Teade

Collapse
No announcement yet.

Estonia 35ac vs s90

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Estonia 35ac vs s90

    Tahaks teada et mis on parem (kvaliteet) kas s90 või estonia 35ac? Ja milline neist on võimsam? millist muusikat v6ib nendel kuulata? j.n.e.

    #2
    http://www.tevalo.ee/cgi-bin/YaBB.cgi?boar...;num=1075028503

    Comment


      #3
      ok sorry for the top

      Comment


        #4
        Ja pealkiri võiks vähe rohkem infot teema sisu kohta öelda. >
        muusika on kuulamiseks

        Comment


          #5
          no jah , ex igayx tee vigu vahel :P

          Comment


            #6
            Vähemalt sai oma küsimusele vastuse

            Comment


              #7
              Hmm aga kui 35ac on parem... miks siis s90 on kallim?
              Ja kas seal on samad elemendid mida praegu audes toodab? Kuskil venelt foorumilt lugesin et need mis estonias on kasutusel on peaaegu samasugused nagu need mida audes praegu toodab

              Comment


                #8
                a vb et s90nel on rohkem nuppe , skeeme kati peal , kas on suurem ka ju veic , vb ka filter maksab oma osa , disain ka .. ma kyll ei tea kas see maksab , aga s90nel tuleb ju ka vict mõnusam bass ?

                Comment


                  #9
                  Nagu mina aru sain et aint tugevam aga 35ac-il täpsem ja parem... võibolla ma eksin?

                  Comment


                    #10

                    Ja kas seal on samad elemendid mida praegu audes toodab? Kuskil venelt foorumilt lugesin et need mis estonias on kasutusel on peaaegu samasugused nagu need mida audes praegu toodab
                    Audes peaks olema välja kasvanud RET'ist. Mul uuemat tüüpi Estonia kõlar ja selle valjukad meenutavad kohe kõvasti Audese elemente.

                    Kui huvi, sis loe:
                    http://www.tevalo.ee/cgi-bin/YaBB.cgi?boar...;num=1064606681

                    Comment


                      #11
                      alates sellest ajast,kui tuli toomisest müüki Audese sellel ajal ESTONIA kõlarid, millel oli sees kärgbass ostsin prooviks kah sellised olgugi et olin neid eelnevalt tehases kuulnud. kodus võrreldes oli peagi selge mis on mis.kole kähku müüsin s-90 maha ja jumal tänatud et neist lahti sain ja rohkem ma neid näha ja kuulata ei taha. peagi ostsin ESTONIAT veel kaks tükki, nii et kanalis oli kaks kõlarit.Minu arvates on S-90 nagu ta on ja estonia kärgbassiga neid üldse võrrelda ei saa kvaliteedi vahe on väga erinev ESTONIA kasuks.

                      Comment


                        #12
                        alates sellest ajast,kui tuli toomisest müüki Audese sellel ajal ESTONIA kõlarid, millel oli sees kärgbass ostsin prooviks kah sellised olgugi et olin neid eelnevalt tehases kuulnud. kodus võrreldes oli peagi selge mis on mis.kole kähku müüsin s-90 maha ja jumal tänatud et neist lahti sain ja rohkem ma neid näha ja kuulata ei taha. peagi ostsin ESTONIAT veel kaks tükki, nii et kanalis oli kaks kõlarit.Minu arvates on S-90 nagu ta on ja estonia kärgbassiga neid üldse võrrelda ei saa kvaliteedi vahe on väga erinev ESTONIA kasuks.
                        Jah, ja kui korra kuulad veel päriskõlarit, siis nagu ei taha muud enam nähagi.
                        Erinevad audio-videolahendused, helisüsteemide projekteerimine, konsultatsioon, audio-videotehnika paigaldus, häälestus, kõlarite ehitus, mööbel - http://sac.ee/
                        indrek@sac.ee, +3725174765

                        Comment


                          #13
                          Miks Estonia bassikal see auk seal magneti taga on? Mulle tundub, et mu üks bass viliseb selle pärast :-/
                          Sound Blaster Live! 5.1 + Sansui AU-9500 + TU-9500 + 2xEstonia 35 AC-021
                          www.sansui.us/AU-9500.htm

                          Comment


                            #14
                            Ma ei usu et ta sull sellepärast viliseb... aga kes teab

                            Comment


                              #15
                              Ei hakka siin uut topikut tegema..
                              kyssa sjuuke et kas kellelgi juhtub olema estonia 35ac bassika andmeid ? kasuks tulevad igasugused andmed

                              Comment

                              Working...
                              X