Teade

Collapse
No announcement yet.

Pipo X8 audioserveriks

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    #16
    Vs: Pipo X8 audioserveriks

    Esmalt postitatud moi poolt Vaata postitust
    Milles see erinevus seisneb? Mis muusikaga seda kuuleb?
    Ma ei mäleta, mis muusikaga ma seda tsekkisin, kui ma viimati setuppi tegin. Ma usun, et oli midagi sellist rohkem koormatud spektriga, rocki poole vms. Ja erinevust kirjeldaksin subjektiivselt kui meeldivust või puhtust. Optikaga oli nagu ebameeldivam, eriti kõrgema voluumi juures, nagu oleks moonutus suurem. S/PDIF kuulamismulje oli puhtam ja meeldivam. Teaduslikumaks ei üritanud minna, pakkisin Toslingi kaablid kokku ja jätsin vase käiku.
    Toidan trolle!

    Comment


      #17
      Vs: Pipo X8 audioserveriks

      Esmalt postitatud redart poolt Vaata postitust
      pakkisin Toslingi kaablid kokku ja jätsin vase käiku.
      Milliseid kaableid konkreetselt kasutasid?
      "Me võime kuulata kõike, mida mõõdame, kuid me ei saa mõõta kõike, mida kuuleme."

      Comment


        #18
        Vs: Pipo X8 audioserveriks

        Esmalt postitatud redart poolt Vaata postitust
        Ma ei mäleta, mis muusikaga ma seda tsekkisin, kui ma viimati setuppi tegin. Ma usun, et oli midagi sellist rohkem koormatud spektriga, rocki poole vms. Ja erinevust kirjeldaksin subjektiivselt kui meeldivust või puhtust. Optikaga oli nagu ebameeldivam, eriti kõrgema voluumi juures, nagu oleks moonutus suurem. S/PDIF kuulamismulje oli puhtam ja meeldivam. Teaduslikumaks ei üritanud minna, pakkisin Toslingi kaablid kokku ja jätsin vase käiku.
        Ilmselt oli see suur jitter, optika puhul toimub kaks korda muundamisi, elektriliselt valguseks ja valgusest tagasi elektriliseks, mis mõlemad tugevalt jitterit suurendavad, tavalise SPDIFi puhul jookseb kõik üsna otse. Optilisest kaablist või tema headusest see ei sõltu.

        Comment


          #19
          Vs: Pipo X8 audioserveriks

          Eks inimesed mõtlevad nendes kriteeriumites, millest nad aru saavad. Juhe näiteks on väga konkreetne ja arusaadav asi - tal on 2 otsa. See kuidas arvuti ja DACi abil muusika tekib - see on juba märksa keerulisem värk arusaamiseks - seal on juhtmeotsi palju rohkem. Ja kallim on alati uhkem ka. Kuigi kallis hind on maailmas tihti imaginaarne kokkuleppeline nähtus.
          Viimatisel demoseansil oli kuulda arvamusi, et Pipo X8 ekraan olla pisikesevõitu. Nojah, jälle kellele mida: mida pisem aparaat heliseadmete riiulis, seda rohkem jääb seal ruumi teistele asjadele, võiks olla üks mõtteviis. Õnneks on olemas ka Pipo X9, mis on juba märgatavalt suurema ekraaniga. Õnnestus ka see asi näpuvahele saada. Funktsionaalsus muus osas neil sama ja muusikat tuleb küll välja. Ma saan aru küll muusikast - alati saan aru, kui muusika mängib...

          Esmalt postitatud Sonic poolt Vaata postitust
          Milliseid kaableid konkreetselt kasutasid?
          Lampelektroonika sinule ja minule - www.konka.ee | EMSpeaker valjuhääldid. | Trükkplaatide projekteerimine.

          Comment


            #20
            Vs: Pipo X8 audioserveriks

            Esmalt postitatud moi poolt Vaata postitust
            Ilmselt oli see suur jitter, optika puhul toimub kaks korda muundamisi, elektriliselt valguseks ja valgusest tagasi elektriliseks, mis mõlemad tugevalt jitterit suurendavad, tavalise SPDIFi puhul jookseb kõik üsna otse. Optilisest kaablist või tema headusest see ei sõltu.
            Mine tea, seal võib olla põhjus küll, jah.

            Sonic, kaablid olid mitte päris pesunöör, aga selline korraliku ehitusega odavam ots. Peast nimesid ei mäleta ja ei viitsi praegu kaevama hakata. Ma digisignaali puhul kaabli rolli usun ainult juhul, kui ribalaius kaabli võimete piirile läheneb, mis antud juhul kindlasti ei ole keiss.
            Toidan trolle!

            Comment


              #21
              Vs: Pipo X8 audioserveriks

              OpenElec sel ka peale läheb? Saaks päris toreda meediakeskuse.
              Allkiri.

              Comment

              Working...
              X