Teade

Collapse
No announcement yet.

Miks aastapäevakontserdi teleülekande helist sai «vorst»?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    #61
    Vs: Miks aastapäevakontserdi teleülekande helist sai «vorst»?

    Esmalt postitatud olavsu1 poolt Vaata postitust
    Jah ma eksisin kas see pole siis võhikutele lubatud?

    ma ei ole miski proff ega saa selleks. kuigi üks klassikaraadio helimees tahtis mind helirežiid õppima saata.
    Eksimine on inimlik ja selleks see foorum ongi, et teadmisi hankida ja vahetada. Aga kui tullakse külajutte ja väärarusaamasid fakti pähe esitama, siis ei tasu imestada, kui keegi sekkub.

    Comment


      #62
      Vs: Miks aastapäevakontserdi teleülekande helist sai «vorst»?

      Esmalt postitatud olavsu1 poolt Vaata postitust
      ma ei ole miski proff ega saa selleks. kuigi üks klassikaraadio helimees tahtis mind helirežiid õppima saata.
      Õppides võib asi kindlasti paremaks minna.
      Erilahendused.
      PS või mail.

      Comment


        #63
        Vs: Miks aastapäevakontserdi teleülekande helist sai «vorst»?

        Rasmus ütles oma lõpuintervjuus, et peaproovis oli olukord palju parem. Finaalis kisas rahvas nii kõvasti, et kõrvaklappidel polnud eriti mõtetki ja heli jõudis ka mikrofoni.

        Comment


          #64
          Vs: Miks aastapäevakontserdi teleülekande helist sai «vorst»?

          Esmalt postitatud Svago poolt Vaata postitust
          Finaalis kisas rahvas nii kõvasti, et kõrvaklappidel polnud eriti mõtetki ja heli jõudis ka mikrofoni.
          Võib küll nii olla. Sest on vaks vahet kas vaadata Arashi või MoMu tuuri videot......

          Comment


            #65
            Vs: Miks aastapäevakontserdi teleülekande helist sai «vorst»?

            Laupäeval toimus Rootsi eurolaulu finaal, eile korrati uuesti TV-s. Helikvaliteet oli hea. Norida saab vaid paari pisiasja üle ja helitehnikud sekkusid väga kiiresti. Publik käitus korrektselt. Ka saate formaat ja saatejuhid olid väga head. Saatejuhtideks olid oma ala spetsialistid – laulja ja laulukirjutaja Hasse Andersson; blogija, koomik, televisiooni saatejuht ja autor Clara Henry ning laulja David Lindgren. Eurovisiooni finaal oli pühendatud muusikale – põhirõhk oli suunatud finaali lauludele, lugude viisi ja sõnade autoritele. Ülekanne oli väga ladus. Saatejuhid tegid paar muusikateemalist lühinalja ja esinesid ka laulmisega. Davidi popurrii oli super
            Tegime oma perega järjekordselt ennustusvõistluse.
            Rootsi publik pakkus esimese nelja järjestuseks: 9 – 19 – 4 - 5.
            Rahvusvaheline žürii (Kusjuures iga maa erinevalt): 4 – 9 – 7 - 5.
            Lõpptulemus: 4 – 9 – 5 - 7.
            Mina pakkusin: 4 – 7 – 9 - 5.
            Kuulasin kõik lood veelkord üle ja oma järjestust ei muudaks. Robin Bengtssoni „I Can't Go On“ neljandana esitatud lugu oli parim .

            https://www.youtube.com/watch?v=1jSrBdN4b5c

            Comment

            Working...
            X