Teade

Collapse
No announcement yet.

hulgaliselt küsimusi

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    hulgaliselt küsimusi

    makil on andmed sellised
    Max. output power (watts) 4x45 W
    DIN output power (wattsIN 45324,+B= 14,4 Á)  4x25 W

    ma nüüd tahaks natuke targemaks saada millise võimsusega kõlarid tasub sinna taha ühendada...st pole ju mõtet 500w sinna ühendada kui ta ei mängi rohkem kui 25w
    aga kui nüüd panna mingid kõllid millel hetke võimsust 45w ja püsivat 25w siis need nagu peaksid sobima?

    #2
    esialgu võid proovix ju panna S30-d
    Erilahendused.
    PS või mail.

    Comment


      #3
      Vôid ju ka need 500 vatised panna kusjuures see 500W kôlari peal näitab vôimsust, mille juures tükid lendavad juba koos haisuga ;D
      Elu on nagu lintmakilt muusika kuulamine. Mida lõpupoole, seda kiiremini hakkab linti äraandev ketas pöörlema...

      Comment


        #4
        makil on andmed sellised
        Max. output power (watts) 4x45 W
        DIN output power (wattsIN 45324,+B= 14,4 Á) 4x25 W

        ma nüüd tahaks natuke targemaks saada millise võimsusega kõlarid tasub sinna taha ühendada...st pole ju mõtet 500w sinna ühendada kui ta ei mängi rohkem kui 25w
        aga kui nüüd panna mingid kõllid millel hetke võimsust 45w ja püsivat 25w siis need nagu peaksid sobima?
        Võimsamad kõlarid(ntx s90) mängivad selle taga palju paremin kui lahjemad(ntx s30) Kui aga s90'seid on millegi targema peale raisata, siis sinna makile ei lülitaks ma neid.
        TFK Audio
        #tfkaudio
        http://www.facebook.com/tfkaudio/
        http://tfkaudio.blogspot.com/
        - Audioblogi, projektid jms.

        On kahte sorti inimesi - Ühed, kellele meeldib Loudness ja teised, kellele ei meeldi.

        Comment


          #5
          no s90 ongi hetkel taga aga tahaks ette mingid kõlarid panna
          seepärast küsingi ,et mitme vatised oleks mõtekas sinna taha ühendada...st mitte ei taha mingeid kõlari kaste taha panna vaid mingit elemnti...
          ja ei taha katsetama hakata...et ostan mingid lahjad...vaatan ,et need ikka jäävad lahjaks ja proovin võimsamat...seega tahaks kohe sobivaid osta?

          Comment


            #6
            no s90 ongi hetkel taga aga tahaks ette mingid kõlarid panna
            seepärast küsingi ,et mitme vatised oleks mõtekas sinna taha ühendada...st mitte ei taha mingeid kõlari kaste taha panna vaid mingit elemnti...
            ja ei taha katsetama hakata...et ostan mingid lahjad...vaatan ,et need ikka jäävad lahjaks ja proovin võimsamat...seega tahaks kohe sobivaid osta?
            Kõige tasakaalukam oleks kõik ühesugused osta, st mina võtaks s90'sed
            TFK Audio
            #tfkaudio
            http://www.facebook.com/tfkaudio/
            http://tfkaudio.blogspot.com/
            - Audioblogi, projektid jms.

            On kahte sorti inimesi - Ühed, kellele meeldib Loudness ja teised, kellele ei meeldi.

            Comment


              #7
              unustasin vast mainida ,et tegu autoga...ja automakiga

              ? ikka aru ei saanud
              kui tahan osta pioneeri kõlareid...siis mis võimsusega ned olema peaks...

              Comment


                #8
                Rumal.Ära vahi neid watte. ???Olen näind ovaale võimsusega 30-280wKõik olid sarnased ja kõik lasin 25w estonia võimuga lõpuni.need 30w on kõige paremad.Alpine omad ja kõige kvaliteetsemad.Mingid odavad 200w ei kannata kriitikat.Niiet tähtis pole võimsus vaid.....hind.
                Nagu ma aru sain on sul vaja autosse ette kõlle.Uuri mis kõllid sul sinna sobivad ja vali taskukohasem välja.
                muusika on kuulamiseks

                Comment


                  #9

                  Kõige tasakaalukam oleks kõik ühesugused osta, st mina võtaks s90'sed
                  mis heli sa nende s90'ga seal autos taotled..? ma arvan,et teema alustaja tahab ikka mõnusat heli,mitte mingit mürinat.. ja kuhu sa autosse need ette paigutad?


                  ? ikka aru ei saanud
                  kui tahan osta pioneeri kõlareid...siis mis võimsusega ned olema peaks...
                  nominaalvõimsus võiks olla oma 45W vähemalt.. alla selle pole kindlasti mõtet vaadata


                  aga muidugi ära hakka mingeid odavaid juuste vaatama

                  Comment


                    #10
                    Ma ei teadnud et autost käib jutt. :-[
                    TFK Audio
                    #tfkaudio
                    http://www.facebook.com/tfkaudio/
                    http://tfkaudio.blogspot.com/
                    - Audioblogi, projektid jms.

                    On kahte sorti inimesi - Ühed, kellele meeldib Loudness ja teised, kellele ei meeldi.

                    Comment


                      #11
                      kõlareid tahan ette ukse sisse...
                      ja seepärast ma küsingi ,et mille järgi ma siis teada saan palju mul see makk max välja annab? sest pole ju mõtet panna võimsamaid...ennem kui võimu pole
                      seepärast ma siit foorumist abi otsingi...muidu oleks ma ammu mingid kõlarid ära ostnud mis kõige paremini sinna auku istuvad

                      Comment


                        #12
                        mis heli sa nende s90'ga seal autos taotled..? ma arvan,et teema alustaja tahab ikka mõnusat heli,mitte mingit mürinat.. ja kuhu sa autosse need ette paigutad?

                        Nu mis seal ikka kui mootor välja ja voilaa

                        Comment


                          #13
                          kõlareid tahan ette ukse sisse...
                          ja seepärast ma küsingi ,et mille järgi ma siis teada saan palju mul see makk max välja annab? sest pole ju mõtet panna võimsamaid...ennem kui võimu pole
                          seepärast ma siit foorumist abi otsingi...muidu oleks ma ammu mingid kõlarid ära ostnud mis kõige paremini sinna auku istuvad
                          Makki maximum võimsusi ei ole mõtet vaadata. mida sa sellega loodad saavutada ? Kõlareid nominaalvõimsuseni jooxutada ? Makil tuleb sul nominaalvõimsusena välja kuskil 8-13, (mõnel makil isegi kuni 18w rms) kanali kohta. Kõlarid mis sinna järgi peaxid vaatama olex siiski ainult suunaga tulevikku. Makk sul yhtegi normaalselt kõlaripaari ära ei toida. Väike soovitus, et vaata võimalikult suure tundlikusega kõlareid, seda paremat häält nad sul makki taga ning lõpuks ka siis võimu taga teevad
                          kris@andmevoog.eu

                          Comment


                            #14
                            ühesõnaga sellised
                            http://www.akustika.ee/pioneer/TS-G1046.html
                            peaksid head küll olema?

                            Comment


                              #15
                              hmm.Mina neid kõlle ei paneks.Lihtsalt ei usaldaks.Olen kuulnud neid mängimas küll.Eriti sealt häält välja ei tule.Kusjuures makk oli 4*35w.
                              Miks ei ole mõtet panna võimsamaid kõlareid kui makk välja annab.Ega võimendi häält ei tee.Kõlarist tuleb ikka hääl ju.Mida paremad kõlarid seda parem hääl tuleb.Vaata kui suured kõlarid sul ette mahuvad?
                              muusika on kuulamiseks

                              Comment

                              Working...
                              X