Teade

Collapse
No announcement yet.

K: Plaanis soetada High-End riiulikõlarid: B&W, Dynaudio, KEF, Usher jne

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    K: Plaanis soetada High-End riiulikõlarid: B&W, Dynaudio, KEF, Usher jne

    Tunnen huvi kas keegi on juhtunud kuulama selliseid riiulikõlareid ja kuidas teie nende heli kommenteeriksite. Kuna enamus neist ei ole võimalik Eestis kuulata, siis teie kommentaarid tuleksid abiks suuna valikul -tänud ette.

    1. B&W 805 S
    2. Dynaudio Contour 1.4
    3. Dali Helicon 300mk2
    4. Usher BE-718
    5. Swans M3
    6. KEF Reference 201/2
    7. Wilson Benesch ARC
    "Some loudspeakers try to be musical instruments, Wilson Benesch tries to be a reproducer of music in it’s entirety. … It does what speakers are supposed to do, and so few really achieve; it plays what it is given."

    #2
    Vs: K: Plaanis soetada High-End riiulikõlarid: B&W, Dynaudio, KEF, Usher jne..

    Contour 1.4 olen millalgi kuulanud.
    Igati kuulatavad nagu enamus Dynaudio toodangut, üsna dünaamiline ja energiline sound, samas miskit üle pakkumata ja piisavalt neutraalne.
    Ei tekitanud küll sama head elamust, kui varem kuulatud vanemad Contour sarja standmounterid (1.1 & 1.3SE), võib-olla oli tingitud ka singaaliallikaks olnud seadmetest (MarkLevinson CD+võim)
    ML mulle eriti ei istu oma suht analüütilise soundiga.

    B&W vanemat 805 mudelit (ilma S-ta) olen kunagi ka kuulanud, aga sedavõrd põgusalt, et mingit mälupilti ei ole sellest jäänud...

    Comment


      #3
      Vs: K: Plaanis soetada High-End riiulikõlarid: B&W, Dynaudio, KEF, Usher jne..

      Tänud Dynaudio Contouri postituse eest!

      Ise olen omanud kunagi Dynaudio 52SE ja nüüd hiljuti käisin kuulamas HIFI Klubis Dynaudio Focus 140, mille helipilt oli avaram, pillide hääled detailsemad, isegi bassi osa mängis suhteliselt madalale kuigi veidi tundus kumisevat aga üldine neutraalsus helipildis jättis mind tuimaks, sest õhku oli vähe ja elu ei tulnud nii veenvalt esile kui oleks soovinud. Kas ma võin sellest järeldada, et Dynaudio suunitlus neutraalsuse osas läbib kogu nende liini..
      "Some loudspeakers try to be musical instruments, Wilson Benesch tries to be a reproducer of music in it’s entirety. … It does what speakers are supposed to do, and so few really achieve; it plays what it is given."

      Comment


        #4
        Vs: K: Plaanis soetada High-End riiulikõlarid: B&W, Dynaudio, KEF, Usher jne..

        Esmalt postitatud oliverk poolt Vaata postitust
        Kas ma võin sellest järeldada, et Dynaudio suunitlus neutraalsuse osas läbib kogu nende liini..
        Põhimõtteliselt küll jah.
        Focus seeria tundub ka mulle endale selline bassirikkam ja pisut tuhmim, nagu ka DM-seeria.
        Audience'i asemele tulnud uut Excite seeriat pole endal kahjuks siiani õnnestunud veel kuulata.

        Igatahes kui selline suurem investeering plaanis, siis soovitaks kindlasti teha päevane reis põhjanaabrite juurde, seal kohapealset kuulamisvõimalust oluliselt rohkem kui siinpool lahte. Laevapilet ei maksa ju suurt midagi.
        Näiteks Helsinki Sound&Cinema, Highend Studio ja Hifi Studio 17 on kõik kesklinnas suht lähestikku.
        Kruunuradio, Mareksound ja MRHifi küll pisut kaugemal, aga ka kindlasti külastamist väärt.
        viimati muutis kasutaja Anti112; 12 m 2010, 17:35.

        Comment


          #5
          Vs: K: Plaanis soetada High-End riiulikõlarid: B&W, Dynaudio, KEF, Usher jne..

          Tänud soovitamast!
          3.aprillil minek siis Helsingisse koos teise audiofiiliga klubidesse kuulama, B&W, Dynaudio, Usher, Wilson Benesch ja võibolla muutki põnevat, igal juhul annan märku kui valik tehtud!
          Samas lubas Audiodesign Tartu pood Swans M3 ära tellida oma valikusse -seega saab neid ka lähiajal kuulata..
          "Some loudspeakers try to be musical instruments, Wilson Benesch tries to be a reproducer of music in it’s entirety. … It does what speakers are supposed to do, and so few really achieve; it plays what it is given."

          Comment


            #6
            Vs: K: Plaanis soetada High-End riiulikõlarid: B&W, Dynaudio, KEF, Usher jne..

            Soomes plaanis ära kuulata ka:

            PMC TB2i
            ProAc Responce D Two
            Usher Mini Dancer Two
            viimati muutis kasutaja oliverk; 28 m 2010, 17:49.
            "Some loudspeakers try to be musical instruments, Wilson Benesch tries to be a reproducer of music in it’s entirety. … It does what speakers are supposed to do, and so few really achieve; it plays what it is given."

            Comment


              #7
              Vs: K: Plaanis soetada High-End riiulikõlarid: B&W, Dynaudio, KEF, Usher jne..

              Nii, Soomes käidud ja uued kallimad soetatud koos oma originaal jalaga! Mini Dancer ehk Usher BE-718 +RWS-708

              Mõned auhinnad on saanud ka:



              viimati muutis kasutaja oliverk; 04 m 2010, 16:10.
              "Some loudspeakers try to be musical instruments, Wilson Benesch tries to be a reproducer of music in it’s entirety. … It does what speakers are supposed to do, and so few really achieve; it plays what it is given."

              Comment


                #8
                Vs: K: Plaanis soetada High-End riiulikõlarid: B&W, Dynaudio, KEF, Usher jne..

                Äkki räägid meile ka , miks just need ja palju need ka maksid.

                Comment


                  #9
                  Vs: K: Plaanis soetada High-End riiulikõlarid: B&W, Dynaudio, KEF, Usher jne..

                  Kuulatud sai Wilson Benesch, Dynaudio Contour, B&W ja eelnevalt ka Dali Helicon 300 ning Swans M1 (M3 on alles tulemas Eestisse). KEF reference 201/2 läks budjetist välja, kuna oli 4500.-eur paar ja ainult telllimise peale, ProAc ja PMC jäi sellepärast kuulamata, et sommid olid sel päeval poe kinni pannud. Usher sai valitud selle tiheda päeva graafiku juures, nati riskivalt sest osad kõlarite võrdlused jäid ju tegemata aga Usheri bass mängis suhteliselt madalale välja ja minu arust konkreetsemalt kui teistel. Kuna osa minu muusika maitsest hõlmab ka elektroonilist soundi siis see alumise osa paremus sai otsustavaks.
                  Letihind: Usher +stand paar 2500.-eur
                  "Some loudspeakers try to be musical instruments, Wilson Benesch tries to be a reproducer of music in it’s entirety. … It does what speakers are supposed to do, and so few really achieve; it plays what it is given."

                  Comment

                  Working...
                  X