Teade

Collapse
No announcement yet.

Soov ehitad 5.1 Helisüsteemi, arvamused ettepaneku

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    #16
    aga kaif on sellegipoolest.. ;D
    eks see varsti näha ole..katsetan järgi selle...hetkel vaja muretseda 4x50w võim kusagilt..ja ingi 1x100w võim..siis saab asi tehtud kah..
    egas muidu kui lihtsalt s90+ võim telkule taha väänata..siis on juba kaif vaadata filme...matakad päris jõhkrad... ;D
    mida sa lohh vahid

    Comment


      #17
      aga kaif on sellegipoolest.. ;D
      eks see varsti näha ole..katsetan järgi selle...hetkel vaja muretseda 4x50w võim kusagilt..ja ingi 1x100w võim..siis saab asi tehtud kah..
      egas muidu kui lihtsalt s90+ võim telkule taha väänata..siis on juba kaif vaadata filme...matakad päris jõhkrad... ;D
      ah et siis sul kohe sellised plaanid. mul tekkis aga küsimus, et mida sa s90 juures kõige rohkem hindad? tonaalsust äkki? või ehk helipilti? või hoopis midagi kolmandat asja? sinu hinnangut ootama jäädes...

      Comment


        #18
        Helipilt vist oleneb ikka rohkem kõlarite paigutusest, mitte margist.

        Comment


          #19
          Helipilt vist oleneb ikka rohkem kõlarite paigutusest, mitte margist.
          paigutus on kindlasti oluline, ent erinevad kõlarid kõlavad julgeksin väita, et vägagi erinevalt.

          Comment


            #20
            Tuumik tänud soovituse eest vaatan kindlasti mis soovitasid.
            Ja S90 mul pole nende jaoks ruumi ja pealegi pole ka võimu ja kolmandax ma ei taha kuulata muusikat ja vaadata filmi nii et silmamunad värisevad ja kõrvad jooksevad verd.
            See aeg möödas mil esimene parameeter mida sa vaatasid oli Watt.

            Tahaks teha siiski piisavalt hea heliga et midagi ka mängix ja midagi ka myristax kui vaja. Vaadates siin mõningaid mehi kes on teinud kõlareid ja räägivad väga peenete terminitega minu jaoks on küündimatu tipp, millele ei oskagi veel mõelda.

            Aga siis asja juurde, arvan tasuks ehitada ikka kõigepealt võimendi ja siis alles asuda kõlarite kallale.

            Arvan et tasub teha iga kanali jaoks eraldi võim nagu ma mõistan. Aga milliste kividega? On keegi reaalset midagi teinud midagi sarnast Creative Labs Inspire 5.1 :P kuid võimsama ja kvaliteetsema.

            Comment


              #21
              väga hea ;DEt sina vähemalt mõistlikult mõtled
              Võimuks võiksid kasutada näiteks mingit automaki kivi.Saad neli väljundit kätte.Ja subile vaata midagi võimsamat.Noh paljurägitud tda7294 näiteks.
              muusika on kuulamiseks

              Comment


                #22
                ühe idee pakuks veel välja müristamise jaoks. raputajad, mida filmi ajaks sisse lülitada :
                KES SOOVIB, SEE PROOVIB

                t-linespeakers.org

                Comment


                  #23
                  ega see et sa paned endale vihased asjad tuppa ei tee veel asja võimsax sest kui paigutada ei oska siis ple midagi teha... samas selliste asjadega http://www.ins2000.cz/IMAGES/sw5.1homtt_box_200.jpg
                  võid saavutada palju rohkem:
                  veel yx pilt http://www.barnett.sk/recenzie/novinky_08/GENIUS51.JPG
                  Loll pea on käte ja jalgade nuhtlus!

                  Comment

                  Working...
                  X