Teade

Collapse
No announcement yet.

võimendi vega 50u-122c

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    võimendi vega 50u-122c

    et siis kas sellist pilli on mõtet parandada? sisse lülitub, häält ei tee, natukese ajapärast hakkab kärsakat ajama...

    mingisuguse skeemi leidsin ka netist...


    #2
    Kui oskusi ja tahtmist on siis ikka on mxtet, kuigi hea pill ta pole.
    Muideks ara myya ei taha? Mul oleks korpust vaja.

    Comment


      #3
      Tartus on üks pood Akord - seal müüakse uusi ja vanu võime, kõlle, jne. Samas on seal ka müügil lääne pillide korpused. Päris kena korpuse saab mingi 50- eegu eest.
      "Computers in future may weigh no more than 1.5 tons."(Popular Mechanics, 1949)

      Comment


        #4
        Mina parandaks ära kui oskust ja aega. Võim tundub kuskil 90date algusest, ja päris tippklassi oma ta pole, aga kuulatav.
        TFK Audio
        #tfkaudio
        http://www.facebook.com/tfkaudio/
        http://tfkaudio.blogspot.com/
        - Audioblogi, projektid jms.

        On kahte sorti inimesi - Ühed, kellele meeldib Loudness ja teised, kellele ei meeldi.

        Comment


          #5
          Minu sõbral on vega 10Y 120C, arvuti taga, mingist lambijuhe on kõlarikaabliks + S30.Ma arvan,et keegi ei kujutaks ette kui head tugevat bassi see pill s30-ga teeb!!!Muidu mõtled, et s30 pole nagu midagi väärt ja eriti võimsad ka pole.Aga selle võimu taga(ei tea kas need tavalised elektrijuhtmed, mis kaabliks on ka seda mõjutavad) võetakse küll sellest kõllist 150%
          Võrdluseks proovisin s30-d enda KOrvet 100Y taga ja bass oli hoopis lahjem ning üsna vara hakkas kõlaril punane tulu põlema!!

          Ei tea millest selline erinevus tuleb, äkki lihtsaöt vega sobib s30-ga ideaaalselt?

          Comment


            #6
            see oleneb ka suuresti ruumist kus kuulata su sõbrapuhul võib olla asi kogematta juhtunud omavahel kõik klappima
            F&F

            Comment


              #7
              Minu sõbral on vega 10Y 120C, arvuti taga, mingist lambijuhe on kõlarikaabliks + S30.Ma arvan,et keegi ei kujutaks ette kui head tugevat bassi see pill s30-ga teeb!!!Muidu mõtled, et s30 pole nagu midagi väärt ja eriti võimsad ka pole.Aga selle võimu taga(ei tea kas need tavalised elektrijuhtmed, mis kaabliks on ka seda mõjutavad) võetakse küll sellest kõllist 150%
              Võrdluseks proovisin s30-d enda KOrvet 100Y taga ja bass oli hoopis lahjem ning üsna vara hakkas kõlaril punane tulu põlema!!

              Ei tea millest selline erinevus tuleb, äkki lihtsaöt vega sobib s30-ga ideaaalselt?
              kusjuures on jah lood nii,et mõni kõlar lihtsalt sobib mingi võimendiga paremini kokku.. endal elutsesid 2xS30 kõlarit Melodija 4W võimukese taga.. heli oli väga mõnus.. muidu võimsus väga väike võimendil,aga millegi pärast sobisid nad kokku kui sukk ja saabas.. samas ei teinud need kõlarid ühe lääne ressiivri taga üldse nii head häält..

              Comment


                #8
                Minu sõbral on vega 10Y 120C, arvuti taga, mingist lambijuhe on kõlarikaabliks + S30.Ma arvan,et keegi ei kujutaks ette kui head tugevat bassi see pill s30-ga teeb!!!Muidu mõtled, et s30 pole nagu midagi väärt ja eriti võimsad ka pole.Aga selle võimu taga(ei tea kas need tavalised elektrijuhtmed, mis kaabliks on ka seda mõjutavad) võetakse küll sellest kõllist 150%
                Võrdluseks proovisin s30-d enda KOrvet 100Y taga ja bass oli hoopis lahjem ning üsna vara hakkas kõlaril punane tulu põlema!!

                Ei tea millest selline erinevus tuleb, äkki lihtsaöt vega sobib s30-ga ideaaalselt?
                Ka Radiotehnika u-101'ga mürtsuvad s30'sed väga hästi. See vist võimendite isepärasus. korvet on vist ehitatud suurtemate kõlarite alusel. Ka odyssei taga ei kiidelnud s30'sed hästi bassiga. Need võimendid polegi mõeldud mingeid üli-low bassi tegema, pigem heale soundile.
                TFK Audio
                #tfkaudio
                http://www.facebook.com/tfkaudio/
                http://tfkaudio.blogspot.com/
                - Audioblogi, projektid jms.

                On kahte sorti inimesi - Ühed, kellele meeldib Loudness ja teised, kellele ei meeldi.

                Comment


                  #9
                  Et kõll palju vastu peab, oleneb suuresti sellest mis sagedust bassi nupp regul.Ja kas võimul on kp filter.Ega s30 madalat bassi ei talu ja see tapab kõlli juba varakult ära.PAras oleks mingi allpoole 50hrz ära lõigata.
                  muusika on kuulamiseks

                  Comment


                    #10
                    Minu sõbral on vega 10Y 120C, arvuti taga, mingist lambijuhe on kõlarikaabliks + S30.Ma arvan,et keegi ei kujutaks ette kui head tugevat bassi see pill s30-ga teeb!!!Muidu mõtled, et s30 pole nagu midagi väärt ja eriti võimsad ka pole.Aga selle võimu taga(ei tea kas need tavalised elektrijuhtmed, mis kaabliks on ka seda mõjutavad) võetakse küll sellest kõllist 150%
                    Võrdluseks proovisin s30-d enda KOrvet 100Y taga ja bass oli hoopis lahjem ning üsna vara hakkas kõlaril punane tulu põlema!!
                    Lahja vxim tyytab oma vximaluste piiril ja selleparast tekib selline kisamise effekt. Vximsam vxim aga laseb pingutamatta S-30stel punase vilkuma ja effekti nagu polekski, kuigi tegelikult see teine variant on kvaliteetsem nii ma vahemalt olen omast kogemusest aru sanud.

                    Comment


                      #11

                      kuigi tegelikult see teine variant on kvaliteetsem nii ma vahemalt olen omast kogemusest aru sanud.
                      jah on küll kvaliteetsem. siis saab kõlari viia maksimumi ilma võimendi moonutusteta.


                      jutt hakkab vist natsa offtopicuks muutuma :P

                      Comment


                        #12
                        Täname, et arvamust jagasite.Ma ise olin samal mõttel, et võimas võimendi lihtsalt mängib lahja kõlli "üle", samas mängib ta väga madalale ja seda juba S30 ei kannata.Igatahes vega10Y120C sobib s30 kindlasti paremini kui radiotehnika!! jah , aga kui tahta head kvaliteeti siis pean ikka oma Korveti vist kasutama.Kusjuures veel üks tähelepanek, panin sellele võimule 12" vene kontserdikad järele ja kvaliteet oli nii bassi kui kõrgete poolest kindlasti parem kui Radiotehnikaga.Kõlar suutis kannatada ka rohkem võimsust kui Radiot., peaaegu 16Om sain 100W võimu põhja keerata, muidugi sõbraga siis rääkida ei kuulnud

                        Comment

                        Working...
                        X