Teade

Collapse
No announcement yet.

On see võimalik??????

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    On see võimalik??????

    Tervitus!! Selline asi siis et värvisin ühe valjuka ära. Asi mängib nagu ikka aga üks imelik asi on selle juures-samal õhtul kui värvisin mõtlesin et kuulan siis ka kuida mütsub ja mängis ilusti, kuulasin terve õhtu ja hiljem olid nagu kõrvad õrnalt lukus (nagu nohu puhul aga nohu mul pole)
    Selline küss siis et kas võib see olla tingitud valjukast mille ära värvisin et hakkas mingeid imelikke sagedusi värvi pärast esitama või midagi sarnast. Või on siis tervis nats käest ära. On äkki see suur kokkusattumus ühel päeval. Aru ma ei saa, enne ei julge teist kõlli ka värvida kui asi üle läind. Oskab keegi midagi tarka vastata-võib värvitud valjukas nii mõjuda ???

    #2
    niipalju veel et ei kuulanud kõvasti

    Comment


      #3
      Mina arvan, et sa kuulamise ajal vaatasid kindlasti lähedalt, ka värviga midagi juhtub, kui heli kõvaks keerata ja panid nina pikaks ajaks vastu elementi. ;D
      Kõrvad lähevad lukku siiski heli tugevusest, mitte sagedusest.

      Comment


        #4
        Võimalik et esitab rohkem mingit kindlat sagedust, mis su kõrvadele mõjub.

        Comment


          #5
          ma ei tiagi nüüd on see jama sellest et valjuka ära värvisin või lihtsalt terviseprobleem. Enne värvimist polnud seda jama et kõrvad lukku oleks läind ja ei taha hästi uskuda ka et nüüd peale värvimist sagedusi teistmoodi edastama hakkas mis kõrvadele mõjub :

          Comment


            #6
            Võib olla kokkusattumus.Kuim ei olbnud kokkusattumus sis mitte heli, vaid lõhna pärast :-*
            muusika on kuulamiseks

            Comment


              #7
              Võib olla kokkusattumus.Kuim ei olbnud kokkusattumus sis mitte heli, vaid lõhna pärast :-*

              Just! Värvi haisud ja aurud teevad peast lolliks ;D
              Minu kodukas

              Comment


                #8
                Võib ka olla kuna kõrvad on nati lukus mingi kolmandat päeva juba (vahel on ja siis mitte). Tümaka kuulamine nagu ei muuda ka midagi hullemaks ja paremaks ka mitte

                Comment


                  #9
                  Kõrvad lukus kolmandat päeva ? Võib olla täiesti kõrvapõletik, mul hakkas sisekõrvapõletik niimoodi :-/

                  Väga elektrooniline muidugi : ;D
                  kris@andmevoog.eu

                  Comment


                    #10
                    ufonaut..äkki leiad abi kusagilt arsti foorumist kõrva teemaalt
                    F&F

                    Comment


                      #11
                      No selge selge ;D ma mõtlesin et äkki kõllist tuli see jama kuna hakkas samal päeval kui värvisin :-/ Aga nüüd on selge et sellest ta vist ikkagi pole.
                      Tänx kõigile

                      Comment

                      Working...
                      X