Teade

Collapse
No announcement yet.

MP3 ja võimendi Fiio

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    MP3 ja võimendi Fiio

    Tere.
    Küsin kõrvaklappide võimendi kohta. On olemas Fiio E11 ja MP3 mängija Sansa Clip+, üldiselt Fiio`t kiidetakse. Pole ma mingi melomaan, kuid ei jaga mis mõte sel klappide võimendil on. Sansa helitugevus on armetu, mõnede klappidega parem aga üldiselt hale. Fiio teeb asja selgelt paremaks kuid kogu selle komplekti ostmise asemel võib osta Sony Walkmani julga ja powerit tuleb selgelt rohkem kui sansal ja Fiiol kokku volüümid põhja keeratuna. Tänasel päeval eelistatakse telefoniga muusikat kuulata, aga need vanaaja vidinad on olemas ja kasutan raadio kuulamiseks.

    #2
    Vs: MP3 ja võimendi Fiio

    Ja küsimus on milline _
    Elu on nagu lintmakilt muusika kuulamine. Mida lõpupoole, seda kiiremini hakkab linti äraandev ketas pöörlema...

    Comment


      #3
      Vs: MP3 ja võimendi Fiio

      Äkki " ...mis mõte sel klappide võimendil on..."?

      Comment


        #4
        Vs: MP3 ja võimendi Fiio

        Sansa clip+ pead seadetes regiooniks midagi muud panema kui euroopa, kui tahad voluumi saada. Nad täidavad eurodirektiivi, mille eesmärk on noorte kõrvade sandistamist vältida, aga tõsi ta on et enamuse klappide jaoks jääb aurovoluumist selgelt väheks. Nii palju kui mina walkmane kuulanud olen see saund mulle ei meeldi üldse mis sealt tuleb, sansa on üsna teisest klassist. Bassile orienteeritud odava klapiga ei pruugi vahe kuulda olla.
        Toidan trolle!

        Comment


          #5
          Vs: MP3 ja võimendi Fiio

          Fiio 11 väljundvõimsus on kaasaskantava seadme kohta täitsa kobe:
          (THD) < 0.009% (10mW)
          Output Power 300mW @ 16 Ohms, High Voltage
          120mW @ 16 Ohms, Low Voltage

          Sansa clip+i väljundkivi on kah suht korralik, seega peaks korralike klappidega suht kuulatav heli tulema.
          Võibolla on asi hoopis klappides.
          PS. Sansa clip+ga väga kursis pole, kuid aastaid tagasi otsisin pisiseadet, mis flaci mängiks ja toidaks ära Sony v6 klapid lennukis ja pikemal reisi. Siis oli euroopast valida vaid Cowan ja iRiver pleier, millel suht korralik väljundvõimsus. Vaatasin aasiasse, kus siseturu tarbeks tehtud Cube c60, Gemei e300, Cube c30, Teclast x19HD toitsid sony klapid sedavõrd ära, et kadus vajadus fiio 7 järele, mille olin võtnud just selleks, et lahjemast vidinast (Onda vx898s) tiba tugevamat häält kätte saada. Kõik äranimetatud kasutavad ühtsama kivi - Sigmatel 3770.
          viimati muutis kasutaja martk; 10 m 2015, 18:23.
          Digital is like formaldehyde, first it kills the music, then it stores it forever.

          Comment


            #6
            Vs: MP3 ja võimendi Fiio

            Nagu enne öeldudki, tasub clipil regioon ära muuta ja saab hoopis teise pleieri.

            Comment


              #7
              Vs: MP3 ja võimendi Fiio

              Tänud vastamast, katsun regiooni muuta. Küsimus tekkis jah sellest et palju Fiio`st kasu on, pean tunnistama et kuulan suht tümakat, reede ja laupäeva õhtune Power Hit Radio sobib mõnikord täitsa hästi - dj Kolzar jne. Klappideks on on puruvanad pudisevad Sony HPM-85 - selle juttu eest võite vabalt näopeksu teha.......

              Comment


                #8
                Vs: MP3 ja võimendi Fiio

                Seda saab ainult laborikatsetes teada, kas sinu konkreetsete klappidega ja eurounenäost vabastatud sansa puhul annab fiio midagi juurde, mis muidu puudu jääb (ega tal muud anda pole kui suurem jaks mõnede klappide draivimisel). Selge see, et iga lüli lisab moonutusi ja ebamugavam majandada ka, nii et ta peab siis lahendama vastutasuks ka mingi probleemi ära.
                Toidan trolle!

                Comment


                  #9
                  Vs: MP3 ja võimendi Fiio

                  Kummardan nii et laup porine - regiooni muutmine tegi juba hoopis asisema pilli, ameerika valik regioonina on ka halb - raadiol kaovad paarisarvud lainealavalikul ära, mikidemaa värk.
                  Fiio annab bassi juurde, peaagu walkmani tümaka annab välja. Pean vaatama ehk mingid Sony extrabass seeria klapid, ma olen ikka võimsamat sorti matsu sober, orkestrite vilepilli ilu jääb minu jaoks siiski igavaks.

                  Comment


                    #10
                    Vs: MP3 ja võimendi Fiio

                    HPM-85 kõrvaklappide andmed on umbes sellised (18 Hz - 22 KHz, 24 ohms, 100 dB ), kuid sony walkmani oma võiksid kah kirja panna. Siis saaks aru, mida millega võrdled ja miks fiio sinu kõrvus oma ülesannet ei täida.
                    Digital is like formaldehyde, first it kills the music, then it stores it forever.

                    Comment


                      #11
                      Vs: MP3 ja võimendi Fiio

                      Klapid jäävad mõlemal juhul samaks. Razeri mänguriklapid annavad liiga julma bassi - ju pole eriti muusikale orienteeritud.

                      Comment


                        #12
                        Vs: MP3 ja võimendi Fiio

                        Esmalt postitatud Intubation poolt Vaata postitust
                        Klapid jäävad mõlemal juhul samaks.
                        Väljendasin end valesti. Tahtsin teada, millist sony walkmani pleierit kasutad, et seda võrdluseks fiio 11ga mainid.
                        Razeri klappidest ei arva midagi- http://www.razerzone.com/gaming-audio. kõik 7 mudelit on audiopoolelt suht tavaline helitekitaja.
                        Digital is like formaldehyde, first it kills the music, then it stores it forever.

                        Comment

                        Working...
                        X