Teade

Collapse
No announcement yet.

Kõlarite ühendamine

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Kõlarite ühendamine

    Tere! Võimendiks on sony ta-fb720r. Netis kolades leidsin sellise pildi, kus kõlarid olid ühendatud spetsiaalse ühendusega. Pilt http://img338.imageshack.us/i/ya12.jpg/
    Praegu on mul kõlarid ühendatud nii, et kaabli ots ära puhastatud ja pistiku vahele keeratud. Tahaks teada, kuidas seda ühendust nimetatakse, mis pildil on näha?

    Terv, Armand!

    #2
    Vs: Kõlarite ühendamine

    Mina aran ,et see juhe on sinna niisama sisse torgatud,või on seal kruvi sees miski emane pistik?

    Comment


      #3
      Vs: Kõlarite ühendamine

      4 mm otsaga banaanpistik
      P.S. Olevat probleeme erinevatel võimendite-ressiiverite mudelitel selle 4 mm sinna mahtumisega, seega, enne testi. Seal sinu pandud pildil pistikupea jääb ehk tänu kaabi ja pistikupea sarnasele värvile märkamata ehk midagi sellist.
      viimati muutis kasutaja AntiV; 22 m 2010, 13:33. Põhjus: Täpsustus

      Comment


        #4
        Re: Vs: Kõlarite ühendamine

        Tänan vastuste eest! Vaja siis banaanpistikut. Aga kuidas see ühendada kaabli külge. Praegu veel pistikut pole, aga siis üks samm ette teada
        Ilmselt siis kaabli külge jootes ma eeldan?

        Comment


          #5
          Vs: Re: Vs: Kõlarite ühendamine

          Pistikud on tavaliselt kullatud ja üsna hästi joodetavad.

          Comment


            #6
            Vs: Re: Vs: Kõlarite ühendamine

            Kui tihti ei pea kõlareid lahti ühendama, ei näe suurt mõtet nendel pistikutel - üks vahelüli signaaliahelas juures.

            Aga on ka kruvikinnitusega pistikuid (võimalik ka joota), ilmselt on Serigos kõige soodsamad.
            Kui miski on mõeldud kõigeks, ei kõlba see tegelikult millekski.

            Comment

            Working...
            X