Teade

Collapse
No announcement yet.

Programm, millega PC-s muusikat kuulata

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Programm, millega PC-s muusikat kuulata

    Tegelikkuses mõtlesin, et need kes asjaga rohkem kursis võiks infot jagada. Mida oleks kõige mõistlikum kavalam kasutada.
    altec siin ühes teemas kiitis J.Riveri mängijat, prooviversiooni proovisin minule kasutajaliides väga sõbralik ei tundnud. Samuti ei leidnud androidile remote app'i.
    Ennem kasutasin Foobar2000 selle kasutamine on küll lihtsamast lihtsam aga maru tüütu pluginaid lisada. ja .ape failidega väga hästi ei sõbrusta.
    On veel mida tasuks proovida ?

    #2
    Vs: Programm millega PC muusikat kuulata.

    Musicbee siiani parim, mida kasutanud olen.
    The Ultimate Music Manager and Player. MusicBee makes it easy to organize, find, and play music files on your Windows computer, portable devices and on the web

    Comment


      #3
      Vs: Programm millega PC muusikat kuulata.

      Ma kasutan sellist programmi nagu JetAudio:
      JetAudio is an integrated multifmedia player. It plays various multimedia files in one player. JetAudio will satisfy both convenience and expertise. It can play more than 20 kinds of music data including WAV, MP3, RA, MID and MOD, video data such as AVI, MOV, MPG as well as audio and video CD 2.0. With JetAudio, users can play, record, and enhance audio, enjoy full screen video, and tune in Internet radio from anywhere in the world

      JetAudio is an integrated multimedia player. It plays various multimedia files in one player. JetAudio will satisfy both convenience and expertise. It can play more than 20 kinds of music data including WAV, MP3, RA, MID and MOD, video data such as AVI, MOV, MPG as well as audio and video CD 2.0. With JetAudio, users can play, record, and enhance audio, enjoy full screen video, and tune in Internet radio from anywhere in the world


      Kasutan juba aastaid, olen rahul. Pluginaid eriti ei söö, kuid minu jaoks ei oma need tähtsust. Heli on puhas ja pehme.
      Helifaile sööb paljusid. Basic versioonist piisab alguseks, oskab ka multichannel helikaardiga ilusti hakkama saada.

      Comment


        #4
        Vs: Programm millega PC muusikat kuulata.

        Winamp . Kasutan juba viimased 15a
        viimati muutis kasutaja whiteshark; 06 m 2014, 07:42.

        Comment


          #5
          Vs: Programm millega PC muusikat kuulata.

          Esmalt postitatud whiteshark poolt Vaata postitust
          Winamp . Kasutan juba viimased 15a
          sama siin, aind, et lasen läbi audioburst fx plugini, saab bassid ja kõrged oma maitse järgi ära timmida.
          päikest, liblikat ja särisevat jootekolbi

          Comment


            #6
            Vs: Programm millega PC muusikat kuulata.

            viimased 15 aastat ka winampi tarbinud. Classic skinniga. Mingitsorti crossfade plugin on peale pandud, oskab miksida küll. Ei ole näinud paremat programmi.

            Comment


              #7
              Vs: Programm, millega PC-s muusikat kuulata

              Mäletamata aegadest olen kasutanud JetAudiot.
              J.River on imeliku kasutajaliidesega (mingi ameeriklaste loogika vist).
              JPlay ja XXHighEnd, need võiksid ilmselt nõudlikumale kuulajale huvi pakkuda.
              B&O on ka player, aga see vist ei toeta kadudeta (lossless) formaate.

              Keda peaks huvitama, siis audiofiilidele on spetsiaalne os Audiophile Linux, ise millalgi katsetan ära.

              Comment


                #8
                Vs: Programm, millega PC-s muusikat kuulata

                Mulle meeldib Winamp'i puhul see, et saab tausta värvi muuta. Laiemaks on ka venitatud, siis mahub laulu pealkiri ää ja ei liigu edasi tagasi. Kuulsin, et Winamp'iga on varsti finito. Ei tule enam uuendusi.

                Comment


                  #9
                  Vs: Programm, millega PC-s muusikat kuulata

                  Esmalt postitatud heikss poolt Vaata postitust
                  Mulle meeldib Winamp'i puhul see, et saab tausta värvi muuta. Laiemaks on ka venitatud, siis mahub laulu pealkiri ää ja ei liigu edasi tagasi. Kuulsin, et Winamp'iga on varsti finito. Ei tule enam uuendusi.
                  Siis võid selle aimp'iga asendada see ongi sisuliselt winamp.

                  Comment


                    #10
                    Vs: Programm, millega PC-s muusikat kuulata

                    Native Instruments Traktor DJ (3.4.1),ka juba väga pikalt,esimese versiooni (2.6.1) ostsin vist aastal 2006,kiire lugude otsimine,mugav pleilistide koostamine ja mis iganes....

                    Comment

                    Working...
                    X