Teade

Collapse
No announcement yet.

S-90 ja Radiotehnika y-101 vilin

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    S-90 ja Radiotehnika y-101 vilin

    Jama siis selline, et kõlarid hakkavad vilisema.. Äkki keegi oskab öelda milles asi on ? Mingi minut aega saad kuulata ja siis hakkab vaikselt vilin tulema ja lõpuks läheb kõrvulukustavalt eledaks.. muidu kõlarid on s-90 ja võim radiotehnika y-101. Video ka :
    Häid jõulupühi kõigile !

    #2
    Vs: s-90 ja radiotehnika y-101 vilin

    Tuttav ving,minu kiunuja läks Ostas varuosadeks.

    Comment


      #3
      Vs: s-90 ja radiotehnika y-101 vilin

      Võta prooviks grammari korrektsioonvõim ära. Varjestatud karbike sisendite juures.

      Comment


        #4
        Vs: s-90 ja radiotehnika y-101 vilin

        Aga kas see on kindel, et asi võimus ? mitte kõlarites? Plaanin uut võimendit osta v on mõtekam mõni 2.1 süsteem ligi võtta?

        Comment


          #5
          Vs: s-90 ja radiotehnika y-101 vilin

          Proovi siiski see grammari eelvõimuke ära võtta. Arvatavasti pole sul seda vaja niikuinii. Proovi ka võimendi erinevaid heli ja mono stereo nuppe et näha mis asi võib kuidagi vilinat mõjutada. Proovi ka ühe kõlariga, ehk on ainult ühel kanalil viga. Ma ei usu et kõlarid seda ise teha saaks, asi ikka võimendis. Meenutab oma olemuselt mikrofoni kaja vilinat. Ega sul arvuti mikrofon pole sisse lülitatud?
          Kui Midagi Teha, Siis Tuleb Seda Ikka Korralikult Teha

          Comment


            #6
            Vs: s-90 ja radiotehnika y-101 vilin

            Suht kindel,et seda jama tekitab grammari eelvõim.
            Lihtsam on see karp sealt välja võtta ja raskem variant on selles karbis olevad elektrolüütkondekad uute vastu vahetada.
            Vilina tekitaja on kindlasti see sama karp,ise selle võimuga sama asja kogenud.
            Mina vahetasin konded välja ja asi korras.
            Üldiselt oleks vaja sul ka arvatavasti teised konded sellel võimul välja vahetada.

            Comment


              #7
              Vs: s-90 ja radiotehnika y-101 vilin

              Mul vilistas üks kanal.Nuputrikid proovisin kui õieti mäletan ka ära,mingil määral heli muutus.Pikapeale muutus vilin tugevamaks.Grammari eelvõimu tõstsin teise võimendisse,see töötas kenasti ja mis vilistas see vilistas edasi.

              Comment


                #8
                Vs: s-90 ja radiotehnika y-101 vilin

                On ka variant proovida tõsta ümber lõppvõimendi sisendi pistikuid et tuvastada kas viga kolib teise kanalisse (viga eelvõimendis), või jääb samale poolele (viga lõppvõimendis) Juhul kui viga on ainult ühel kanalil.
                Igaljuhul on tegemist lihtsa võimendiga, millele varuosasid leidub igal pool, kui viitsimist on, siis isegi jootmata saab erinevate plokkide vahetamisega pilli remontida. Kõik oleneb sellest, kas asi on seda väärt.
                Kui Midagi Teha, Siis Tuleb Seda Ikka Korralikult Teha

                Comment


                  #9
                  Vs: s-90 ja radiotehnika y-101 vilin

                  Esmalt postitatud vanakool poolt
                  Noh reserv võimuks on ta hea küll.
                  Antud juhul pole mõtet spekuleerida, tarvis on lihtlabast lüüdikuuri, ära tuleb vahetada ka toite lüüdid, kuigi võrgumüra võib mitte esineda. Omal oli sama vile probleem ja lüütide vahetusega sai asi korda.
                  Just.
                  Vaheta lüüdid välja ja saad asja tööle.
                  See mis mulle sattus ei tahtnud alguses mingit piuksu teha kõlarites.
                  Klappidega kuulates oli üks kanal puudu ja teisest tuli hääl koos vilinaga.
                  Peale lüüdikuuri mürtsus nagu muiste.
                  Selle,et kõlaritesse häält ei andnud põhjustas üks katkise jalaga transistor kaitseplaadil.

                  Comment

                  Working...
                  X