Teade

Collapse
No announcement yet.

Valik: Denon DCD-3300 vs Kenwood DP 1100 SG > 2 x PCM56P-K

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    #16
    Vs: Re: Vs: Valik: Denon DCD-3300 vs Kenwood DP 1100 SG > 2 x PCM56P-K

    Eks see sisemine VS väline DAC ole ka suuresti usuküsimus. Korraliku mängija sisemine ei pruugi kehvem olla kui korralik väline. Aga - kõigepealt peaks defineerima, mis on "parem" või "kehvem". Ma olen praegu helitehnika ümberkomplekteerimise keskel ja olen lõpuks jõudnud sinna, et "parem" on see, mis on piisavalt hea parameetritelt ja sealjuures kõrvale hea kuulata. Nii tehnika kui inimene on puudustega, mingite mõõdetavate parameetritega neid mõisteid ei mõõda.

    Comment


      #17
      Vs: Re: Vs: Valik: Denon DCD-3300 vs Kenwood DP 1100 SG > 2 x PCM56P-K

      Esmalt postitatud EnnS poolt Vaata postitust
      Aga - kõigepealt peaks defineerima, mis on "parem" või "kehvem".
      "Parem" on see, mis sulle kolmest kandidaadist kõige rohkem meeldib.

      Comment


        #18
        Vs: Re: Vs: Valik: Denon DCD-3300 vs Kenwood DP 1100 SG > 2 x PCM56P-K

        Esmalt postitatud EnnS poolt Vaata postitust
        Eks see sisemine VS väline DAC ole ka suuresti usuküsimus.
        Mul pole välist Dac-i, et Cd-d läbi optilise väljundi kuulata. Ehk aastate pärast oskan kaasa rääkida. Praegu kuulates 1990 a Lp-d ja Cd-d Mike Oldfield Amarok,

        mis suht pretsensioonikas, on kumbki "omanäoline".
        viimati muutis kasutaja martk; 30 m 2017, 20:22.
        Digital is like formaldehyde, first it kills the music, then it stores it forever.

        Comment


          #19
          Vs: Re: Vs: Valik: Denon DCD-3300 vs Kenwood DP 1100 SG > 2 x PCM56P-K

          Esmalt postitatud martk poolt Vaata postitust
          Mul pole välist Dac-i, et Cd-d läbi optilise väljundi kuulata.
          Siis pead sa küll vist õnnelik olema - neid väliseid dac-e on ju nagu "kirjuid koeri" ja kui siinseid foorumeid lugeda, siis enamus neist ei kõlba vist koera hänna alla ka mitte ;-)

          Ja optiline väljund peaks vist üldse saadanast olema ...

          Ning dac-i väljundis on tavaliselt mingi analoogaste, mis sisaldab n...m opvõimendit (NB! mitte minu moditud Pioneer N-50 ;-) )...

          Comment


            #20
            Vs: Valik: Denon DCD-3300 vs Kenwood DP 1100 SG > 2 x PCM56P-K

            Mind hetkel see, kas olemasolev subjekt väljutab signaali optiliselt või digiitaalselt, ei köida, ehkki väljundid olemas. Kuulan CD nüannse kenwoodi inseneride siselahendusest. Ja mulje on kahetine. Vist olen rohkem "krabiseva" vinüüli usku, kui CD "vaikuse" nautija.

            Lisaks huvitaks arutelu, et kui kiiresti sissepandud CD plaat mängima hakkab ja kaua lugudevahetus aega võtab. Mu kenwoodil vastavalt 5 sekundit ja 4 sekundit - pole paha.
            Ja maha mängib see 1989 a mudel kõiki isetehtud/ põletatud variante.
            viimati muutis kasutaja martk; 30 m 2017, 20:55.
            Digital is like formaldehyde, first it kills the music, then it stores it forever.

            Comment


              #21
              Vs: Valik: Denon DCD-3300 vs Kenwood DP 1100 SG > 2 x PCM56P-K

              Esmalt postitatud martk poolt Vaata postitust
              Vist olen rohkem "krabiseva" vinüüli usku, kui CD "vaikuse" nautija.
              Sama siin, kuid igaühele oma..

              Comment


                #22
                Vs: Valik: Denon DCD-3300 vs Kenwood DP 1100 SG > 2 x PCM56P-K

                "Lisaks huvitaks arutelu, et kui kiiresti sissepandud CD plaat mängima hakkab ja kaua lugudevahetus aega võtab. Mu kenwoodil vastavalt 5 sekundit ja 4 sekundit - pole paha."

                Mu klassikaline üheksakümnendate-Philips (ikka see TDA1541 DAC-iga) loeb vist isegi kiiremini. Moodne mängija mõtleb rohkem.

                Comment


                  #23
                  Vs: Re: Vs: Valik: Denon DCD-3300 vs Kenwood DP 1100 SG > 2 x PCM56P-K

                  Esmalt postitatud EnnS poolt Vaata postitust
                  Eks see sisemine VS väline DAC ole ka suuresti usuküsimus. Korraliku mängija sisemine ei pruugi kehvem olla kui korralik väline. Aga - kõigepealt peaks defineerima, mis on "parem" või "kehvem". Ma olen praegu helitehnika ümberkomplekteerimise keskel ja olen lõpuks jõudnud sinna, et "parem" on see, mis on piisavalt hea parameetritelt ja sealjuures kõrvale hea kuulata. Nii tehnika kui inimene on puudustega, mingite mõõdetavate parameetritega neid mõisteid ei mõõda.
                  See võib olla ka rahakoti küsimus. Kui kuulata üsna palju muusikat kõvakettalt, nagu mina teen (enda cd-d flac-iks ripitud näiteks), siis mind CD mängija sisemine DAC ei aita. Ehk mul on siis vaja ühte head iseseisvat DAC-i nagunii. Ei paista mõistlik samm sinna kõrvale veel ühe väga hea analoogosaga cd mängija ostmine. Tegelikult on mu cd-d reeglina peale rippimist üldse kusagile ära pakitud.

                  Tegelikult on mu peamine setup veel sealt sammu edasi - klassikalist dac-i pole ja digiheli muundub analoogiks alles kusagil võimendi väljundi ja kõlari piirkonnas. Minu kõrvale on see meeldivam.
                  Toidan trolle!

                  Comment


                    #24
                    Vs: Re: Vs: Valik: Denon DCD-3300 vs Kenwood DP 1100 SG > 2 x PCM56P-K

                    Just. Ma nii odavalt läbi ei saa, et võimendi/resiiveri DAC-iga pääseks, mul on kasutusel LP/R2R/MC/MD/CD pluss failid. Seega korralik puhas stereo-analoogvõimendi. Alguses kasutasin MD-dekki välise DAC-ina, hiljem ostsin CA Azur DACMagic juurde. Kuna Mäkist tuleb TosLink välja, siis kõlab mõistlikult eraldiseisvat DAC-i kasutada.

                    Kui piirduks moodsate formaatidega, oleks elu tunduvalt lihtsam.

                    Comment


                      #25
                      Vs: Re: Vs: Valik: Denon DCD-3300 vs Kenwood DP 1100 SG > 2 x PCM56P-K

                      Esmalt postitatud EnnS poolt Vaata postitust
                      Just. Ma nii odavalt läbi ei saa, et võimendi/resiiveri DAC-iga pääseks, mul on kasutusel LP/R2R/MC/MD/CD pluss failid. Seega korralik puhas stereo-analoogvõimendi. Alguses kasutasin MD-dekki välise DAC-ina, hiljem ostsin CA Azur DACMagic juurde. Kuna Mäkist tuleb TosLink välja, siis kõlab mõistlikult eraldiseisvat DAC-i kasutada.

                      Kui piirduks moodsate formaatidega, oleks elu tunduvalt lihtsam.
                      Noh, mul on ka üks tulevikku lükatud probleem veel. Tegelikult on mul seal riiulis plaadikeerutaja ka, aga see tahaks kõpitsemist. Digital Direct võimendil on mul küll analoogsisend (läbi ADC) ka, aga mu usk sellesse pole nii suur, et ma oleks viitsinud seda isegi proovida. Et kuidas neid vinüüle tulevikus kuulatakse, seda ma veel ei tea
                      Toidan trolle!

                      Comment


                        #26
                        Vs: Re: Vs: Valik: Denon DCD-3300 vs Kenwood DP 1100 SG > 2 x PCM56P-K

                        Kui ma käesolevat uuendamist alustasin, jõudsin optimaalse RIAA-korrektorina iPhono 2 Micro http://ifi-audio.com/portfolio-view/micro-iphono2/ juurde välja. Lõpuks ostsin ikka uue võimendi, kus on korralik 0,xdB täpsuse RIAA kõveraga korrektor sees. Aga selle iPhono Micro vanemat mudelit peaks saama ValiHeli salongis kuulata, kui nad pole seda vahepeal maha müünud.

                        Või siis mõni Cambridge Audio vms sarnane RIAA korrektor, kus DAC sees on. Ma pole neid uurinud, aga vähemalt olemasolu on silma jäänud.

                        Comment


                          #27
                          Vs: Re: Vs: Valik: Denon DCD-3300 vs Kenwood DP 1100 SG > 2 x PCM56P-K

                          Esmalt postitatud martk poolt Vaata postitust
                          Kas lugesid mu esimest kenwoodi linkidega ingliskeelse tõlke taaskord diagonaalis
                          Diagonaalis ikka, kes kõike läbi jõuab lugeda, otsisin lausa otsinguga Technicsit taga tekstist aga ei leidnud. Võrdlesin pilte sisust, no ei ole samad aparaadid.

                          Comment


                            #28
                            Vs: Re: Vs: Valik: Denon DCD-3300 vs Kenwood DP 1100 SG > 2 x PCM56P-K

                            Esmalt postitatud redart poolt Vaata postitust

                            Tegelikult on mu peamine setup veel sealt sammu edasi - klassikalist dac-i pole ja digiheli muundub analoogiks alles kusagil võimendi väljundi ja kõlari piirkonnas. Minu kõrvale on see meeldivam.
                            Sul on juba Esteloni Lynx kloonitud?

                            Comment


                              #29
                              Vs: Re: Vs: Valik: Denon DCD-3300 vs Kenwood DP 1100 SG > 2 x PCM56P-K

                              Esmalt postitatud moi poolt Vaata postitust
                              Sul on juba Esteloni Lynx kloonitud?
                              Ei. Mul on võimendi ikka omaette korpuses. Seega ma ei pea kanalitevahelise ajastuse sünkimisega üle õhu tegelema
                              Toidan trolle!

                              Comment

                              Working...
                              X