Teade

Collapse
No announcement yet.

Denon AVR-2113 probleem helitugevusega

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Denon AVR-2113 probleem helitugevusega

    Tere

    Sai hiljuti soetatud Denon AVR-2113 ressiiver ja paar põrandakõlareid.
    Alguses oli kõik korras, kuid nüüd on probleem helitugevusega. Varem kuulasin muusikat näiteks kuskil -40db juures. Kuulan USB pulgalt. Kuid nüüd pean heli keerama kuskil -10db peale et üldse midagi kuulma hakkaks. FM-i ja teleka heli CBL/SAT-i kuulates seda probleemi ei ole (toimib endiselt ilusti). Probleem just USB pulgaga ja võrgust kuulates näiteks itunes-ist läbi airplay.
    Olen seadmele restarti teinud ja elektrivõrgust eemaldanud kuid midagi ei aita.
    Võibolla rikkus midagi ära eelneval õhtul proovitud Android-i programmid (http://www.knowyourmobile.com/featur...r_android.html)

    On kellelgi soovitusi kuidas asi korda saada?

    Avastasin veel, et 96kHz FLAC mängib USB-lt normaalselt ja 44,1kHz ei mängi...

    Tänud ette.
    viimati muutis kasutaja Scott; 21 m 2013, 01:21. Põhjus: kokku

    #2
    Vs: Denon AVR-2113 probleem helitugevusega

    Esmalt postitatud juhe11 poolt Vaata postitust
    Tere

    Sai hiljuti soetatud Denon AVR-2113 ressiiver ja paar põrandakõlareid.
    Alguses oli kõik korras, kuid nüüd on probleem helitugevusega. Varem kuulasin muusikat näiteks kuskil -40db juures. Kuulan USB pulgalt. Kuid nüüd pean heli keerama kuskil -10db peale et üldse midagi kuulma hakkaks. FM-i ja teleka heli CBL/SAT-i kuulates seda probleemi ei ole (toimib endiselt ilusti). Probleem just USB pulgaga ja võrgust kuulates näiteks itunes-ist läbi airplay.
    Olen seadmele restarti teinud ja elektrivõrgust eemaldanud kuid midagi ei aita.
    Võibolla rikkus midagi ära eelneval õhtul proovitud Android-i programmid (http://www.knowyourmobile.com/featur...r_android.html)

    On kellelgi soovitusi kuidas asi korda saada?

    Tänud ette.

    Installi kõige uuem tarkvara, tee factory reset, kalibreeri audysseyga uuesti.
    Kui sa ei tea millist telerit või kodukino osta ja kust otsast alustada, siis loe "Teleri ja kodukino ostja ABC-d"
    Videoid kodukino teemadel ja asjade ülevaateid näeb minu Youtube kanalil

    Comment

    Working...
    X