Teade

Collapse
No announcement yet.

Eraldiseisvate komponentide osatähtsus audiosüsteemis

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Vs: Eraldiseisvate komponentide osatähtsus audiosüsteemis.

    thomanni poes eritab küll 1k€ pilli kõla 88€ pillist. Võibolla on mul see kergem vaid seetõttu, et kasutada on parem helitehnika kui enamusel arvutikasutajaist.

    suht raudpolt kindel on ka see, et helikonserv, olgu helitehnika missugune tahes, ei suuda võistelda elava esitusega.

    Comment


      Vs: Eraldiseisvate komponentide osatähtsus audiosüsteemis.

      Esmalt postitatud olavsu1 poolt Vaata postitust
      helikonserv, olgu helitehnika missugune tahes, ei suuda võistelda elava esitusega.
      Ma olen jälle päris kindel, et Pink Floydi mistahes plaat kõlab kodus korraliku tehnikaga paremini, kui staadionikontserdil.

      Comment


        Vs: Eraldiseisvate komponentide osatähtsus audiosüsteemis.

        Olen samuti viibinud nii Pink Floydi kui ka Roger Watersi kontsertidel, küll mitte staadionil vaid kontsertsaalis. Minu arvates ei saa seda siiski võrrelda mingi plaadi kuulamisega, kontserdist saadav emotsioon on ikka hoopis teine.
        "Me võime kuulata kõike, mida mõõdame, kuid me ei saa mõõta kõike, mida kuuleme."

        Comment


          Vs: Eraldiseisvate komponentide osatähtsus audiosüsteemis.

          Esmalt postitatud vanemleitnant poolt Vaata postitust
          Ma olen jälle päris kindel, et Pink Floydi mistahes plaat kõlab kodus korraliku tehnikaga paremini, kui staadionikontserdil.
          Siis pole sa ühelgi Pink Floydi kontserdil käinud.

          Ma pean vist täpsustama, et ei pidanud silmas kergemuusikat , mis ise-enesest on elektrooniline ja kuuldavaks tehakse valjuhääldite abil.

          André Rieu, Kimmy Skota, Mirusia and Carla Maffioletti performing Walking in the air. Featuring ballerina Rosa. Taken from the DVD/Blu-Ray 'André Rieu - Home...

          Kas selle näite puhul on helikonserv parem kui live esitus? Ei oska hinnata või mis?

          Comment


            Vs: Eraldiseisvate komponentide osatähtsus audiosüsteemis.

            Emotsioon loomulikult, aga välikontserdi müra ja melu sees on mingeid nüansse kuulda võimatu, mis stuudios spetsiaalselt paika keeratud.

            Comment


              Vs: Eraldiseisvate komponentide osatähtsus audiosüsteemis.

              André Rieu, Kimmy Skota, Mirusia and Carla Maffioletti performing Walking in the air. Featuring ballerina Rosa. Taken from the DVD/Blu-Ray 'André Rieu - Home...

              Võiksin vanduda,et laulja maigutab suud ja kidra neiu libistab lihdsalt üle keelte?
              Kuulake kui vaikselt alustab harf ja korraga tuleb kitarr jubeda mürinaga sisse.

              Comment


                Vs: Eraldiseisvate komponentide osatähtsus audiosüsteemis.

                pigem võiks vanduda, et keegi pole seda lives kuulnud. mina ka ei ole.

                Lives olen kuulnud seda: https://www.youtube.com/watch?v=EJC-_j3SnXk

                See helikonserv, mis youtubest kostab ei küünita elusale esitusele lähedalegi.

                Ma sain kõrvaklappidega livele sarnase fiilingu kui helikaardipealt kõrvaklapid põhja keerasin. siis ka ei ole päris see. Ma olin platsi (pirita klooster, Birgitta festivalil tuli sama lugu esitusele) ligidal ja siis ka tahtsin mõne koha peal näpud kõrva suruda.

                Comment


                  Vs: Eraldiseisvate komponentide osatähtsus audiosüsteemis.

                  Eriti kole on kõike seda Youtuubist kuulata. Seal vist 192kbps maksimum.
                  http://hparchive.com/
                  https://worldradiohistory.com/index.htm

                  Comment


                    Vs: Eraldiseisvate komponentide osatähtsus audiosüsteemis.

                    Esmalt postitatud olavsu1 poolt Vaata postitust
                    ... siis ka tahtsin mõne koha peal näpud kõrva suruda.
                    Natuke teemaväline, aga paljudel juhtudel läheb kontserdil sound palju paremaks, kui poolläbilaskvad tropid on kõrvas - kasvõi pabertaskurätikust keeratud. Välikontserdite helitase polegi tihti mõeldud minu arvates kõrvadele vaid maksa raputamiseks. Ja hommikul on ka parem olla .

                    Teemasse ka: kodusüsteemis on näppude asendamiseks väga hea komponent - helitugevuse regulaator (või peab ütlema, et passiivne eelvõimendi ). Selle osatähtsus võiks olla 10-30% .

                    Comment


                      Vs: Eraldiseisvate komponentide osatähtsus audiosüsteemis.

                      Paneks siis 50% kõlarid ja ülejäänud asjad võiks mahtuda teise 50% sisse.
                      Miks 50% kõlaritele? Selle pärast,et kõlaril ja kõlaril on suur vahe kuulake kas või seda meest.
                      Oma pika jutu sees võrdleb ta kahte kõlli.https://www.youtube.com/watch?v=6NbjLYIgE_g

                      Comment


                        Vs: Eraldiseisvate komponentide osatähtsus audiosüsteemis.

                        pedandid ei saa helitugevuse regulaatorit kasutada, see läheb vastuollu noodikirjas määratud dünaamikaga... https://en.wikipedia.org/wiki/Dynamics_(music)



                        O Fortuna's on mõned kohad tähistatud kui "FFF", see peab kõlama nii valjult kui saab...

                        Nii et kui kasutate sel kohal helitugevuse regulaatorit, siis kuulate muusikat valesti

                        Comment


                          Vs: Eraldiseisvate komponentide osatähtsus audiosüsteemis.

                          Esmalt postitatud Droid poolt Vaata postitust
                          Paneks siis 50% kõlarid ja ülejäänud asjad võiks mahtuda teise 50% sisse.
                          Miks 50% kõlaritele? Selle pärast,et kõlaril ja kõlaril on suur vahe kuulake
                          Mina kuulsin sealt hoopis väidet et poest ei saa tänapäeval "normaalse" raha eest head saundi, tuleb osta vana tehnikat. Kuna need ka alati ei sobi siis tuleb kõik ise teha. See viimane arvamus on küll minu enda lähenemine asjale ja ei pruugi ühtida teiste nägemusega

                          Comment


                            Vs: Eraldiseisvate komponentide osatähtsus audiosüsteemis.

                            Esmalt postitatud Sully poolt Vaata postitust
                            Mina kuulsin sealt hoopis väidet et poest ei saa tänapäeval "normaalse" raha eest head saundi, tuleb osta vana tehnikat. Kuna need ka alati ei sobi siis tuleb kõik ise teha. See viimane arvamus on küll minu enda lähenemine asjale ja ei pruugi ühtida teiste nägemusega
                            on veel neljaski variant. osta stuudiotehnikat. Focusrite Scarlett 2i4 + KRK RP6 RoKit G3 on oluliselt parem lahendus kui Creative Sound Blaster Recon3D + Microlab C6

                            Comment


                              Vs: Eraldiseisvate komponentide osatähtsus audiosüsteemis.

                              See onu sealt videost küll kuskilt otsast mind ei sümpatiseerinud

                              Esmalt postitatud Droid poolt Vaata postitust
                              Paneks siis 50% kõlarid ja ülejäänud asjad võiks mahtuda teise 50% sisse.
                              Miks 50% kõlaritele? Selle pärast,et kõlaril ja kõlaril on suur vahe kuulake kas või seda meest.
                              Oma pika jutu sees võrdleb ta kahte kõlli.https://www.youtube.com/watch?v=6NbjLYIgE_g

                              Comment


                                Vs: Eraldiseisvate komponentide osatähtsus audiosüsteemis.

                                See onu võtabki jalad nõrgaks ainult teatud asjatundjatel.

                                Comment

                                Working...
                                X