Teade

Collapse
No announcement yet.

Ekvalaiser

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    #16
    Vs: Kahemehebändi helivõimendus komplekt

    Esmalt postitatud elukaz poolt Vaata postitust
    Näed küll, aga see ongi selline imeliku algusega teema. Kui vaatad esimese postituse kellaaega ja teema alustamise aega siis need langevad kokku. Lihtsalt mingist äriteemas sabast kinni võetud ja et mitte konreetset teemat läbustada siis uus norimisteema tehtud.
    Tundub et Sul on õigus. Oma aruga ma selle peale ei tulnud, ega ei tuleks kah, mõtlen kaua mõtlen!

    Comment


      #17
      Vs: Kahemehebändi helivõimendus komplekt

      Üks asi on korrigeerimine mis on omal kohal, aga sellega pidevalt kaasnev pikk epistel kuidas ikka tehnikafoorum ja ülim korrektsus ja seesama justnimelt naeruvääristamine et ohoo, kas tõesti millihertsi, no anna abi.
      Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.

      Comment


        #18
        Vs: Kahemehebändi helivõimendus komplekt

        Njah, tenekord pole headel tehnikainimestel võib-olla tõesti see suhtlemise külg kõige tugevam. Aga püüame siis kõik koos ikkagi elu edasi viia !

        Comment


          #19
          Re: Vs: Kahemehebändi helivõimendus komplekt

          Esmalt postitatud elukaz poolt Vaata postitust
          Üks asi on korrigeerimine mis on omal kohal, aga sellega pidevalt kaasnev pikk epistel kuidas ikka tehnikafoorum ja ülim korrektsus ja seesama justnimelt naeruvääristamine et ohoo, kas tõesti millihertsi, no anna abi.
          Head uut!
          Mina kuulun sellesse parteisse, keda siin keelepolitseinikeks nimetatakse, olles arvamusel, et korrektne keele- ja eriti terminikasutus peaks iga tehnikainimese kui mitte alg-, siis vähemalt keskharidusse kuuluma. Seetõttu leian, et see foorum on üks mõistlikke kohti sedasorti haridustööks.
          Mis puutub närimisse ja naeruvääristamisse, siis julgen väita, et enamasti ei ole tegu pahatahtlikkusega. Lohaka keelekasutuse naeruvääristamine on üks kõige tõhusamaid korrektse keelekasutuse õpetamise viise. Ma sain seda oma nahal tunda ülikoolis, 70. aastate Matemaatikateaduskonnas, kus kõik kursusetööd käisid läbi irvhammaste kadalipu. Aitas väga hästi.
          Ja kui keegi on tõesti nii õrnapõrnaline, et foorumis öeldust solvub, siis palun enda ja teiste ütlejate vahel vabandust, kuid vana inimesena ennast küll muutma ei hakka.

          Comment


            #20
            Vs: Re: Vs: Kahemehebändi helivõimendus komplekt

            Sul oli teisel pool kaalukaussi diplom, see kaalub päris palju üles. See on üks foorum teiste seas, kui ei meeldi kõnnid minema. Samas tundub et osadel vanematel olijatel on see ainus suhtluskeskkond üldse ja siis ei saada lihtsalt oma mõtteid vaka all hoida, kus aga midagi silma haagib, hakatakse loengut pidama ja vanu mälestusi heietama.

            Ma ei ütle et on olemas lihtne lahendus kuidas sellest keeleporrist lahti saada. Tuleb leida mingi balanss anarhia ja totalitarismi vahel. Aga ma tean et "muuta suhtumist" on üks raskemaid ülesandeid mille peale pole mõtet loota nii et eks ta läheb vana rada edasi. Läbustajad jäävad läbustama ja madala valulävega toredad inimesed tulevad ja lähevad.
            Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.

            Comment


              #21
              Vs: Kahemehebändi helivõimendus komplekt

              Esmalt postitatud vxx poolt Vaata postitust
              Tundub et Sul on õigus. Oma aruga ma selle peale ei tulnud, ega ei tuleks kah, mõtlen kaua mõtlen!

              Sellele et teema on kuidagi "omamoodi" alguse saanud, saad ju vihe juba nähes et esimene postitus on ühe alapealkirjaga, aga ülejäänud hoopis teisest ooperist. Teise ooperi teema on siin - http://www.elfafoorum.eu/threads/728...menduskomplekt .
              Kui tõde võib välja öelda ainult sosinal, on riigi vallutanud vaenlane.
              Konfutsius

              Comment


                #22
                Vs: Kahemehebändi helivõimendus komplekt

                Tundus veider küll, OSX, aga ma ei tulnud selle peale et 'vasta tsitaadiga' puhul on tsitaat pärit hoopis mujalt teemast, kõigele lisaks muust alamfoorumist

                Comment


                  #23
                  Vs: Re: Vs: Kahemehebändi helivõimendus komplekt

                  (Eba)korrektne keelekasutus on hea indikaator kirjutaja kohta ja reedab huvilisele lugejale temast nii mõndagi.

                  Ma ei räägi siin klaviatuuri juhuvigadest või Tammsaarelikest lausetest. Aga kui inimene ei kasuta kirjavahemärke ja suurtähti, vahel isegi tühikuid sõnade vahel, siis on see ilmne lugupidamatus lugeja vastu. Kui see ei ole talle oluline, siis suhelgu omasugustega. Tehnikafoorum ei kaota sellest midagi kui neid siin ei ole, sest korralik tase elektroonikas ja ka muudel aladel käib alati koos korrektse emakeelega.

                  Mis puutub millidesse ja megadesse, siis selle foorumi kontekstis on nii ja naa. Kui tegu juhukülalise või noore alustajaga, kellel konkreetne küsimus lahendada, siis milleks teda naeruvääristamisega eemale peletada, foorum võiks olla ikka õppimise koht, ka tehnilise keele kohapealt. Kui tegu ükskõikse ülbikuga, siis on seda ka muust näha ja igal oinal oma mihklipäev ka siin foorumis.

                  Arutlemine keerulisemat sorti keeleliste halltsoonide üle nagu see ekvalaiser teema alguses- see ju asjalik ja rikastav minuarust.

                  Elukaz - proovisin, tundub parem tõesti
                  viimati muutis kasutaja mikumaku; 01 m 2015, 20:48.

                  Comment


                    #24
                    Vs: Re: Vs: Kahemehebändi helivõimendus komplekt

                    Niih, kui sa nii korrektne tahad olla siis nokiks veits postituse vormistamise koha pealt . Kui ühte jorusse on kirjutatud rohkem kui neli rida siis ei viitsi seda lõpuni lugeda, tõmmake uus mõte enteriga järgmisele reale, on asi palju paremini loetav.
                    Või olen ma ainus keda selline asi häirib?

                    Kui tegu on ükskõikse ülbikuga siis ära näe vaeva, parim rohi on see kui keegi ei vasta. See trollide vanasõna junõu.
                    Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.

                    Comment


                      #25
                      Re: Vs: Re: Vs: Kahemehebändi helivõimendus komplekt

                      Esmalt postitatud elukaz poolt Vaata postitust
                      Niih, kui sa nii korrektne tahad olla siis nokiks veits postituse vormistamise koha pealt ....
                      Näete, ongi keelekoolitus käima läinud

                      Comment

                      Working...
                      X