Teade

Collapse
No announcement yet.

valjuka võimsamaks tegemine

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    #31
    Soe soovitus - matke maha see ise valjuka tegemismõte! Endal on teil lihtsam ja ühtlasi seoses sellega ka teistel.

    Niipalju kui mina seda Vikashi-lugu uurinud olen, siis on ta akustika ja ka audiovärgiga üldse rohkem kursis kui kamp seltsimehi-insenere siit foorumist kokku.
    Erinevad audio-videolahendused, helisüsteemide projekteerimine, konsultatsioon, audio-videotehnika paigaldus, häälestus, kõlarite ehitus, mööbel - http://sac.ee/
    indrek@sac.ee, +3725174765

    Comment


      #32
      miks matke maha?
      natuke nalja saaks ju .
      ainuke asi mis rohkem vist maksab on traat, aga seda mul näiteks on piisavaslt :P
      need magnetid mis tema kasutas on mingid "üli tugevad" aga ma arvan et neid saaks asendada. o poed on midagi isegi müügil :
      http://www.alldatasheet.com/

      Comment


        #33
        Mõtetu on teha, hoidke raha ja närve

        Comment


          #34
          Mõtetu on teha, hoidke raha ja närve
          arvan sama

          Comment


            #35
            aga kui mehel on kange tahtmine teha ise midagi , mis häält teex , siis miks mitte kui läheb isegi aiataha see ettevõtmine , siis pole ju vast mittemidagi eriti katki :P
            p.s. -> raha yritame me niikuinii alati vähem kasutada

            Comment


              #36
              Ma arvan et selle raha eest saab osta mingi vana valjuka ja see mängib palju paremeni kui see ise tehtud.

              Comment


                #37
                kõike ei saa mõõta numbrites.Kui ikka ise midagi valmis saad ja tööle hakkab siis on .....lihtsalt hea tunne.Ega kui keegi on mingi asjaliku valjukaga hakkama saand....ma ei usu, et tollel vennal esimene üritus kohe korda läks.
                Las igaüks ise veendub selle mõttekuses.Ega ma ei taha öelda, et hakkame kõik suure hurraaga valjukaid meisterdama, vaid kui tahet on.....miks mitte.
                muusika on kuulamiseks

                Comment

                Working...
                X