Teade

Collapse
No announcement yet.

võim ja aku

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    võim ja aku

    kas 12V 4ah 30A aku toidaks ära http://www.noortehnik.ee/grupid/acti...roduct_id/879/ sellise võimu?

    #2
    Vs: võim ja aku

    Räägi täpsemalt, mis kõlareid kavatsed seal järgi kasutada ja mis tingimustel hakkad muusikad kuulama(nt kui kõvasti). Küsimusest küll eeldan, et aku vahepeal mingisugust laadimist ei saa ja peab eraldiseisvana võimendit toitma. Aku kohta niipalju, et kui võimendi tarbib nt 4A, siis saad 1H muusikat, kui 8A, siis 0.5h muusikat, kui nt 16A, siis ainult 15 mintsa muusikat. Kui kavatsed täis tuuridel muusikat kuulata siis ma kardan, et antud aku saab päris kiiresti tühjaks.
    It works better if you plug it in

    Comment


      #3
      Vs: võim ja aku

      Aku saab olema rolleri peal mida sõidu aeg laen!

      Comment


        #4
        Vs: võim ja aku

        mis kõlle sa selle võimuga hakkad toitma? S90ned paned järelkärusse?

        ok, nali naljaks, aga rolleri peale on see võim liigne "overkill"... tartus on paaril tüübil inverteriga logitechi X230 süsteem põmpsumas...
        Fools and fanatics are always certain of themselves, but wiser people are full of doubts

        Comment


          #5
          Vs: võim ja aku

          Osta 2 kanaliga võimendi.
          Naguni sa aku pealt üle 30W ei saa 2X20W võim ja mingid valjuhääldid ka ja piisab.Olen kuulnud ühte heli süsteemi mis oli 2x6,5tollise või väiksema valjuhääldiga ja võim oli ka pisike miski 2x30 vist ja tegi küllalt kisa.See oli siis rolli peal.võid ju ka vana kasetika peale panna kui oskad teha saad ka aux sisendi külge aretada,mul on üks vana kasetikas kus on juba aux olemas plaanin ka aku pealt tööle panna,kõik on olemas 2Xovaali ja üks 8 tolline bass aga mida pole pole korraliku akut.

          Comment


            #6
            Vs: võim ja aku

            Esmalt postitatud henri503 poolt Vaata postitust
            mul on üks vana kasetikas kus on juba aux olemas plaanin ka aku pealt tööle panna,kõik on olemas 2Xovaali ja üks 8 tolline bass aga mida pole pole korraliku akut.
            Müügiks pole sul see?



            selline oleks normaalne?
            viimati muutis kasutaja Scott; 12 m 2010, 01:13.

            Comment


              #7
              Vs: võim ja aku

              Ei müü.
              No kui midagi lahjematei leia võid seda ka kasutada aga ära siis volumiga liiga hoogu mine muidu on sul aku tühi ka kohe

              Comment


                #8
                Vs: võim ja aku

                Ei tahtnud uut teemat teha ehk küsin siis siin. Oleks vaja portable kõlarile akut 12v kõlar oleks 4'' ja autooma võim oleks kuskil 15-20w kanti et kui suurt akut oleks vaja?

                Comment


                  #9
                  Vs: võim ja aku

                  oeh, aga räägiks natukene kõlarite TEGEMISEST kah. Kui, siis paneks need elemendid avatud kasti(väike ruumisääst ja vähem närvi rahuldava ESMAKUULAMISE saavutamisel) materjal olgu vineer, paksus(olenevalt mis elemendid võtad) 6-10mm. suurus: 200mm laiust, kõrgus 250mm, õhema materjali puhul rohkem. Siis tuleb keerukam osa: küljeliistude sobitamine. Kui on võimalus, siis proovida kõigepealt lainepapiga(tavaline pappkast) ja seda alustuseks elemendi "kõrguselt" sobitada. Siis KUULATA ja kui vaja võtta vähemaks/panna juurde. Minu mõtteis hakkas mõlkuma nö "kohvri disain" kus kahe poole peal on element ja sõidu ajaks paned võimu sinna sisse(rolleri sõidu ajal kuuleb vaid bassi! proovitud teema) kui vaja kuulata, võtad "kohvri" lahti ja kuulama...

                  mine tea, eksperimentaalaudio vald on selline müstiline maa...vb õnnestub, vb läheb luhta...
                  Fools and fanatics are always certain of themselves, but wiser people are full of doubts

                  Comment

                  Working...
                  X