Teade

Collapse
No announcement yet.

Kõrvaklapi juhtme ühendamine pistikuga

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Kõrvaklapi juhtme ühendamine pistikuga

    Kuidas ühendada kõrvaklapi juhet pistikuga? Kes oskab nõu anda? Kõik heli muliseb miks? Mul on Mikrofofoniga kõrvaklapid TRUST ( üks juhe on kollane rohelise joonega, teine on peenem valge ja varjestus on ilma isolatsioonita ) .
    viimati muutis kasutaja kask k; 04 m 2010, 16:28.

    #2
    Vs: Kõrvaklapi juhtme ühendamine pistikuga

    Joodaks äkki?

    Comment


      #3
      Vs: Kõrvaklapi juhtme ühendamine pistikuga

      Pigem on probleem arvatavasti selles, et kõrvaklapi kaabel on lakitud. Selleks on päris mitu võimalust. Ise olen peamiselt laki maha põletanud ja siis tahma ära puhastanud. Osad on teinud kuidagi aspiriiniga. Kuidas täpsemalt, seda ma ei tea, aga foorumis on sellest juttu olnud. Ja kolmandaks võimaluseks on see, et annad juhtmele tinutades kuuma ja lakk sulab ära vahelt lihtsalt.
      It works better if you plug it in

      Comment


        #4
        Vs: Kõrvaklapi juhtme ühendamine pistikuga

        Mul on 3,5mm stereo pistik seal kaks klemmi üks on vasak teine parem ning korpuse hoidik. Ma Jootsin kollase parema klemmi külge ja vasaku külge valge ning varjestuse hoidiku külge, aga kui panin pistiku pessa kuulsin mulina sarnast heli ja võtsin pistiku natuke välja, siis oli heli nii nagu vaja mispärast?

        Comment


          #5
          Vs: Kõrvaklapi juhtme ühendamine pistikuga

          Mulina heli on siis kui varjestuse osa ikka lahti, kontrolli pleierit või arvutit ja kas mujal klapid töötavad, kui ei siis klappidel varjestuse osa ikka lahti ja vb kuskilt mujalt. Olen märganud ka seda et vahest on klappide pesas klemm liiga ära vajunud, aga see on harv nähtus. Ja see mulina moodi heli on mul olnud alati selliste seadmetega kus digi heli analoogiks tehakse, nendel varjestuse katkemisel see heli selliseks muutub. Ja kui poole peale klapi pistiku jätsid siis ei olnud heli selline nagu vaja vaid mingi mono heli, ilma mulinata vms, aga mitte korras.
          Kui Midagi Teha, Siis Tuleb Seda Ikka Korralikult Teha

          Comment


            #6
            Vs: Kõrvaklapi juhtme ühendamine pistikuga

            Selle "mulina" tekitab sul puuduv massiots. Tegelikult peaksid kuulma stereokanalite vahesignaali, aga kuna kõrv on tuimem vahesignaali suhtes ja tundlikum summasignaali suhtes, siis Joint Stereo pakkimisel pakitakse vahesignaal tunduvalt saastamalt.Sealt see mulin.Kuula mõnda originaal CD-d ja mulinat pole.
            Üks võimalus, et väljatõumbamisel "normaalselt " mängima hakkab , on see, et klapid satuvad siis teise kanali peale jadamisi. Või on pistik katki.
            Elu on nagu lintmakilt muusika kuulamine. Mida lõpupoole, seda kiiremini hakkab linti äraandev ketas pöörlema...

            Comment


              #7
              Vs: Kõrvaklapi juhtme ühendamine pistikuga

              Ostsin uue pistiku, see on küll plastik. On selline viga olnud metall korpusega ka? Mida kollane juhe rohelise joonega külje peal näitab? Ja kas kõik juhtmed peavad olema eraldi või võib maandus või varjestus olla mõnega koos?
              viimati muutis kasutaja kask k; 04 m 2010, 19:26.

              Comment


                #8
                Vs: Kõrvaklapi juhtme ühendamine pistikuga

                Pistiku korpuse materjal sellel puhul niisugust rolli ei mängi. Parema ja vasaku kanali varjestused võivad omavahel koos olla, aga mitte signaalijuhtmega koos, vähemalt kolmeks peab olema jaotatud, parema ja vasaku kanali ühine mass ja siis parema kanali signaalijuhe ja vasaku kanali signaalijuhe, pole midagi keerulist. Toa elektrivõrgus tähendab kollaserohelise kirju juhe maandust, vaevalt seda sama tähist helitehnikas nii kasutatakse, aga vb täitsa juhus. Peaasi et eraldad massi, parema ja vasaku kanali üksteisest.
                Kui Midagi Teha, Siis Tuleb Seda Ikka Korralikult Teha

                Comment


                  #9
                  Vs: Kõrvaklapi juhtme ühendamine pistikuga

                  Juhtmel on kaks otsa üks premal ja teine vasakul ja siis korpuse traat ühendasin korpuse ühe juhtmega, siis mulin kadus ära, mis juhtus?

                  Comment


                    #10
                    Vs: Kõrvaklapi juhtme ühendamine pistikuga

                    Siis läks korda noh, mass peabki ju massiga ühendatud olema, milles küsimus, kui heli on nii nagu peab, siis pole ju muret enam.
                    Kui Midagi Teha, Siis Tuleb Seda Ikka Korralikult Teha

                    Comment


                      #11
                      Vs: Kõrvaklapi juhtme ühendamine pistikuga

                      Mulin kadus ära, aga mõne kohapeal ikka kostub. Miks? Mul on mikrofoni ühendamisega häda sellepoolest, et ma ei saa aru milles asi, juhtmel on üks soon ja varjestus, aga pistik on stereo 3,5mm kostub põrin proovisin igatpidi ei tea milles asi?
                      viimati muutis kasutaja kask k; 05 m 2010, 14:31.

                      Comment


                        #12
                        Vs: Kõrvaklapi juhtme ühendamine pistikuga

                        On heli ikka stereo või topeltmono? Kui helion mono ja stereoklappidega ja muusika peaks ka stereo olema,sisi oled ikka veel midagi valesti ühendanud. Kui sul õigesti ühendatud, siis ei saa enam juhet ega klappe süüdistada. See sama mulin tekib ka siis kui on kehva kvaliteediga mp3 fail mida kuulad, selle vastu aitab kvaliteetsem fail. Kui aga mujal on korras ja muude klappidega ka muliseb, siis on pleieri viga, tee lahti uuri pistikuid jne, et midagi ei loksuks ja et kõik õigesti oleks ühendatud.
                        Kui Midagi Teha, Siis Tuleb Seda Ikka Korralikult Teha

                        Comment


                          #13
                          Vs: Kõrvaklapi juhtme ühendamine pistikuga

                          halva kvalitediga nt alla 80kbit pakitud heli muliseb...üle selle on mulin kadunud nö...puhas hakkab minu meelest ikka 256kbitist
                          Fools and fanatics are always certain of themselves, but wiser people are full of doubts

                          Comment


                            #14
                            Vs: Kõrvaklapi juhtme ühendamine pistikuga

                            Kas kõrvaklapi mikrofoni saab parandada?

                            Comment


                              #15
                              Vs: Kõrvaklapi juhtme ühendamine pistikuga

                              Mikrofonil on eraldi juhe, kontrolli selle korrasolekut. Tavaliselt on juhe ikka selle pistiku juurest katki, tavaliselt mikrofon (elektreet) on terve ja ühenduse viga lihtsalt. Kontrolli ja uuri, kõike saab parandada kui vaja, lihtsalt oleneb vaevast ja tasuvusest.
                              Kui Midagi Teha, Siis Tuleb Seda Ikka Korralikult Teha

                              Comment

                              Working...
                              X