Teade

Collapse
No announcement yet.

cd pleieri valik

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    cd pleieri valik

    siuke lugu, et soov muretseda endale cd-rw/mp3 pleier ja sellele suured kõrvaklapid. Tahax ikka nii valjult kvaliteetset (plärinat pole mõtet valjult kuulata) muusikat kuulata, et kõrvadel hakkab valus. Vaatasin pleiereid ja kõrvaklappe. pleier võimendab 3 mW RMS aga kõrvaklapid max 1500 mW ja muud näitajad olid ka pleieril kõvasti kehvemad. mõtlesin pleierina Philips EXP511 ja kõrvaklappe Philips SBC HP890. oodatud kõik arvamused!!! palun aidake!!!
    Puid alla!!!

    #2
    pakun, et sa tüdined varsti sellest valjust muusikast - ära seda võimsust nii palju uuri
    Sound Blaster Live! 5.1 + Sansui AU-9500 + TU-9500 + 2xEstonia 35 AC-021
    www.sansui.us/AU-9500.htm

    Comment


      #3
      kõrvaklappide max võimsus üldiselt näitab, mille juures tekivad klappide füüsilised kahjustused.
      muide 1,W lärmi kõrvas kuulata ei ole just kuigi meeldiv
      see 3 mW täitsa normaalne võimsus. Tegelt see asi on , mida vist viimasena vahitakse sellistel asjadel .
      Elu on nagu lintmakilt muusika kuulamine. Mida lõpupoole, seda kiiremini hakkab linti äraandev ketas pöörlema...

      Comment


        #4
        aga mis selle pleieri juures siis vaadatakse? Ma olen kuulanud sõprade pleiereid ja mulle on jäänud selline mulje, et pleierist tulev muusika on väga vaikne, kas see siis jääb kõrvaklappide taha??? ma tahax et musa, mis pleierist tuleb keeraks mao teistpidi (kusjuures see on võimalik, ma olen kodus proovinud). tahax nii valjut muusikat et ei julge valjuks pannagi.....
        Puid alla!!!

        Comment


          #5
          tee nii, et osta oma klapid ära ja mine klappide ja testplaadiga poodi ja kuula, milline on kõige kõvem pleier.

          kuigi soovitaks pleierit ikka muude just sulle sobivate omaduste vinklist vaadata. alati võid ehitada klappidele võimu ette see mängib päris valjult
          KES SOOVIB, SEE PROOVIB

          t-linespeakers.org

          Comment


            #6
            Üldiselt ma ei leia sellel valju heli tagaajamisel mõtet aga osta sony cd-player ja osta sinna mingid kõvad nööbid juurde ja karjub nii et valus. Üldiselt aga ma soovitaks panasonicu cd-player'it see puhtama ja parema heliga koos panasonicu kõrvaklappidega aga sony'l lõpu poole kaob bass ära aga karjub nii et valus hakab kõrvadel!!!

            Comment


              #7
              sa rääkisid mingitest Philipsi klappidest...mul on kah, aga SBC HP140..muidugi odavalt saadud mingi 250eeku, aga see oli juba 2 aastat tagasi(kunagi oli ON-Off'is kah müüa, aga ei tea kas enam on, sest see vana varjant)...mulle muidugi meeldivad suured klappid mis on yle kõrva..need nööbid teevad kõrva valusaks...aga CD-Playerite valik on küll suur isegi mõtlesin osta, aga no läksin poodi....valik nii suur, et ei osand midagi öelda ega teha, aga sõbral oli mingi Sony Walkman ja see on üli hea raputamist kannatab piisavalt, aga mingi Philpsi CD/Mp3 player oli sihuke mida natuke koputasid ja oligi pilt lännu, mis sest et uus...kahjux ei oskagi midagi soovitada, aga ise valiksin ikkagi Sony Walkman'i - hea ja üprsiki soodne

              Comment


                #8
                Mida suuremad klapid, seda rohkem bassi!

                Comment


                  #9
                  Mida suuremad klapid, seda rohkem bassi!
                  see on igati hea loogika, aga nii ta on, muidgi annavad need nööbid kah mingid bassi taolist asja,aga sellistele on peale kirjutatud mingi hüper-super-bass klappid ;D...seda võib kogemustest öelda, sest ise olen diskor....kahjuks on jama selles, et klappidel on juhe otsiku juures natsa vigane, et nagu palju liigutada ei tohi, aga midagi ei ole parata vana kah juba

                  Comment


                    #10
                    Kui juhe otsiku juurest vigane on siis on kasulik osta sinna alla uus otsik,mina nägin mingis poes 9 eeku maksvat otsikut.On küll tiba suurem aga peab vastu ka.
                    Elas kord üks väike transistorike, tal oli ainult üks viga, ta nimi oli p217

                    Comment


                      #11
                      Mida suuremad klapid, seda rohkem bassi!
                      aga suurte klappidega pole imelik linnas ringi käija ???
                      Ja alati pole ka suuremad paremad kui väiksemad on ka kehvasid suuri kõrvaklappe ??? aga mingi 700 eekused tehnicsid peaks juba suht head olema aga ise ostaks sellised http://www.tech.ee/index.php?ts=bcd4609ae6...&top=1&hl=12629

                      Comment


                        #12
                        aga suurte klappidega pole imelik linnas ringi käija ???
                        kui on mugavad klapid, siis miks mitte?  samamoodi võiks küsida, et kas näiteks punase jopega pole imelik ringi käia?
                        ja mis klassis veel kirjutatakse käija? ;D
                        KES SOOVIB, SEE PROOVIB

                        t-linespeakers.org

                        Comment


                          #13
                          Sellest east võiks nüüd ka muidugi üle saada, et bussi tagaistmel ühel nööbid kõrvas mängivad ja üle bussi mingit rütmilist vilinat kuulda Kõrvaklappide mõte ongi selles, et ise kuulata, mitte teistele serveerida.
                          Ning kõrvaklappide juures tuleb harva võimsus määravaks teguriks. Olulisem on pleieri ja klappide takistuse sobivus, sest nii madalalt pingelt mängib see väga palju rolli, vale takistuse juures võib hakata moonutama. Kõige parema kombinatsiooni saab ikkagi kui kas siis oma klappidega käia pleiereid kuulamas või vastupidi.
                          Neile, kellel on ikka hirmus soov bassi klappidest saada, müüakse k-arvutikeldris trusti toodetud mingeid bassivõimuga klappe... patareid sisse ja matsub mis kole, klapid tahavad peast ära hüpata. Asjal eraldi 2 menbraani, üks otse sealt sisendist ja teine bassivõimust, bassivõim mingi opaka peal. Korra proovinud, kui ühel juhet jootsin, kuidagi väga imelik asi oli, bassi ei saa kõrvadega õieti tunda. Fiiling tuleb ikka terve kehaga "kuulamisest". Seega minu arust mõttetu jublakas.

                          Comment


                            #14
                            ise ostsin just aastavahetusel endale 700.- technics rp-f350 ja heli mulle meeldib, bassi on ka piisavalt ning istuvad ka hästi peas, aga krt arvuti soundikaart jääb nõrgaks nende jaoks :P
                            Abiks kõigega! djmadys@hot.ee/bazzmazternoq@hot.ee
                            DeeJay Catass

                            Comment

                            Working...
                            X