Teade

Collapse
No announcement yet.

Muusikakeskuse heli nupp ei toimi

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Muusikakeskuse heli nupp ei toimi

    Mure Aiwa muusikakeskusega. Nimelt ei toimi helitugevuse nupp. Kui vaiksemaks keerata siis läheb kõvemaks ja kui veel keerata siis läheb veel kõvemaks viisin keskuse remonti. Selgus et läbi on Potekas, remont u.500.- (IT bussis)
    Olen kuulnud et puldist töötaks heli reguleerimine ka siis kui potekas läbi. Keskuse pult kadunud aga Tevalo abiga saaks kodeerida uue puldi. Kas vastab tõele väide et puldist heli reguleerimine töötab ka siis kui keskuse helinupp ei tööta? Ps. keskusel on nn. lõputult keeratav nupp.

    On siin inimesi kes saaks remondis aidata (Tallinnas)? Täpse margi täpsustan homme

    Lines
    viimati muutis kasutaja lines; 16 m 2010, 22:33.

    #2
    Vs: Muusikakeskuse heli nupp ei toimi

    Võta see potekas lahti, painuta neid "vurre" seal sees ja peaks saama korda. Mina nii oma tüüneril sain ja õige on, et puldiga töötas kuid nupust mitte.
    Kui ise ei viitsi asjaga jännata saada mulle privaatsõnum võin selle nupuasja esimesel võimalusel üle vaadata.
    Puudub.

    Comment


      #3
      Vs: Muusikakeskuse heli nupp ei toimi

      Sai täna muretsetud pult. Heli töötab puldist kenasti. Kui millalgi tahtmist ka nupp korda saada siis kasutan siinsete foorumlaste abi. Tänud

      Lines

      Comment

      Working...
      X