Teade

Collapse
No announcement yet.

Odavam lahendus kvaliteetse muusika kuulamiseks

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    #16
    Vs: Odavam lahendus kvalittetse muusika kuulamiseks

    Kuna kõik nii keeruline on, siis oleks vist kõige lihtsam see android vahetada ifööni vastu ja sellest lasta muusika airplay-ga Denonisse.

    Comment


      #17
      Vs: Odavam lahendus kvaliteetse muusika kuulamiseks

      Muusikat mängiv ja filme näitav taristu võiks ikka kogu pere teenistuses olla. Kogu pere üleviimine iföönidele pole vist kuigi realistlik stsenaarium...

      Comment


        #18
        Vs: Odavam lahendus kvaliteetse muusika kuulamiseks

        Tänan kaasa mõtlemast ja praegu uurin ikka NAS - i varianti. Loodan et see ei ole väga keeruline värk. Tänades Mihkel

        Comment


          #19
          Vs: Odavam lahendus kvaliteetse muusika kuulamiseks

          Lahendusi on miljon. Kõige lihtsam variant oleks soetada võrgumängija, mis oskab faile välise ketta pealt või siis NAS-i pealt maha mängida ja omab vajaliku, hästi toimivat äppi android või ifööni jaoks.
          upd. Vaatasin, et see denon oskab usb pealt flac-e mängida ja võrgust spotify jne. The unit is also DLNA 1.5 compliant for connection to your multimedia PC and is Windows 8 / RT certified. Ma ei saa aru mida siis veel vaja on?

          Comment


            #20
            Vs: Odavam lahendus kvaliteetse muusika kuulamiseks

            Esmalt postitatud Novembre poolt Vaata postitust
            Vaatasin, et see denon oskab usb pealt flac-e mängida ja võrgust spotify jne. The unit is also DLNA 1.5 compliant for connection to your multimedia PC and is Windows 8 / RT certified. Ma ei saa aru mida siis veel vaja on?
            Andoidiäppi ja failihoidlaks nas-i.

            Comment


              #21
              Vs: Odavam lahendus kvaliteetse muusika kuulamiseks

              Täpselt nii ainult ma ei saa hästi NAS Excito B3 veel tööle. On natuke keerulisem kui arvasin.

              Comment

              Working...
              X