Teade

Collapse
No announcement yet.

Küsimus DAC kohta

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    #16
    Vs: Küsimus DAC kohta

    Kas sul korralikud klapid on, millega võimalikke erinevusi üritada püüda? "Suure mürtsuga" ei pruugi peenemad vahed ilmneda.

    Comment


      #17
      Vs: Küsimus DAC kohta

      Esmalt postitatud Veix7 poolt Vaata postitust
      Aga mingit vahet ma ei suutnud tuvastada Creative helikaardiga.Seda siis mu stereo komplektiga.
      Ega neil ei peagi vahet olema, sama hinnaklassi asjad. Aastatega minu käest läbi käinud igasuguseid dac-e ja helikaarte. Kui neid klassifitseerida siis minu nägemus oleks järgmine:
      1. algklass, arvutikaardid creative jms. Edastavad heli, mitte midagi muud.
      2. Pro audio kaardid, m-audio, emu jne. Palju parem kui klass 1 aga. Tehnilisest aspektis parem heli aga ka mitte midagi erilist.
      3. Dac-d 200-500eur. Liigub juba huvitavaid isendeid, ühel on rohkem bassi, teisel kõrgeid, seda õiget heli veel ei ole.
      4. Dac-d 1000+- . Juba õige heli aga seda viimast sammu, millal muusikud ilmuvad su ette veel ei ole.
      5. Dac-d 1000-3000. Kõige mõttetum klass. Sama mis kl 4, vahe nüanssides.
      6. Dac-d 3000+. Algab juba tõeline hi-end. Klass, miss võimaldab teha see viimane samm. Hetk milest edasi kuulad muusikat mitte heli.

      Comment


        #18
        Vs: Küsimus DAC kohta

        Esmalt postitatud Novembre poolt Vaata postitust
        4. Dac-d 1000+- . Juba õige heli aga seda viimast sammu, millal muusikud ilmuvad su ette veel ei ole.
        6. Dac-d 3000+. Algab juba tõeline hi-end. Klass, miss võimaldab teha see viimane samm. Hetk milest edasi kuulad muusikat mitte heli.
        Kas tohiks paluda nendest kahest rühmast näiteid.

        Comment


          #19
          Ma ei kuula klappidega, seega ei oska kommenteerida

          Sa siis tahad väita, et mu Ifi Dac on sama, misd Creative kaart?

          Novembre, mis klassi sa siis paneks selle iFi?
          viimati muutis kasutaja OSX; 29 m 2017, 23:34. Põhjus: järjestikpostitused kokku

          Comment


            #20
            Vs: Küsimus DAC kohta

            Esmalt postitatud Rom poolt Vaata postitust
            Kas tohiks paluda nendest kahest rühmast näiteid.
            heli sisse / heli välja süsteemid

            Merging Technologies Horus / Hapi
            Focusrite rednet
            RME madi


            neile kes heli sisseajada ei soovi, on selline

            Berkeley Audio Design Alpha DAC Series 2


            oleks mõned näited.

            Comment


              #21
              Vs: Küsimus DAC kohta

              Mina olen igatahes rahul!

              Comment


                #22
                Vs: Küsimus DAC kohta

                Lobisesime täna teemaalgatajaga ja asi on nii nagu ta kirjutab - ehk siis on rahul
                Rahul olles pole küll mõtet hakata raha kulutama lihtsalt lootuses, et äkki läheb veel paremaks. Kulutada tuleb jälle siis, kui hakkab vaevama, et ei ole ikka hea...

                Lugesin Novembre klassifikatsioone ja mõtlen, et kui osta 1000 või 3000 või veel rohkem maksev DAC, siis peaks olema ka vähemalt minimaalselt mitukümmend tuhat maksev muu tehnika ja vastav ruum, et seda nautida...või ei? Kas seda erinevust on üldse kuulda näiteks alla 10000 maksva "odavkraamiga"?
                Kui sa ei tea millist telerit või kodukino osta ja kust otsast alustada, siis loe "Teleri ja kodukino ostja ABC-d"
                Videoid kodukino teemadel ja asjade ülevaateid näeb minu Youtube kanalil

                Comment


                  #23
                  Vs: Küsimus DAC kohta

                  Esmalt ühinen Rom'iga

                  Teiseks et dac'i vahet kuulda ei pea tegelikkuses mingi väga über süsteem olema.
                  Rõõmu muidugi pakub hästi valitud süsteem ikka rohkem.

                  Comment


                    #24
                    Vs: Küsimus DAC kohta

                    Esmalt postitatud Rom poolt Vaata postitust
                    Kas tohiks paluda nendest kahest rühmast näiteid.
                    Üldiselt hind paneb asjad paika. Audio-s imesi on üsna vähe. Nii palju kui maksad, sellise heli ka lõpuks kätte saad. Minu rühmad olid mõeldud lähtudes uue apparaadi hindades. 4-s rühm, on need apparaadid millega võib juba elada. Nendest mida olen kuulanud, omanud - Mytek 192, Audio-gd ref 7 (mitte selle pärast, et neid müün, mytek on 99% müüdud), Metrum Octave MK1, Wadia 121. Kõik on erineva iseloomuga. Neid kuulates, mõni hetk mõtled, et see või see aspekt võiks teistmoodi, parem olla, aga hetk hiljem tont temaga, raha hunniku selle aspekti parandamiseks ma välja käia pole nõus. Kui peale neid ühendada näiteks Krell KPS-20 dac/cd playeri (praegu kasutuses) saad kohe aru, et dac on teisest klassist, seda ta ka on. Uue hind oli kunagi 11k. Seda kuulates ei mõtle enam aspektidele, kõik on õige ja paigas. Jääb ainult muusika nautimine. Teine dac, mis jättis väga hea mulje oli Mark Levinson 360s oma transpordiga. Teise transporti taga ei kõlanud nii hästi. Veel mudelid 6-s rühmast näiteks, dCS Debussy, Emmlabs-Meitner Ma 1.
                    Esmalt postitatud Veix7 poolt Vaata postitust
                    Sa siis tahad väita, et mu Ifi Dac on sama, misd Creative kaart?
                    Novembre, mis klassi sa siis paneks selle iFi?
                    Ega ma ekstrasens ei ole, creativest on ta vast parem aga vaevalt parem kui 2-3 rühm
                    Esmalt postitatud olavsu1 poolt Vaata postitust
                    Berkeley Audio Design Alpha DAC Series 2
                    5-da rühma näide. Nagu siin kõrval teemas Classe, 6-da rühma hinnaga.
                    Esmalt postitatud Cartman poolt Vaata postitust
                    Lugesin Novembre klassifikatsioone ja mõtlen, et kui osta 1000 või 3000 või veel rohkem maksev DAC, siis peaks olema ka vähemalt minimaalselt mitukümmend tuhat maksev muu tehnika ja vastav ruum, et seda nautida...või ei? Kas seda erinevust on üldse kuulda näiteks alla 10000 maksva "odavkraamiga"?
                    Saan ma õieti aru, et kasutad 9900 maksvat, ehk alla 10000 maksvat "odavkraami"? Võid rahul olla, sellega kuuled vahet küll. Juhul kui kuulmisega probleeme pole. Aga kui tõsiselt võtta, siis muidugi mida parem seda parem. Ja muidugi süsteem peab tasakaalus olema. 100e ressiiveri taha pole küll mõtet 1000-3000 dac-i ühendada.

                    Comment

                    Working...
                    X