Teade

Collapse
No announcement yet.

Valjuka võimsus.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Valjuka võimsus.

    Kas keegi oskab välja pakkuda mingit objektiivset võimalust kodustes tingimustes(arvuti, tongene, võim) valjuka võimsust mõõta?
    Kas vabas õhus kanntab elemnt vähem kui koos kastiga?

    #2
    Ega muud valikut eriti pole, kui kütad järjest rohkem sisse ja siis vaatad, mis võimsuse juures ribadeks lendab(pmpo mõõtetehnika).
    Tegelt ma ei usu, et kasti sees muutub võimsustaluvus. Kasutegur muutub kindlasti.
    Elu on nagu lintmakilt muusika kuulamine. Mida lõpupoole, seda kiiremini hakkab linti äraandev ketas pöörlema...

    Comment


      #3
      Ega muud valikut eriti pole, kui kütad järjest rohkem sisse ja siis vaatad, mis võimsuse juures ribadeks lendab(pmpo mõõtetehnika).
      Tegelt ma ei usu, et kasti sees muutub võimsustaluvus. Kasutegur muutub kindlasti.
      Kust sa nii kindlalt seda võtad, et tegemist on PMPO mõõtetehnikaga ?
      kris@andmevoog.eu

      Comment


        #4


        Kust sa nii kindlalt seda võtad, et tegemist on PMPO mõõtetehnikaga ?

        ega ma seda niikindlalt väitnutki ;D

        muide, tõsisemalt, kui on olemas hea mikrofon, siis võib signaalianalüsaatori abil suht kergelt määrata, millisel võimsusel valjuhääldi moonutama hakkab. Tuleb lihtsalt jälgida, et moonutus mikrofonis ei tekiks ja vajadusel akustilised summutid vahele panna.
        Elu on nagu lintmakilt muusika kuulamine. Mida lõpupoole, seda kiiremini hakkab linti äraandev ketas pöörlema...

        Comment

        Working...
        X