Teade

Collapse
No announcement yet.

Radiotehnika S 150 kõlarid, võim ja vinüülplaadi mängia.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    #16
    Vs: Radiotehnika S 150 kõlarid, võim ja vinüülplaadi mängia.

    Unustasin mainida et kõlarid on 8 oomilised. võimendist aga pole aimugi otsin kuskilt.

    Comment


      #17
      Vs: Radiotehnika S 150 kõlarid, võim ja vinüülplaadi mängia.

      võimendil on vist ainult 4 oomi siis peaks saama ilma muredetta kasutada? Aga selline kysimus veel, et kas kellegi on võimendit mitte elu raha eest ära anda, mis oleks vastavalt 300w per kõlar?

      Comment


        #18
        Vs: Radiotehnika S 150 kõlarid, võim ja vinüülplaadi mängia.

        Kui võim on 4 oomi ja kõllid 8 oomi, siis kasuta muretult. Muide, mis sorti muusikat sa kuulad - äkki oskame anda variante kõlarite osas... Süsteem ei pea tingimata ulmevõimas olema. Vatid ei anna veel kvaliteeti.

        Raadiol kuulasid sa ilmselt kas pikk-, kesk- või lühilainet, seetõttu siis sahises ja signaal oli nõrk, ilmselt pole sul ka antenni taga ja signaal tuli läbi raadio enda sisseehitatud magnetantenni. Sellega aga võibki vaid venelasi kuulda, need on lähedal ja sealkandis töötab AM jaamu veel üksjagu. Pane mingi antenn külge ja saad ehk ka lääne poolt midagi kätte. Eestis on vaid 1 AM jaam kesklainel, venekeelne usuraadio. UKV pealt tuleb eesti jaamu ka.
        Viska raadio esi- ja tagaküljest pilti, ehk saame näidata, mis nuppe vajutada/kruttida ja kuhu antenn ühendada.
        Vene UKV-d saab osadel raadiotel lääne FMiks ümber häälestada.

        Comment


          #19
          Vs: Radiotehnika S 150 kõlarid, võim ja vinüülplaadi mängia.

          Kuulan raadiotest powerit, star fm-i skyplus-i ja uunot ja muusikamaitse ka selline dance, aga m ateen siis pildid. ja antenni vist jah ei ole. Sain kahed kõlarid yhed need võimsad 300 w X2 ja teised on mingid Estonia omad aga seal pole kuskil võimsust kirjas. Kõik on ka venekeelne. Ja suuruselt jäävad kõvasti raditehnika omadele alla.

          1) estonia tagant http://www.upload.ee/image/877272/raadio.jpg http://i53.tinypic.com/n6rl7r.jpg
          2) kogu kupatus all on võim siis raadio ja siis mängia. ma usun et saite ise ka aru http://i56.tinypic.com/ejdl3b.jpg
          3) raadio tagant http://i56.tinypic.com/30k61w9.jpg
          4) plaadimängia on siis niisugune, aga olen kuulnud et on kuidagi võimalik nendega miksida aga see vist liiga keeruline http://i55.tinypic.com/e0jthz.jpg
          5) kogu krempel. http://i51.tinypic.com/2ey8l5x.jpg
          6) eespool estonia taga radiotehnika:P http://i55.tinypic.com/xbzdyb.jpg

          Comment


            #20
            Vs: Radiotehnika S 150 kõlarid, võim ja vinüülplaadi mängia.

            See pole Dj jaoks see on rohkem plaadi treimise jaoks...
            tahad ,et plaat säiliks vaata korralik nõel grammarile.
            Võimul on ju taga sisendid olemas.. Din5 otsikutega juhtmed käivad sinna,Mine kasvõi oomi poodi ja küsi din5 to rca või mp3 3.5 üleminekut .

            Comment


              #21
              Vs: Radiotehnika S 150 kõlarid, võim ja vinüülplaadi mängia.

              mismõttes treimise jaoks? ja kust nõela saab? mis hinnad umbes? ja see juhe tuleb vist homme ära osta tallinnas endala tänaval oli vanasti noortehiks lähen tsekkan sinna:P

              Comment


                #22
                Vs: Radiotehnika S 150 kõlarid, võim ja vinüülplaadi mängia.

                oomipoest on kindlam leida see juhe.aga võid kodukalt vaadata.
                No see nõel on lihtsalt cräpp.Rikkub plaadi ära kui tihedalt kuulata,nõel maksab nii pallju kui kvaliteeti tahad aga selle grammari peale pole mõtet raisata korraliku nõela ,kui ostad siis juba miski korralikum grammar ka.

                Comment


                  #23
                  Vs: Radiotehnika S 150 kõlarid, võim ja vinüülplaadi mängia.

                  No ma usun et sinna saab palju igast paremaid asju osta aga mul peamine idee ikka et saaks muusikat kuulata kõlaritest ja kui saaks ka raadio siis oleks super, maitea kus see oomipood asub aga eks uurin välja. Aga mis on vahet nendel juhtmetel mis lähevad kõlaritest võimendisse. mul praegu lihtsalt tavaline traat seal peaksid olema mingid otsad kah aga mul ei ole toppisin traadid lihtsalt võimu sisse ja häält tuli. Ei oska öelda veel kui kvaliteetne kuna ainult kähiseval raadiol sai proovitud. Aga kui kellelgi yle neid juhtmeid võis siis raadio antenni siis ootan huviga.

                  Comment


                    #24
                    Vs: Radiotehnika S 150 kõlarid, võim ja vinüülplaadi mängia.

                    mingi teema oli selle juhtme paksusega kah. millist te soovitate?

                    Comment


                      #25
                      Vs: Radiotehnika S 150 kõlarid, võim ja vinüülplaadi mängia.

                      Raadio osas saab mõni spets paremini kommenteerida. Mina oskan arvata vaid nii palju: taga need 3 piklikku püstist antennipesa, millest keskmises on mingi pistik sees - vasakpoolsed on UKV antennile, neist üks peaks olema tundlikum ja teine tuimem (kumb on kumb, ei oska öelda). Sinna võid igasugu traate pista ja neid lae alla tõmmata. Mis pistik seal keskmises on, kas selle taga on ka midagi või ainult jupp juhet? Raadiol ees paremal need 6 väikest vajutatavat nuppu - tundub, et UKV nupp ehk äärmine vasak on all, nii peabki olema. Mida teeb aga paremal lugedes kolmas (ehk vasakult neljas) nupp - äkki mõni spets teab. DV, SV, KV ja UKV on lainealade nupud. UKV pealt tuleb vähemalt siin Tartus ka Power Hit ja Sky Pluss. UKV nupu kõrval asuv MONO nupp on vajalik vaid siis, kui stereos signaal on liiga kehva. UKV jaoks on aparaadil ka kolm jaamamälu - need on neli pisikest keeratavat/vajutatavat nuppu keskel, kirjadega Y1-Y4. Lihtsaim on neist Y1 alla vajutada, siis lülitub mälu välja ja sa saad jaamu skaala peal otsida - pead leidma üles nupu, mis liigutab skaalal seda alumist, pisikest seierit, see on UKV oma. Ilmselt see vasakpoolseim nupp, millel on kaarekujuline nool all.
                      Kõlareid võid mõlemaid katsetada, 8-oomised on nad sul kõik ja Estoniad peaksid olema 35-vatised (Estonia 35ac-021). Eks testi ja otsusta, kummad selle võimu taga sinu arvates paremini kõlavad.
                      Siis saad otsustada, kummad näiteks maha müüa - selliseid Estoniaid liigub siin foorumiski ikka mitmesajakroonise hinnaga.

                      Kui karmimat võimendit tahad, siis 300-vatised ilmselt on saadaval tuhandetesse kroonidesse ulatuva hinnaga. Kuni 100-vatise aga võid ka mõne sotaga saada, Brig 001 näiteks jne, eks tuhni ka foorumi äriteemades.

                      Comment


                        #26
                        Vs: Radiotehnika S 150 kõlarid, võim ja vinüülplaadi mängia.

                        selge, see raadio taga see juhe mis te rääkisite läheb kuskile sinna samasse raadio sisse. aga ma proovin siis suvaka juhtme sinna sisse toppida ja laealla panna et paremini levi tuleks. see seierit liigutab seal paremalpool ymmargune suur nupp aga kui ma liigutan seda siis ei mõika nagu midagi ainult kõlaril seda tyminat muudab. Aga oskad sa öelda mis nuppe ma pean vajutama et sealt midagi tuleks

                        Comment


                          #27
                          Vs: Radiotehnika S 150 kõlarid, võim ja vinüülplaadi mängia.

                          nii kuidagi väga nõrgalt hakkas häält tulema ja sahiseb jõudsalt. aga nagu raadiolaineid ei saa muuta või ta ei leia. ma kerin kyll seda nuppu aga midagi ei juhtu.

                          Comment


                            #28
                            Vs: Radiotehnika S 150 kõlarid, võim ja vinüülplaadi mängia.

                            Eks vene tehnika ongi sihuke keeruline. Võibolla sul on hoopis lihtsam leida kusagilt sobiv kaabel ja kasutada mõnda muud raadiot, näiteks taskuraadio, mp3-pleieri raadio, köögiraadio, sangamakk jne. Kuni mõni veel kõvem spets pole sõna võtnud, võid seda raadiot lihtsalt näppida ja katsetada, võibolla leiad ise õiged nupud kätte.
                            Grammariga ehk annab veidi miksida, aga ta pole tehtud trikkide jaoks - skrätsida sellega ei saa. Mul igiammu oli selline grammar, sellega proovisin - niikui mõned tõmbed tegin, läks plaadiveoelektroonika lolliks. Hakkas tagurpidi käima, kohapeal jõnksutama jne.

                            Comment


                              #29
                              Vs: Radiotehnika S 150 kõlarid, võim ja vinüülplaadi mängia.

                              okei aga ma olen igatpidi katsetand seda ja kindlasti katsetan ka veel. aga kas sa saad mulle seda din5 - 3.5mm juhet soovitada kusagilt tallinnast? ma midagi leidsin
                              http://www.oomipood.ee/?t=k_ki&i=JC35G-DIN5W siin aga seal peab mingi pulga sinna veel sisse toppima et saaks ipodi taha yhendada aga ma homme lähen vaatan kas kuskil on sellist värki myygil. Ja veel yks asi, et kas oleks vaja kõlaritele osta juhtmeid? ma vaatan et seal on niipalju erinevaid kõlarikaabledi myygil et ei teagi mida valida

                              Comment


                                #30
                                Vs: Radiotehnika S 150 kõlarid, võim ja vinüülplaadi mängia.

                                ja kas keegi oskab öelda mis selle pistiku nimi on mis läheb seinakontaktist plaadimängiasse?
                                http://i56.tinypic.com/30k61w9.jpg siin on pealpool poolenisti plaadimängia tagus. Ja sinna kusagile peaks toitejuhe minema aga pole aimugi kuhu ja mis juhe

                                Comment

                                Working...
                                X