Teade

Collapse
No announcement yet.

Helikaarti?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Helikaarti?

    Ahoi audiofiilid ja kõik ülejäänud.

    Seoses arvuti vahetusega, tõrgub mu vana ülihea Audiophile usb . Ei , helikaart on täitsa terve, võibolla on tal ebakõlasid 64bitise W7 või arvuti endaga. Igatahes heli mängitakse maha aegajalt nagu oleks 8 bitine ja 11kHz sämplimissagedusega ilma post-filtrita. ASIO parameetrite kruttimisel hangub kogu arvuti ise. Arvuti on Lenovo x 61.


    Ok, see selleks. Mõtlen, et võiks midagi uuemat ehk soetada.
    Tingimused - naturaalne stereo sisend/väljund . Võiks tänapäeval ronida ka 192kHz sämplimissageduseni. Piisab RCA sisendist ja väljundist.
    Igasugu muu tilulilu (mingid 3d buusterid ja kristallselged helid ) võiks olemata olla . Tegelikult MIDI otsasid aegajalt olen kasutanud.
    Ehk tahan usbi otsa käivaid AD ja DA muundureid. Muud mitte midagi !!!!!!!! Nagu ka see Audiophile usb on.
    Elu on nagu lintmakilt muusika kuulamine. Mida lõpupoole, seda kiiremini hakkab linti äraandev ketas pöörlema...

    #2
    Vs: Helikaarti ?

    Sellistega on suht kitsas nagu sul vaja või on nad natuke liiga kallid.
    Ainus enam vähem on http://www.thomann.de/gb/roland_ua55_quadcapture.htm
    Päris hea aga kallis on http://www.thomann.de/gb/tascam_uh_7000.htm
    Kui aus olla siis ega ei tea kas ka nendel võib Win7 64 bitiga probleeme olla.
    PS: ja kui sulle E-MU pakutakse, siis sellega on kindlasti ainult jama.

    Comment


      #3
      Vs: Helikaarti ?

      Siin on üks odavam - http://www.thomann.de/gb/steinberg_ur22.htm
      Mul endal on EMU 0202 64bitise Win 8.1 juures kasutusel ja ei ütleks, et ainult jama on. Pigem nagu pole üldse jama. Töötab nagu vaja igas mõttes.

      Comment


        #4
        Vs: Helikaarti ?

        Mis ime draiveritega sa ta tööle ajasid, ametlikult pole talle isegi Win7 32 bit tuge olemas?

        Comment


          #5
          Vs: Helikaarti ?

          On olemas mingid beta 64bit draiverid. http://support.creative.com/download...ype=11#type_11
          Töötavad korralikult ka Win 8 all.

          Comment


            #6
            Vs: Helikaarti ?

            EMU 0202 lasid EMU 0204 draiveriga tööle ja probemme pole? Link viib mind aga hoopis OS X driveri juurde.

            Comment


              #7
              Vs: Helikaarti ?

              See draiver on universaalne 0202, 0204, Tracker Pre ja 0404 jaoks. Mul nagu läheb õigesse kohta, kuid igal juhul peaks seal olema link "Beta driver".

              Comment


                #8
                Vs: Helikaarti ?

                E-MU kaardid pole nagu pahad, aga neid ei tasu juba sellepärast võtta, et E-MU on surnud. Sai kunagi uuritud, et kas millegi uuega ka välja tulevad, aga pea neli aastat pole firmalt ühtegi ametlikku uudist. Creative labs - E-MU omanikuna on kaubamärgi ära solkinud. Kas praeguse aja M-Audio toodangust ei leidu sobilikku kandidaati? M track väiksemad mudelid on mõni lausa ilma midita. 192 kHz sagedusel korralikult ja stabiilselt töötavaid kaarte on odavalt suht vähe saada ilmselt. Minu E-MU 0404 USB töötab, aga ainult kas mängimis või salvestamisrežiimis ning infovoog ikka päris puhas ei ole.

                Comment


                  #9
                  Vs: Helikaarti ?

                  Aga äkki teeks Lenovo/Windowsi nii korda, et saaks endist helikaarti normaalselt kasutada? Sest kui on probleemid, võivad probleemid olla ka uue kaardiga.
                  Lihtsalt selline mõte.

                  Comment


                    #10
                    Vs: Helikaarti ?

                    Esmalt postitatud moi poolt Vaata postitust
                    Sellistega on suht kitsas nagu sul vaja või on nad natuke liiga kallid.
                    200 eur on selline paras hind aga mitte kallis asja kohta, mida kasutaksin järgmised 10 aastat, See M-audio oma on mul olnud 9 aastat ja käis ka win98ga.

                    Esmalt postitatud A.S. poolt Vaata postitust
                    Aga äkki teeks Lenovo/Windowsi nii korda, et saaks endist helikaarti normaalselt kasutada? Sest kui on probleemid, võivad probleemid olla ka uue kaardiga.
                    Lihtsalt selline mõte.
                    . Arvuti on refubrished, aga see ei tohiks oluline olla Windows on korras ehk värske ja legaalne. Ise arvan et häda on riisvtaralises läbisaamises. Kui doki külge panna, siis on asi veel hullem. Aga võib ka draiverite häda olla. M-audio lehel on ainult mingi universaalne installer.
                    Tegu on USB 1.1 kaardiga.
                    Elu on nagu lintmakilt muusika kuulamine. Mida lõpupoole, seda kiiremini hakkab linti äraandev ketas pöörlema...

                    Comment


                      #11
                      Vs: Helikaarti ?

                      Mure enam-vähem sama, mis Martinil. Ainult vana helikaarti mul ei ole

                      Vaja oleks USB helikaarti, millega annaks kõlari sageduskarakteristikut uurida.

                      Arvutiks Lenovo T60, Windows 7 64bit.
                      Lapaka enda helikaardi sisend kukub äärtes väga ära - 20Hz -10dB ja 20000Hz -12dB.

                      Palun soovitage midagi.

                      Comment


                        #12
                        Vs: Helikaarti ?

                        Kunagi oli vaja mingile tiba pidusele mäkile kiiresti heliväljundit, sai võetud selline asi jooksupealt - http://www.atcomp.cz/zbozi/a-link-so...spx?p=z:127105 , töötab OOB iga mäkiga ja mikrisisend on päris lineaarne, kasutab VT1616 chipsetti mis tavaliselt rohkem PCI kaartidel olnud. Kannatas isegi kõlaritest moonutust mõõta 0,01 tasemel. Fikseeritud sagedusega 48kHz. Kuidas ta akendega töötab, ei tea aga ju ta töötab. Nägin sellist mitte väga ammu ka Pärnus Tulveri Teedu poes Papiniidus, Elnet vms see tal on.
                        Kui tõde võib välja öelda ainult sosinal, on riigi vallutanud vaenlane.
                        Konfutsius

                        Comment


                          #13
                          Vs: Helikaarti ?

                          ei tea, kui tõsiseltvõetav see pood on, aga seal teda müüakse. http://www.aqaris.ee/tehnikapood/pea...am=&toode=4784

                          Comment


                            #14
                            Vs: Helikaarti ?

                            Esmalt postitatud @ndres poolt Vaata postitust
                            Mure enam-vähem sama, mis Martinil. Ainult vana helikaarti mul ei ole

                            Vaja oleks USB helikaarti, millega annaks kõlari sageduskarakteristikut uurida.

                            Arvutiks Lenovo T60, Windows 7 64bit.
                            Lapaka enda helikaardi sisend kukub äärtes väga ära - 20Hz -10dB ja 20000Hz -12dB.

                            Palun soovitage midagi.
                            See ära kukkumine ei tohiks väga probleem olla, sest vähegi asjalik tarkvara kalibreerib selle kukkumise välja.
                            - 20Hz -10dB ja 20000Hz -12dB on nii suured langused et tundub natuke kahtlane, oled kindel et need langused on õigesti mõõdetud?

                            Comment


                              #15
                              Vs: Helikaarti ?

                              Esmalt postitatud @ndres poolt Vaata postitust
                              Mure enam-vähem sama, mis Martinil. Ainult vana helikaarti mul ei ole

                              Vaja oleks USB helikaarti, millega annaks kõlari sageduskarakteristikut uurida.

                              Arvutiks Lenovo T60, Windows 7 64bit.
                              Lapaka enda helikaardi sisend kukub äärtes väga ära - 20Hz -10dB ja 20000Hz -12dB.

                              Palun soovitage midagi.
                              kas see on liiga kallis: http://www.rada7.ee/teema/86719

                              Comment

                              Working...
                              X