Teade

Collapse
No announcement yet.

Palun abi filtrite tuvastamisel

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Palun abi filtrite tuvastamisel

    Ehk tuleb kellelgi tuttav ette filter mis piltidel. Kas tegu võiks olla mõnema vanema Audese toodangu filtriga? Vasakult poolt tulevad juhtmed on võimendist tulevad ja paremal on elementidele minevad. Nagu mina asjast aru saan, siis on tegu kolmeribalise filtriga. Poole pole veel jõudnud mõõta. Mis raha selliste filtrite eest tänapäeval küsida võiks?




    #2
    Vs: Palun abi filtrite tuvastamisel.

    trükkplaadist ja parempoolsetest valgetest juhtmetes on aru saada et nagu oleks vanem, aga need kondekad seal on küll päris uue välimusega. Aga kas seal radade juurde pole kirjutatud mingeid numbreid,mudeleid võimidagi sellist ? Aga kesteab võibolla on ka ise ehitatud.
    viimati muutis kasutaja lejutaja; 10 m 2011, 21:41. Põhjus: teine arvamus juurde

    Comment


      #3
      Vs: Palun abi filtrite tuvastamisel.

      Tundub, et siiski masstoodang, kuna kaks filtrit on identsed. Trükkplaadil ei leidu aga mingeid tähiseid ega märgistusi. Ainult poolidel on mingid märgistused, mis aga ei viita pooli induktiivsusele vaid pigem toote numbrile, et oleks hea riiulist võtta ja ei ajaks sassi liini peal filtreid monteerides.

      Comment


        #4
        Vs: Palun abi filtrite tuvastamisel.

        See on vana Audes 105 filtri variant.

        Comment


          #5
          Vs: Palun abi filtrite tuvastamisel.

          See on vana Audes 105 filtri variant.
          Aga 105 ju kaheribaline. See filter aga kolmeribaline. ???

          Comment


            #6
            Vs: Palun abi filtrite tuvastamisel.

            Pigem vast 017 või 064 oma, tegu 3-ribalise filtriga. rahalist väärtust võibolla 15-25.- €, suhteliselt raske müüa, kuna sobivaid elemente selle fitlrile pole enam saada. Vast mõnele entusiastile prooviks ja katsetuseks saaks müüa.

            Comment


              #7
              Vs: Palun abi filtrite tuvastamisel.

              Esmalt postitatud parksa poolt Vaata postitust
              Aga 105 ju kaheribaline. See filter aga kolmeribaline. ???
              See on 2-ribane. Leitud saama ühel 105 (teine kõlar oli uuem filtri mudeliga ) :
              (vaatasin veel kord - võib olla minu filtris oli väike muudutused, at adapteritud 105-le)


              Click image for larger version

Name:	105-old-cross.jpg
Views:	1
Size:	70,3 KB
ID:	865947

              Comment


                #8
                Vs: Palun abi filtrite tuvastamisel

                Üks on kindel. Audese filter see on . Kuid erinev siiski filtrist mis on 105 -e sees. Takistid on teiste andmetega, trükkplaadi klemmide asukohad on erinevad ja filter mis minu pildil on kolmeribaline. 105 sees oleval pildil jookseb kaks paari juhtmeid kõlaritele, minu pildil aga kolm paari. Valged konded on teiste väärtustega, kui silm ei peta siis 105-l 2.2 minu filtril aga 3,3.
                Jääb küsimus missuguse kolme ribalise kõlari filter see olla võiks

                Comment


                  #9
                  Vs: Palun abi filtrite tuvastamisel.

                  Miks ei ole saada, on ikka. Tuleb audesest küsida ja ongi olemas. Vähemalt 190 AC ei mäleta mis edasine markeering oli, nendele pakkusid nad elemente küll.

                  Comment


                    #10
                    Vs: Palun abi filtrite tuvastamisel

                    Esmalt postitatud parksa poolt Vaata postitust
                    Kuid erinev siiski filtrist mis on 105 -e sees. Takistid on teiste andmetega, trükkplaadi klemmide asukohad on erinevad ja filter mis minu pildil on kolmeribaline. 105 sees oleval pildil jookseb kaks paari juhtmeid kõlaritele, minu pildil aga kolm paari.
                    Vaatasin vana filter ja sinu pilt - mul ei ole saama, rohelised kondensatorid bassi osas on teine nominaalid ja puudub veel üks kondensator + takisti.
                    Kondekade nominaalid: sul 3.3 + 3.3, aga munu filtris 3tk 2.2uF = saama

                    Välimus praktiliselt saama, minu krossis puudub 1tk 3.3uf+5.1Ohm takisti.

                    Aga kui õige saan aru, sul olemas bi-wire sisend, ja ei ole palju audeses kus see oli.

                    Comment


                      #11
                      Vs: Palun abi filtrite tuvastamisel

                      Jah bi-wire sisend tundub tõesti olevat. Aga mis mudelitel vanematel see oli?

                      Comment


                        #12
                        Vs: Palun abi filtrite tuvastamisel

                        võib olla 017...

                        Comment


                          #13
                          Vs: Palun abi filtrite tuvastamisel

                          Et kindlat infot kellelgi pole?

                          Comment

                          Working...
                          X