Teade

Collapse
No announcement yet.

Mis vahe on?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Mis vahe on?

    Ok mul oleks hetkel saada soodsalt autovõim 2*300W 1600 eegu eest (rohkemat hetkel võimust ei tea kuid minu arust soodsalt või mis te arvate?) Kuna endal autot pole siis tahaks nagu korteris müdistada. Mis vahe siis auto ja toa võimul nagu on ja kas oleks mõtet selline asi endale soetada tuppa? Kas ta jääb milllegi poolest alla toa võimule? ??? Äkki on hoopis kellelgi välja pakkuda mõni alternatiivne lahendus, et nagu sama võimas sama hinnaklass, aint toas kasutamiseks mõeldud?
    Protect your ears and get high!!

    #2
    Ütleme nii, et autovõim toapingepeal ei tööta. Mõtetu lax olex :P
    kris@andmevoog.eu

    Comment


      #3
      Ütleme nii, et autovõim toapingepeal ei tööta. Mõtetu lax olex :P
      Mingi adapteriga ei anna kuidagi?
      Protect your ears and get high!!

      Comment


        #4
        Annab aga sellejaoks on sul vaja toiteblokki mille voolutugevus umbes 20 ampri ringis oleks
        Muidu väiksemale auto võimule sobib ka tavaline 8 amprine arvuti toiteblokk, näiteks 2X30w võimule.

        Comment


          #5
          küllap tuleb see mõte kõrvale heita ja vaadata kuskilt mõni teine võim endale :-/
          Tänud vastanutele
          Protect your ears and get high!!

          Comment


            #6
            Täpsusta, mis võim se on. Kui tõesti 2x300w RMS, ma ostaks ta kohe ära.

            Comment


              #7
              Isegi 20A on veel vähe. Sinu 2x300w võimule, mis oletavalt oleks siis AB klassi võim peax oma 90-100A piisama ;D
              kris@andmevoog.eu

              Comment


                #8
                Täpsusta, mis võim se on. Kui tõesti 2x300w RMS, ma ostaks ta kohe ära.
                Kahjuks rohkemat ei oska võimu kohta midagi öelda kuna see pole minu oma. Võrus üks müüb!!! Sõbra kaudu kuulsin, sõbrale omakorda ütles tema vend, aga jah tean kahjuks aint seda, et 2*300w ja 1600 eeku maksab ning ei midagi enamat
                Protect your ears and get high!!

                Comment


                  #9
                  In your wet dreams. Arvatavasti tegu tavalise 2x50 võimuga , heal juhul leidub isegi mõni 2x150w võim selle raha eest
                  kris@andmevoog.eu

                  Comment


                    #10
                    on ju võimalik muundur vahele panna nii et saad ka toas kasutada.

                    Comment


                      #11
                      on ju võimalik muundur vahele panna nii et saad ka toas kasutada.
                      Aga mis see kõik maksab, seda ka teate? Odavam, lihtsam ja mõtekam oleks osta mõnmi toavõim kohe ning mitte aretama hakata.
                      Erinevad audio-videolahendused, helisüsteemide projekteerimine, konsultatsioon, audio-videotehnika paigaldus, häälestus, kõlarite ehitus, mööbel - http://sac.ee/
                      indrek@sac.ee, +3725174765

                      Comment


                        #12
                        toiteplokk, mis suudax toita 2x300W RMS võimu peax vähemalt olema 50A ja selline toitejaam, mis annab 14.4V pealt 50A maksab u. 2000$-3000$ uurisin kunagi neid, kuna oli endal 1600W võim!

                        Comment


                          #13
                          ega see muundur odav tõesti ei ole. Maksab ta nii palju, et selle raha eest saaksid sa juba tuppa endale võimendi.

                          Comment


                            #14
                            ega see muundur odav tõesti ei ole. Maksab ta nii palju, et selle raha eest saaksid sa juba tuppa endale võimendi.

                            Ja veel millise võimendi 8)
                            Minu kodukas

                            Comment


                              #15
                              No näiteks on mul kodus akulaadija "Start", mis annab vähemalt 30A. Vene ajast. No isa oma tegelt. Ju selliseid ikka eesti peal veel on. Sellega toidaks ju juba päris normaalse võimendi ära v mis?

                              Comment

                              Working...
                              X