Teade

Collapse
No announcement yet.

Materjalide hinnad

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Materjalide hinnad

    Oleks lõpphea kui keegi teaks öelda kust mis materjali osta tasub.
    Ntx MDF, saepuruplaat, vineer, riie kõlarite katmiseks.
    Kuna paiknen Tartus siis oleks hea leida sellekandi poodide hindasid.
    "Computers in future may weigh no more than 1.5 tons."(Popular Mechanics, 1949)

    #2
    tartus sepa turu juures oli üks ladu kust sai 560 krooni eest tohutu lahmaka mdf'i. poe leidsin üles mingist infokataloogist, aga enam nime ei mäleta. siis teine võimalus on tulla krautasse ja osta 220 eegi eest sama suur kogus saepuruplaati. seda riiet olen näinud isegi abackanis ja neid muid detaile peaks saama tiigist, atrost ja liivamäe muusikapoes on ka mingeid kõllijuppe.

    Comment


      #3
      Muide, kus asub liivame musapood ja Atros? Kas sellise nimega nagu Akord midagi ka tead::::

      Comment


        #4
        Minukäest saab valmislõigatud MDF, Vineer ja Saepuruplaadijuppe. Sina ytled mõõdud, mina ytlen hinna, asun Tartu ligidal Ülenurmel
        kris@andmevoog.eu

        Comment


          #5
          Minukäest saab valmislõigatud MDF, Vineer ja Saepuruplaadijuppe. Sina ytled mõõdud, mina ytlen hinna, asun Tartu ligidal Ülenurmel
          Dixo! väga hea! ma ka tulevikus vist võtan ühendust..

          Comment


            #6
            a palju noores tehnikus kõlarikatte riie maksab?

            Comment


              #7
              Luise tänaval asuvast saab 150 cm laia x nii pikk kui vaja 75 kr/m
              aga teises noores tehnikus (kuskil kaubanduskeskues) on valmislõigatud tükid ja umbes täpselt 2 korda kallim
              BassZone

              Comment


                #8
                ausaltöeldes kui olen tallinnas käinud, olen isegi imestanud, miks järve keskuses asi nii kallis on luise tänava kaubaga võrreldes :

                Comment


                  #9
                  Ei tea küll miks?Tule majandusteaduskonda ja saad teada


                  juhtnööriks-rendihinnad!!!!!

                  Comment


                    #10
                    Kas olete tähele pannud, et peale kirve hindade on vägagi pelmeenid ja tumbad myyad, yx on ju täitsa Lätlane, ei tia kes kyll myyad valis, tyybid ei tia oma myydavast kraamist ka suurt midagi, aint tyypiline myygimehejutt!

                    Kurb, aga tõsi! :-/

                    Comment

                    Working...
                    X