Teade

Collapse
No announcement yet.

radiotehnika u-7111

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    radiotehnika u-7111

    tehti selline pakkumine et 400EEK sellise masina eest. mingid pisivead ka olid. mingid sisend nupud vist ei töödanud vms. kas masin on seda hinda väärt?

    #2
    "Masin" on seda hinda väärt kui ta tehniline külg korras on. Kui tal lülitid jms. jamab siis see paratamattus (vene tehnika siiski).
    Vaata ost/müük/vahetus foorumit.
    S A C
    Siberian Audio Concept

    Comment


      #3
      osta kindlalt asi on seda hinda väärt, mul see võim on kodus. Kui tahaks laseks S-90 ned täiesti läbi (mul lihtsalt kõllidest kahju), võimsust on asjal palju.

      nimivõimsus:2x35 (8Om.)
      maksimaalvõimsus: 2x55 (8Om.)
      sagedusala: 10-30 000 Hz.
      Muusikavõimsus 8/4 Om.: 110/170w.
      audiotehnika
      siin on skeemid, andmeid ja palju muud

      Comment


        #4
        Ei sa lase midagi selle vximuga S-90sed labi.

        Comment


          #5
          Originally posted by normaalne96@May 4 2004, 14:22
          osta kindlalt asi on seda hinda väärt, mul see võim on kodus. Kui tahaks laseks S-90 ned täiesti läbi (mul lihtsalt kõllidest kahju), võimsust on asjal palju.

          nimivõimsus:2x35 (8Om.)
          maksimaalvõimsus: 2x55 (8Om.)
          sagedusala: 10-30 000 Hz.
          Muusikavõimsus 8/4 Om.: 110/170w.
          a mis on vahet nimivõimsusel ja muusikavõimsusel ?

          Comment


            #6
            Laseb küll S90 kõrged läbi kui võimu klippima lased. Lihtsalt siis tekivad signaali teravalt ära lõigaktud kohad, mis on väga kõrgete sagedustega. Seega võim keerab need väljundis nii kõrge sagedusega kui trans võtab ja sellega tekib väga kõrge sagedusega aga suure võimsusega häire, mis tänu valjuka filtrile läheb kõrgete elementi. Kuna kõrgete võimsus on kõige väiksem, siis laseb ka rahus need läbi.
            Seda muidugi kui enne võimu soojussurma ei lase.

            Comment


              #7
              suht saast võim on tegelt.Mina ei ostaks.
              muusika on kuulamiseks

              Comment


                #8
                omast kogemusest tean et jõudu võimul on aga 4Ohm kõlaritega kipub nussima(hakkab releed lagistama)ja lõppvõimu takistid kipuvad ka vahel maha põlema... mudu teeb päris head häält (8ohm peal) :P
                Intel inside.. Idiot outside...

                Comment


                  #9
                  Mix sinna 4 oomised järele ühendada? Võimendi tagakülel ju selgelt kirjas et 8oomi&#33; <_<
                  S A C
                  Siberian Audio Concept

                  Comment


                    #10
                    no mõnel ple 8 Om. kõlareid võtta, on vaid 4 Om.
                    audiotehnika
                    siin on skeemid, andmeid ja palju muud

                    Comment


                      #11
                      Originally posted by jannozz50+May 4 2004, 15:53--></div><table border='0' align='center' width='95%' cellpadding='3' cellspacing='1'><tr><td>QUOTE (jannozz50 @ May 4 2004, 15:53)</td></tr><tr><td id='QUOTE'> <!--QuoteBegin-normaalne96@May 4 2004, 14:22
                      osta kindlalt asi on seda hinda väärt, mul see võim on kodus. Kui tahaks laseks S-90 ned täiesti läbi (mul lihtsalt kõllidest kahju), võimsust on asjal palju.

                      nimivõimsus:2x35 (8Om.)
                      maksimaalvõimsus: 2x55 (8Om.)
                      sagedusala: 10-30 000 Hz.
                      Muusikavõimsus 8/4 Om.: 110/170w.
                      a mis on vahet nimivõimsusel ja muusikavõimsusel ? [/b][/quote]
                      See muusika võimsus suht teoreetiline, seda mõõdetakse(vist) nii, et toiteploki asemel pannakse mingi muu asi ja antekse võimule voolu juurde, kui sellest puudu jääb.
                      audiotehnika
                      siin on skeemid, andmeid ja palju muud

                      Comment


                        #12
                        See muusika võimsus suht teoreetiline, seda mõõdetakse(vist) nii, et toiteploki asemel pannakse mingi muu asi ja antekse võimule voolu juurde, kui sellest puudu jääb.

                        Hr Normaalne, palun ära aja inimesi segadusse&#33; MIs asi see siinna toiteploki asemele pannakse? Natuke võiks loogiliselt mõelda ka, enne, kui postitad.

                        Muusikaline võimsus ei ole mitte teoreetiline, vaid hoopis marketiline suurus - üks-ühest meetodit selle määramiseks pole, seega ei tasu seda jälgida.
                        Erinevad audio-videolahendused, helisüsteemide projekteerimine, konsultatsioon, audio-videotehnika paigaldus, häälestus, kõlarite ehitus, mööbel - http://sac.ee/
                        indrek@sac.ee, +3725174765

                        Comment


                          #13
                          ma räägin nii nagu ma raamatust lugesin.
                          audiotehnika
                          siin on skeemid, andmeid ja palju muud

                          Comment


                            #14
                            Originally posted by normaalne96@May 23 2004, 17:36
                            ma räägin nii nagu ma raamatust lugesin.
                            Muusikalise võimsuse leidsid müügimehed siis kui said teada, et võrreldes
                            siinusega tarbib võim muusika puhul hulga vähem, seega lüütidel kõrgem pinge
                            ja hetke impulsi võimsus suurem. Odüssei 010, kus stabiliseeritud toide, on RMS
                            ja muusikaline võimsus võrdsed.
                            Abo raamatus selles juttu, lugege.

                            Paar korda mainind, et Radi0tehnika lehel kõvasti üle pingutatud.
                            4 oomiga võim moonutab, tänu korralikule voolukaitsele.
                            VÕIMENDITE REMONT ja KAASAJASTAMINE

                            Comment


                              #15
                              a võimu peal on näidik, kus näitab watte 8Om kohta. Seal on viimane tuli 110w Ja too läheb põlema ka, milleks too sinna pandud on, kui võim ple suuteline nii palju välja andma?
                              audiotehnika
                              siin on skeemid, andmeid ja palju muud

                              Comment

                              Working...
                              X