Teade

Collapse
No announcement yet.

Audes VS Bose

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Audes VS Bose

    tervitus siine rahvas
    nimelt mure või sisi kõsiks nõu
    präegune set on denon avr 5200W res ja audese kõlarid õhtul panen kõlarite täpsemad margid subbariks on
    Yamaha YST-SW1500
    Esimesed Audes 035
    Tagumised Audes 105
    Keskmine Audes CS325

    kuulan muusikat ikka stereos ja filme vaatan 5.1





    ja olen mõelnud et tuas ruumi kokku hoida et minna üle bose kõlaritele http://www.bose.ee/?id=1451&product_id=118

    ja siit nüüd küsimus et kas on sajal ültse mõtet või olen väga vales suunas minemas







    viimati muutis kasutaja olari43; 26 m 2015, 20:11. Põhjus: läks vähe valesti

    #2
    Vs: Audes VS Bose

    Bose on tugevalt üle hinnatud.

    Comment


      #3
      Vs: Audes VS Bose

      Ruumi saab nii kokku hoida, kui võtad 2 korralikku kõlarit, 5.1 asemel?
      -

      Comment


        #4
        Vs: Audes VS Bose

        Esmalt postitatud moi poolt Vaata postitust
        Bose on tugevalt üle hinnatud.
        Siin on saadaval mõistliku hinnaga:
        "Me võime kuulata kõike, mida mõõdame, kuid me ei saa mõõta kõike, mida kuuleme."

        Comment


          #5
          Vs: Audes VS Bose

          Need Bosed muusika kuulamiseks ei kõlba kuidagi... Ja ega need muuks ka ei kõlba.
          Denoni 5 seeriale need järgi panna on puhas raiskamine. Müü siis kogu praegune set maha ja saad osta ka odavama ressi nendele kõlaritele juurde ja raha jääb järgigi ehk.
          Heli Bosedest valmistab pettumust niikuinii (arvestades praegust setti), ükskõik mis ressiiver seal järgi on.
          Kui sa ei tea millist telerit või kodukino osta ja kust otsast alustada, siis loe "Teleri ja kodukino ostja ABC-d"
          Videoid kodukino teemadel ja asjade ülevaateid näeb minu Youtube kanalil

          Comment


            #6
            Vs: Audes VS Bose

            Tänud siin rahvale ma ise olin ka jube kahtleval seisukohal aga nüüd sain veelkord tõestust

            Comment

            Working...
            X