Teade

Collapse
No announcement yet.

Logitech z-2300 pult

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Logitech z-2300 pult

    proleem on selles et mul on kaks paari logitech z-2300 kõlareid aga ühel paaril on pult puudu.
    Sooviks teada kas kannatab ise kuidagi aretada sinna mingi pult? või kannatab mõlemad paarid 1 puldi all tööle panna?

    #2
    Vs: Logitech z-2300 pult

    am ma mõtlesin alguses et see juhtmeta pult nagu telekapult
    Aga nendele on olemas jagajad et saad nagu kaheks otsaks teha selle.
    ehk siis üks pult paned jagaja otsa ja teiselt poolt läheb nagu kaheks, nõnda peaks saama.
    aga maitea mis nimetused nendel juhtmetel on.

    Comment


      #3
      Vs: Logitech z-2300 pult

      Nosee on aktiivkomplekt.
      Puldi juhtme ots on nagu see arvutimonitori oma see vga juhtme moodi ja see läheb võimendi külge.
      aga äkki saaks panna mõlema kõlari juhtmed ühte pulti pmst ju peaks nagu saama aga kindel ka pole seepärast küsoingi et ega puldile ei tee see midagi?

      Comment


        #4
        Vs: Logitech z-2300 pult

        Ei puldile ei tee see midagi

        Comment


          #5
          Vs: Logitech z-2300 pult

          pmst siis tuleb otsida "emane" vga juhe ja edasi leiutada juhtmed tuleb õigesti ühendada aga need manualid olid netis olemas vist

          Comment


            #6
            Vs: Logitech z-2300 pult

            puldi skeem on peaaegu vabalt saada.minut googeldamist ja paar minutit tüütut registreerumist

            Comment


              #7
              Vs: Logitech z-2300 pult

              seda ma tean juba ja pole vaja isegi registreerida kuskile aga tänud siiski

              Comment


                #8
                Vs: Logitech z-2300 pult

                puldist ei tea midagi, aga mul oleks pakuda yks terve komplekt, viga selles et kivi on läbi põelnud , sateliidid uued , kuna kasutasin ainult woofrit, Kui huvi anna märku

                Comment

                Working...
                X