Teade

Collapse
No announcement yet.

Heli kirjutamine cd plaadile

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    #16
    Vs: Heli kirjutamine cd plaadile.

    Sonicule vastuseks, et mina kasutaksin 4x kiirust audio kirjutamiseks, aga kirjutaja ei võimalda. kui vana või mis mudel see Plextori kirjutaja on ? mul on üks päris vana Plextor ka kasutada ja sel on võimalik 4x kiirus valida, Sonyl on 8x miinimum. ja läpaka sisemine kirjutaja miinimum on 10x. et kuna kasutan kõigi jaoks ühte ja sama Nero programmi , siis kirjutamise kiiruse piirid tulenevad riistvarast. olen otsinud võimalust sundida Sony ka 4x kiirusega cd-r kirjutama, sest ta teeb seda cd-rw plaadiga, mille max kiirus on ainult 10, aga pole lahendust leidnud. kui kellelgi on mingi idee, siis võiks seda jagada.

    Comment


      #17
      Vs: Heli kirjutamine cd plaadile.

      Siit leiab ka mõne kogemuse praktikutelt:
      Rada7 foorum - Tehnika - CD või LP

      Comment


        #18
        Vs: Heli kirjutamine cd plaadile.

        Kui võimalik alati 4x, aga enamus juhtudel ikka 8x, ei anna lihsalt alla 8x valida. Vahest jääb mulje, et toorik dikteerib selle 8 se kiiruse.
        www.automobilia.ee

        Comment


          #19
          Vs: Heli kirjutamine cd plaadile.

          siiski soovitaks ka ehk mõne teise tarkvaraga proovida. mul läppariga cdburnerxp'ga pakub 4x,10x jne

          Comment


            #20
            Vs: Heli kirjutamine cd plaadile.

            Mul on erinevate progedega alates 10x.

            Comment


              #21
              Vs: Heli kirjutamine cd plaadile.

              proovisin praegu seda cdburnerxp-d, aga samad valikud , mis Neroga, alates 10x. kusjuures avastasin, et Nero lubas disc-copy reziimis ka 1x kiirust. pole varem märganud ja pole reaalselt proovinud. cdburnerxp-l copy disc funtsiooni üldse ei leidnudki. neroga kasutasin seda tihti, kahe cd-romiga sai hoobilt ühelt teisele koopia teha, on-the-fly n.ö.

              Comment


                #22
                Vs: Heli kirjutamine cd plaadile.

                Ma olen kirjutanud plaate juba alates hmmm... 95-ndast aastast ja pean tunnistama, et üle 8-aastaste plaatide plaatide mitteloetavus (mitte kriimustuste tõttu) suureneb järsult. Mõned plaadid ei püsi ajas üldse nt kunagi laialt levinud HP ja Mmore toorikud. Verbatim'i kattega toorikud on olnud korralikumad ning samuti TDK toodang. Noname plaatidele olen põletanud ainult ajutist või mitteväärtuslikku materjali. Kõige kindlam on arhiveerida väga väärtuslik materjal eemaldatavale kõvakettale, mis enamus aega kuivas ja jahedas kasutamatult seisab. Digipöörde rõõmud.
                Minu DIY blogi
                <- CSS'i lairibad EL70 erihinnaga!

                Comment


                  #23
                  Vs: Heli kirjutamine cd plaadile.

                  Esmalt postitatud tramtram poolt Vaata postitust
                  proovisin praegu seda cdburnerxp-d, aga samad valikud , mis Neroga, alates 10x. kusjuures avastasin, et Nero lubas disc-copy reziimis ka 1x kiirust. pole varem märganud ja pole reaalselt proovinud. cdburnerxp-l copy disc funtsiooni üldse ei leidnudki. neroga kasutasin seda tihti, kahe cd-romiga sai hoobilt ühelt teisele koopia teha, on-the-fly n.ö.
                  Uemal CDBurnerXp-l on käivitamisel avanevas valikus igatahes "Copy or grab disc" olemas. AudioCD puhul ei tohiks minu iskliku kogemuse kohaselt seda küll kasutada. Tundub, et seljuhul veaparandust ei kasutata ja tulemuseks on "krõpsudega" plaat.

                  Comment


                    #24
                    Vs: Heli kirjutamine cd plaadile.

                    Esmalt postitatud YRO poolt Vaata postitust
                    Mõned plaadid ei püsi ajas üldse nt kunagi laialt levinud HP...
                    Selle logo all müüdud Taiyo Yuden toodang küll kestab. Uuemal ajal olen selle firma toodangut vaid Verbatim logo all müügil näinud.

                    Comment


                      #25
                      Vs: Heli kirjutamine cd plaadile.

                      On keegi kunagi proovinud teha kuulamistesti isekirjutatud plaadi(Kasutades kadudeta faile, näiteks flac) ning originaal plaadi vahel?

                      Comment


                        #26
                        Vs: Heli kirjutamine cd plaadile.

                        Kunagi sai üks testplaat kopeeritud, õhkõrn vahe nagu oli, aga viga võis ka vabalt programmist ja kirjutajast tulla.

                        Comment


                          #27
                          Vs: Heli kirjutamine cd plaadile.

                          Olen tähele pannud, et Nero 7 on jama ja osa kõrvetamisekiirusi on sõltuvuses nii originaalist kui ka toorikust, seda eriti kui Nerot kasutada. Vahest Nero7 ei taha originaali äragi tunda (tahaks oma koduvideost ja fotode cd-st kopsi teha), aga aparaat ainult vilgutab tuld ja nothing.
                          www.automobilia.ee

                          Comment


                            #28
                            Vs: Heli kirjutamine cd plaadile.

                            Esmalt postitatud vanakool poolt
                            Plextor PX 8915A
                            ---
                            Kas see 16x ei ole korraliku audio cd tegemiseks liig?

                            ---
                            tea kas Cdburneriga kirjutatud plaadi helipilt on sitem kui Neroga tehtud? Pmst tohiks olla, kuid mine tea?
                            See Plextor in LiteOn iHAS124C kloon tegelikult.

                            16x on nagu liig küll aga kui ei saa teisiti siis ei jää ju muud üle. Pigem siis kasutaks Neci 7200 mudelit audio plaatide tegemiseks, ja hoiaks muu meedia jaoks seda va Plextor/LiteOni. Sest Nec kahjuks ei ole igavene...

                            Kui toorik ja kiirus on samad ja programmid ei tegele kuidagi failide eeltöötlusega (näiteks 24bit-to-16bit konvertimine, mingi muu sageduse ümbertegemine 44,1kHz peale) siis ei tohiks küll mingitki erinevust olla salvestistel.
                            Kui tõde võib välja öelda ainult sosinal, on riigi vallutanud vaenlane.
                            Konfutsius

                            Comment


                              #29
                              Vs: Heli kirjutamine cd plaadile.

                              Olen kasutanud Nero't üle 10ne aasta ja rahul. Kirjutan alati kõige väiksema kiirusega mida plaat või kirjutaja lubab. Kunagi oli juhus, et tegin tuttavale audio plaadi mille kirjutamiskiirus oli rohkem kui 8x. Ei läinud keskuses tööle. Tegin uue 8se kiirusega ja probleemi polnud. Sain ka kunagi teada, et vanemad aparaadid ei loe väga kiiresti kirjutatud plaate välja. CD puhul 8x ja DVD 2.4 või 4x mitte kiiremini. Audio CD toorikud on koodiga ja on mõeldud kasutamiseks Audio CD lõikajas. Mul on olemas duubeldekk LG ADR-620. Kui panen tavalise tooriku, ei tunne aparaat plaati ära. Audio toorikuid saab ka arvutis kasutada.

                              Comment


                                #30
                                Vs: Heli kirjutamine cd plaadile

                                Ja nende AudioCD toorikutega on see trikk et nad on tõesti spetsiaalse media identifikaatoriga, kuid sellega nende erisus suvaliste CD-toorikutega võrreldes ka lõpeb. See eraldi märkimine oli katse taaskord teenida pappi ei millestki - AudioCD toorik oli vähemalt varem märgatavalt kallim kui nn PC toorik (praegu ei tea, pole huvi tundnud).
                                Kui tõde võib välja öelda ainult sosinal, on riigi vallutanud vaenlane.
                                Konfutsius

                                Comment

                                Working...
                                X