Teade

Collapse
No announcement yet.

milline kast teha ?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    milline kast teha ?

    mul on kodus enam - vähem yhesugused kõlarid ...mingi 3 watti .... läbimõõt nendel on 16 cm .
    kyssa selline et millist kasti teha ? kui suure kasti peaks tegema , kui ma tahan saada sellest kõige madalamad helid kätte ... magnet on muidu mingi 6-7 cm läbimõõtu ..

    piltte pole , aga kui pildid saan nendest valjukatest , siis panen kindlasti yles !


    #2
    T/s parameetreid on vaja! (Neid sa muidugi ei tea)
    Minu kodukas

    Comment


      #3
      ütle,mis marki see valjukas on.. sis saan otsida üles selle t/s parameetrid..

      Comment


        #4
        kõige kindlam olex teha mingine: 5-8l kinnine kast!

        Comment


          #5
          ega jah mul ka sellised vedelesid kunagi kisasid päris hästi... :P madalat sealt pole kyll loota...
          F&F

          Comment


            #6
            hm .. madalaid annab edasi ypris kehvasti jah

            aga mis need t/s parametrid on? kui ytlete siis vb isegi saan need kuskilt ?

            Comment


              #7
              http://www.pilt.ee/photo/3322/47211/
              http://www.pilt.ee/photo/3322/47217/
              sjukesid tahan panna (mõlemad)yhte kasti .. millist kasti ?

              (ärge nyyd hakake kohe laitma et on sitad valjkukad .. ma tean seda isegi ja pole mõtet kirjutada et pole mõtet teha nendele kasti ...... )

              Comment


                #8
                kui madalad helid sellel ära lõigata,sis saab täitsa normi hääle kätte... madalaid see mängib,aga mingi imelik heli tuleb juurde..

                Comment


                  #9
                  orig olen näind neid tagant lahtises kastis.Midagi ertiti nagu polegi arvutada.Alla 150hrz oleks paras pära lõigata siis kannataks isegi natuke võimsust sisse lasta.Koos supakaga teevad häält küll.Mängivad kuni 12500hrz
                  muusika on kuulamiseks

                  Comment


                    #10
                    ok! 5-8l kast , kinnine

                    aga kuda ära lõigata siis adalad helid ?

                    Comment


                      #11
                      filtriga
                      paari lihtsama arvutus liigutusega saad arvutada kõige lihstamat järku filtri ehk siis lihstalt vahele panna bipolaarne konde aga asi oleneb täitsa kui madalalt või kõrgelt maha lõigata tahad

                      Comment


                        #12
                        ok .. ex ma vaatan seda asja ...

                        Comment

                        Working...
                        X