka elemendid ei võimalda seda.
            Minu DIY blogi
            <- CSS'i lairibad EL70 erihinnaga!

            Comment


              #7
              imelik värk jh suurema kastiga teevad need kõlarid küll valjemat häält.
              suvel sai proovitud ja see bass oli siiski suht kena minujaoks.
              aga no ilmselt lepin sellega mis praegu on.
              või siis proovin ja teen enda võimetega midagi.
              hetkel lihtsalt see probleem et kastid on vanad ja lasevad õhku läbi igaltpoolt.

              vaadake seda saate aru mida saavutada tahan http://www.youtube.com/watch?v=zyUyp...eature=channel
              viimati muutis kasutaja Scott; 18 m 2010, 03:48.

              Comment


                #8
                Vs: kui suur peaks olema kast estonia 25ac kõlaritele

                minupoolest võib lukku panna selle teema

                Comment


                  #9
                  Vs: kui suur peaks olema kast estonia 25ac kõlaritele

                  miks kohe lõhkuma peaks elemendid käivad ju 4 kruviga ära.
                  asi lihtsalt selles et keegi ei saanud aru mida ma tahtsin.
                  esimeses jutus on konkreetselt kirjas et avaldage arvamust ja veel küsimus ka kas on sellel üldse mõtet.
                  PS see on veetünn ---- .
                  viimati muutis kasutaja Scott; 19 m 2010, 00:46.

                  Comment


                    #10
                    Vs: kui suur peaks olema kast estonia 25ac kõlaritele

                    jama et uut pealkirja ei saa panna.
                    mõte seisnes selles et ehitada ühele paarile estonia kõlaritele uus kast.
                    kokku siis 6 elementi.
                    ja lihtsalt tahtsin teada umbkaudseid mõõtmeid muud midagi.

                    Comment


                      #11
                      Vs: kui suur peaks olema kast estonia 25ac kõlaritele

                      Küsija küsis juba esimese postiga üsna selgelt seda mida ta vajab, kobinad kilekottidest ja säärasest ei peaks siin kohased olema.

                      Vabamaht kahe kärje korral võiks olla ca 80 liitrit, paigutus peaks olema W+M+T+T+M+W, 2x T seepärast et 10T20 ei ole eriti suure võimsustaluvusega ning kahe abil saame natuke võimsusvaru juurde. Esi- ja tagapaneel peaksid olema 22-27mm MDF, küljed võivad tiba õhemad olla, 18mm piisab. Kesk- ja kõrgriba valjuhäädid võiksid olla paneeli keskteljest nihutatud kõrvale, näiteks et küljest jääb VH serv ca 3cm kaugusele.
                      Ideed näeb siit, seda tuleks n.ö edasi arendada. http://www.hometheatermag.com/floorl.../707atechdia/#

                      edit: vaatasin ka tooriku pilti, seal pole mitte kärg, nende vene valjukate puhul võib vabamaht väiksem olla, ehk 60liitrit.
                      viimati muutis kasutaja OSX; 18 m 2010, 22:52.
                      Kui tõde võib välja öelda ainult sosinal, on riigi vallutanud vaenlane.
                      Konfutsius

                      Comment


                        #12
                        Vs: kui suur peaks olema kast estonia 25ac kõlaritele

                        tänud OSX-ile ja eks ma siis üritan tasapisi midagi meisterdada.

                        Comment

                        Working...
                        X