Teade

Collapse
No announcement yet.

Kommenteerige minu praegust AV komplekti

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    #16
    Vs: Kommenteerige minu praegust AV komplekti

    Selleks, et keskkõlarist ka mingit reaalset kasu oleks, võiks ta oma ehituselt ja helilt olla võimalikult peakõlarite sarnane.
    Kahtlane kas see Jamo nende Dalidega väga hästi kokku kõlab.
    Seetõttu soovitaks ise keskkõlar vahetada näiteks Concept Centeri vastu, mis ei taga ka muidugi helipilti sobivust...

    Comment


      #17
      Vs: Kommenteerige minu praegust AV komplekti

      Okeeii... tänud seniste kommentaaride eest - mõtteainet jagub.

      Comment


        #18
        Vs: Kommenteerige minu praegust AV komplekti

        Esmalt postitatud alfons poolt Vaata postitust
        Minu arust on väga raske kommenteerida kuulmata asju, selline paberil arutlemine. Äkki valgustad masse, mis musa kuulad ja kino vaatamisel mis tähtsam. Onkyo ju suht soliidne tegija ja üldse mitte odava otsa firma. Palju siis veel vaja raha kulutada, et tunda mõnu musast (millisest) ja videost (taas kas kino või musa). Ikka kõllid ja võim , siis allikad ja traadid kõige viimaseks.
        Muusika - seinast-seina, Power Hit raadiost kuni Dark Side Of The Moon`ini (SACD-l lemmik).
        Video - hetkel filmid, mitte muusika.

        Algselt oligi plaan soetada stereo süsteem, aga kuna pmst 24/7 kodus midagi mängib (raadio, cd, dvd, tv, xbox), otsustasin 7.1 ressi kasuks. Üldiselt tundub, et Onkio ress sobib kodukinoks tunduvalt paremini, kui stereo võimuna väga kvaliteetse muusikaelamuse saamiseks (mis on spec-e vaadates ka üsna loogiline). Tegelikult sellise universaalse asjana saab Onkio oma ülesandega hästi hakkama.
        Plaan tulevikus lisaks korralik stereo võim osta ja kui Hi-Fi tuju peal, juhtmed lihtsalt ümber tõsta või Dalid üldse 7.1-est eraldada ja tekitada eraldi stereo tuba.

        Comment


          #19
          Vs: Kommenteerige minu praegust AV komplekti

          minul on tegelikult pigem umbusk nendesse dalidesse kui onkyosse.

          Comment


            #20
            Vs: Kommenteerige minu praegust AV komplekti

            Esmalt postitatud MK poolt Vaata postitust
            minul on tegelikult pigem umbusk nendesse dalidesse kui onkyosse.
            Ehk põhjendaksid, kuna ise olen Dali kõlari valikuga kogu sellest komplektist kõige rohkem rahul. Kas konkreetselt Con 8 või Dali üldiselt?

            Comment


              #21
              Vs: Kommenteerige minu praegust AV komplekti

              Esmalt postitatud mrtmagi poolt Vaata postitust
              Ehk põhjendaksid, kuna ise olen Dali kõlari valikuga kogu sellest komplektist kõige rohkem rahul. Kas konkreetselt Con 8 või Dali üldiselt?
              Pigem on hind mis nende puhul paneb kahtlema. Siiamaani olen kuulamas erinevaid kõlaried käinud siis vabandage väga aga 20 000.- eest hakkab alles mingeid vaikuid hi-fi poole pealt tulema.
              Ja kui kõlareid pole ega siis heast võimust kasu ikka pole.

              Comment


                #22
                Esmalt postitatud MK poolt Vaata postitust
                Pigem on hind mis nende puhul paneb kahtlema. Siiamaani olen kuulamas erinevaid kõlaried käinud siis vabandage väga aga 20 000.- eest hakkab alles mingeid vaikuid hi-fi poole pealt tulema.
                Ja kui kõlareid pole ega siis heast võimust kasu ikka pole.
                Seda küll, aga siiski elame maailmas, kus raha ei kasva puu otsas, vaid tuleb välja teenida.
                Vahetaksin ka meelsasti Concept 8-d Icon 8-te vastu, kui keegi sooviks mulle head teha - maksaksin normaalselt peale ka veel... seni olen Concept 8-tega selles hinnaklassis isklikult vääääga rahul - hakkavad alles end sisse mängima, seega magusad tunnid nahktugitoolis heli keskel.

                Kui kellegi soovi oma korralikku stereovõimu Concept-8-tega proovida, saab teostada, olen ka ise huvitatud.
                viimati muutis kasutaja Scott; 10 m 2010, 21:11.

                Comment


                  #23
                  Vs: Kommenteerige minu praegust AV komplekti

                  Peakõlarite ühendamine bi-wiring või bi-amping peaks ka heli paremaks tegema. Omal pioneer ressiiveril tuli küll päris tuntav vahe paremaks kui ühendasin bi-amping kõrged selle kaabliga http://www.audiocenter.ee/?op=body&id=1430

                  Esmalt postitatud MK poolt Vaata postitust
                  Pigem on hind mis nende puhul paneb kahtlema. Siiamaani olen kuulamas erinevaid kõlaried käinud siis vabandage väga aga 20 000.- eest hakkab alles mingeid vaikuid hi-fi poole pealt tulema.
                  Ja kui kõlareid pole ega siis heast võimust kasu ikka pole.
                  Ehk valgustaksid milliste 20 000.- kõlarite poole siis vaadata.

                  Comment


                    #24
                    Vs: Kommenteerige minu praegust AV komplekti


                    Palun ärge tehke suvalisi pakkumisi komplektis olevatele elementidele. Kui midagi müüa tahan, küll siis selle kohta ka teema teen.
                    Hetkel kõigega väga rahul!!!

                    Comment

                    Working...
                    X