Teade

Collapse
No announcement yet.

USB helikaardid, kumba valida?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    USB helikaardid, kumba valida?

    Tere

    Oman Dell D830 sülearvutit (WIN7) ning sooviks parandada helikvaliteeti, mis üsnagi kehv. Kui ühendada arvuti koduse helisüsteemiga siis pirinad ja sahinad on päris jubedad, rääkimata tuhmidest helidest jne...


    Soovin osta läpakale lisaks uut helikaarti, kuid millise kasuks tasuks otsustada ja miks?



    Valikud:
    Valik 1
    Valik 2

    Ainuke tingimus mul ongi see, et arvutist väljatulev heli oleks kvaliteetne.
    Või kui kellegil on parem kaart soovitada siis andke aga tulla.
    Ahjaa...kui soov tekitada surroundi, selleks peab vist üldse kolmas kaart olema?

    Tervitused,

    #2
    Vs: USB helikaardid, kumba valida?

    Surroundi jaoks on jah midagi muud vaja. Kui surroundi teeb receiver, siis ta oskab ilmselt ise digistriimi dekodeerida ja läpakast on vaja kuidagi spdif kätte saada. Või uuemate resside puhul saab hdmi-d mööda ka, aga sinu läp seda ei toeta. Nüüd sõltub kõik sellest, kui palju sa oled valmis kvaliteeti investeerima. Alla 1000eek oleks minu arvates ainuke valik FIIO E7.
    Kusagilt 1500-2000 pealt on juba valikut palju, internetis reviewsid ja foorumeid otsides võib ennast katki surfata. Fiio tuleb dealextremest u 80$. Ainult hongkongi post saadab kohutavalt aeglaselt. Ma ootasin sedasama vidinat kuu aega.
    Toidan trolle!

    Comment

    Working...
    X