Teade

Collapse
No announcement yet.

estonia eelvõim

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    estonia eelvõim

    mul on niuke kyssa et kas ma võin panna radiotehnika lõppvõimu estonia eelvõimu järgi?

    Kysimus tekkis kuna estonia peaks olema 8 oomi ja radiotehnika 4-oomi.(radiotehnikal järgi 4 oomine midwoofer)
    Kas seal midagi läbi ei kärssa?

    #2
    Estonia ei ole ainult 8 oomi, kannatab ka 4 oomi, kuid eksemplaariti taluvad nad 4 oomist koormust kord paremini, kord halvemini - ma ei saa aru kust on tulnud selline jutt, et Estonia kannatab vaid 8 oomi?
    Erinevad audio-videolahendused, helisüsteemide projekteerimine, konsultatsioon, audio-videotehnika paigaldus, häälestus, kõlarite ehitus, mööbel - http://sac.ee/
    indrek@sac.ee, +3725174765

    Comment


      #3
      ma ei saa aru kust on tulnud selline jutt, et Estonia kannatab vaid 8 oomi?
      ju selle kaitselülituse järgi.. ja sis kõlarite järgi ka..

      Comment


        #4
        ok

        Comment


          #5


          ju selle kaitselülituse järgi.. ja sis kõlarite järgi ka..
          kas vene võimudest on veel mõnel see kaitse lülitus peal? kui siis millisel?
          F&F

          Comment


            #6

            kas vene võimudest on veel mõnel see kaitse lülitus peal? kui siis millisel?
            U101 on lühisekaitse peal, mu Odyssei'l ka .. Minu teada paljudel..

            Comment


              #7
              mul on niuke kyssa et kas ma võin panna radiotehnika lõppvõimu estonia eelvõimu järgi?

              Kysimus tekkis kuna estonia peaks olema 8 oomi ja radiotehnika 4-oomi.(radiotehnikal järgi 4 oomine midwoofer)
              Kas seal midagi läbi ei kärssa?
              Heh.Mis vahet seal on mis kõllid võib lõpu järgi toppida???Antud olukorras pole sel mingit tähtsust.Kas eelvõim lõppvõüimuga kokku sobib oleneb ikka sellest, mis on eelvõimu väljundtakistus ja lõppvõimu sisendtakistus.Arvata on, et nad omavahel ikka sobivad. Ära ainult eelvõimu lõpu järgi pane ;Dsee poleks eriti kasulik.
              muusika on kuulamiseks

              Comment


                #8
                Sobivad ilusti kokku. Nad yhe standardi jargi tehtud.

                Comment

                Working...
                X