Teade

Collapse
No announcement yet.

Kas minu vaimusünnitus või on selline seade tõesti olemas?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Kas minu vaimusünnitus või on selline seade tõesti olemas?

    Leiate selgitava pildi download lingi siit: http://www.upload.ee/files/3007453/Untitled.jpg.html


    Põhimõte on juhtmevaba helisignaali saatmine ühest seadmest teise bluetooth'i teel. näiteks telefonist kodukinno.
    Küsimus siis selline, et kas selline asi on kuskil olemas või on see mul endal välja mõeldud ulmeline leiutis ja kui see olemas on, siis kust on võimalik seda soetada?Click image for larger version

Name:	Untitled.jpg
Views:	1
Size:	95,4 KB
ID:	876103

    #2
    Vs: Kas minu vaimusünnitus või on selline seade tõesti olemas?

    Sellised vidinad on küll olemas, kus saad signaali saata üle bluetoothi kuskile seadmesse, näiteks võimendisse või ressiiverisse.
    Otse kõlari taha sa neid asju ühendada ei saa(kui ma nüüd õigesti aru sain, et just nii sa teha tahad). Kõlaritesse peaks ikka minema võimendatud signaal, mida üle bluetoothi saata ei saa.

    Otsi ebayst bluetooth music receiver.

    Comment


      #3
      Vs: Kas minu vaimusünnitus või on selline seade tõesti olemas?

      minul ripub selline seade TV taga ja BT kõrvaklapid on vastvõtjaks.

      Comment


        #4
        Vs: Kas minu vaimusünnitus või on selline seade tõesti olemas?

        ...
        On küll kahjuks, helisignaali minuteada analoogselt üle õhu küll ei saadeta, pigem digitaalselt...
        Ei tahaks teemat rüüstada aga jätan siiski rüüstamatta.
        viimati muutis kasutaja imelik poiss; 22 m 2013, 21:12. Põhjus: Sattusin hoogu ja nägin viga laita, enda viga aga ei näinud :(

        Comment


          #5
          Vs: Kas minu vaimusünnitus või on selline seade tõesti olemas?

          Näiteks selline vidin oleks abiks:

          Commerce Cloud Storefront Reference Architecture


          Aga see vist on tuleviku arusaam, peale digit pole maailma olemaski:

          Esmalt postitatud imelik poiss poolt Vaata postitust
          ...
          .....helisignaali minuteada analoogselt üle õhu küll ei saadeta, pigem digitaalselt...
          Digirevolutsiooni vallandasid Edison, Tesla, Marconi ning Popov...

          Comment


            #6
            Vs: Kas minu vaimusünnitus või on selline seade tõesti olemas?

            Isegi müügil selline vidin - http://eu.harmankardon.com/harman-ka...bta-10-eu.html

            Comment


              #7
              Vs: Kas minu vaimusünnitus või on selline seade tõesti olemas?

              tegelt päris huvitav kombinatsioon: oleks mugav tegelt kodus uksest sisse astudes muusikat telefonist või pleierist käima lükata...
              Fools and fanatics are always certain of themselves, but wiser people are full of doubts

              Comment


                #8
                Re: Vs: Kas minu vaimusünnitus või on selline seade tõesti olemas?

                Nokia BH-214 saaks samuti selle ülesandega hakkama. ebay-st peaks neid saama ~10€ eest.

                Comment


                  #9
                  Vs: Kas minu vaimusünnitus või on selline seade tõesti olemas?

                  Esmalt postitatud tartu pets poolt Vaata postitust
                  tegelt päris huvitav kombinatsioon: oleks mugav tegelt kodus uksest sisse astudes muusikat telefonist või pleierist käima lükata...
                  Selleks ei pea sa muusikat kaasas kandma. Piisab, kui su telefonis on kaugjuhtimisrakendus, kas siis squeezeboxile või mõnele media centerile ja vastav seade võimendi küljes.
                  Toidan trolle!

                  Comment

                  Working...
                  X