Teade

Collapse
No announcement yet.

mis valjukas on ? + magneti eemaldamine ?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    mis valjukas on ? + magneti eemaldamine ?

    niisis - on yx kõlar , 10 watine , ei tööta , kui lykkan membraani alla ja tõmban ylesse teeb mingi klõpsu , tal on sees mingi koonjas värk laialiulatuvate äärtega , membraani äääres on kollane riba ..

    kas keegi oskab öelda mis valjukaga on tegemist ja kuidas saab magnetit nii ära , et mähist sees ei kahjusta ?

    ((on soov teha pasiivkiirgur))


    #2
    tegu selle 10w lairibavaljukaga, mis propeller oma projektis kasutas. Selleast sa omale passiivkiirgurit teha ei saa, saad, aga käik liiga väike. Mähis on passiivkiirguri juures ebaoluline.
    kris@andmevoog.eu

    Comment


      #3
      aga kas 25gd-26b -st saab teha pasiivkiirguri?

      Comment


        #4
        Saab ikka, aga muidugi tulex bassivaljuhäädli valida selline, mis lõppkokkuvõttes seda passiivkiirgurit yle oma suutlikuse lykkama ei hakka, mille tagajärjeks plärtsuv sound.
        kris@andmevoog.eu

        Comment


          #5
          niih ... element , millest teen pasiivkiirguri on siin : http://www.pilt.ee/photo/3322/45869/
          sellest veel niipalju et ma olen juba selle seesmise koonuse + tolmukaitse + mähise + kõik selle sisemuse ära võtnud , tõmbasin välja

          voh .. töötab pallju paremini



          ja element mis hakkab passivkiirgurit toitma on siin : http://www.pilt.ee/photo/3322/47188/

          Comment


            #6
            ja et te ära ei ehmatax siis teatavaks peaks teile veel tegema et see element niikuinii ei tötanud .. panin sinna 220 voltti sisse ja ei juhtunud midagi (( lamp+valjukas+220v ))
            ja ikkagi tahax teada et kuidas ära saada magnetit ?

            Comment


              #7
              kahtlen kas see 4gd üldse hakkb passiivkiirgurit liigutama.Üldiselt soovitatakse kasutada radikaks sama valjukat mis seda liigutamagi hakkab.
              muusika on kuulamiseks

              Comment


                #8
                hm .. mul on yx selline 4gd , millel on seest mähisel vict traadid lahti vms . viga ... ma võin ju proovida / ag kui ma panin need mõlemad valjukad eestotsapidi kokku , siis akkas liigutama päris kobedalt ...

                Comment


                  #9
                  kahtlen kas see 4gd üldse hakkb passiivkiirgurit liigutama.Üldiselt soovitatakse kasutada radikaks sama valjukat mis seda liigutamagi hakkab.
                  jajah selle 4gd käik tõesti väikene :-/ võimas supakas võib selle lausa ribadex lüüa...oota millele elemendile selle passiivkiirguri yldse teha tahad?
                  F&F

                  Comment


                    #10
                    http://www.pilt.ee/photo/3322/47188/ --- sellele elemendile tahan teha ... tegelt on vaja ainult kast veel teha .. kõik muu on juba valma

                    Comment


                      #11
                      aga kuna see 10w valjukas on liiga raske , siis tahax ikkagi teada et kuidas on selle magnet yhendatud raamiga ? kas on neetidega või liimiga ja kuidas siis ikkagist seda sialt ära saab ?

                      Comment


                        #12
                        löö mingi terava asjaga magneti ja raami vahele, saad magneti lahti. on kas liimitud või needitud, halvimal juhul kruvidega pandud
                        KES SOOVIB, SEE PROOVIB

                        t-linespeakers.org

                        Comment


                          #13
                          ok !

                          Comment

                          Working...
                          X