Teade

Collapse
No announcement yet.

ReSSiiver vs. muusikakeskuse kõlarid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    ReSSiiver vs. muusikakeskuse kõlarid

    tere Spetsialistid!
    mul on kaks paari muusikakeskuse kõlareid: philips FW332 15w 3 oomi ja aiwa sx-wns555 100w (kõrged 8oomi, madalad 4oomi). aiwa-d on toa esinurkades, philipsid taganurkades. aiwade vahel on TV.
    1. Palun soovitage RESIIVERIT mille külge ühendada ülalmainitud kõlarid, televiisor ja arvuti...
    2. Kuidas ühendada(skeem)

    suured tänud ette - nagu ülesande püstitus näitab, olen täielik võhik audio/elektroonika teemadel, seega palun "puust ja punaseks" vastust.
    lisan ka selgitava pildi
    Click image for larger version

Name:	oo1.jpg
Views:	1
Size:	75,0 KB
ID:	878224

    #2
    Vs: resiiver vs. muusikakeskuse kõlarid

    Nendele aiwadele sobib aiwa muusikakeskus sest filtripool vist oli muusikakeskuse poolel. 100% ei tea.

    Comment


      #3
      Vs: resiiver vs. muusikakeskuse kõlarid

      praegu on kõlarid pusitud philipsi pisikese muusikakeskuse külge.. kuidagiviisi toimib aga mõtlesin, et resiiver miski korralikuma heli suudab tekitada ja mõningaid reguleerimisvõimalusi pakub. saan aru, et need erinevad oominumbrid ajavad asja keeruliseks.. lisaks veel see, et aiwadest tuleb välja kaks kaheotsalist kaablit.

      Comment


        #4
        Vs: ReSSiiver vs. muusikakeskuse kõlarid

        Ma ei saa aru mis on kõlarid ja mis valjuhääldid kirjavahetuses. FW 332 kõlarid olid minu teada 6 oomised? Kas Aiwa kõlar koosneb kahest kastist - kõrgete valjukaga ja madalate valjukaga? Terminid on suht sassis vist.

        Comment


          #5
          Vs: ReSSiiver vs. muusikakeskuse kõlarid

          Seestpoolt ei tea, aga mul ka üks Aiwa ja sel samuti kaks kaablit kummalgi kõllil: üks kesk- ja kõrgsagedusele ja teine bassile, kusjuures bassivaljukaid on kummaski kastis lausa kolm...

          Comment


            #6
            Vs: ReSSiiver vs. muusikakeskuse kõlarid

            Aiwa madalad töötasid Aiwa keskusetaga monos. Kui ühe juhtme lahti ühendasid siis olid mõlemad madalad vait.

            Comment

            Working...
            X