Teade

Collapse
No announcement yet.

Laulupidu

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Laulupidu

    Huvitav kogemus.
    Käisin kohal lauluväljskul. Olin piletiga C alas, aga tundus, et enamus heli tuli monolt läbi kõlarite ja oli kuidagi imelik.
    Kuna lapsed väsisid, tuli koju tulla.
    Ok, vaatame lõppu telekast. Heli "vorst" mis vorst. Aga siis taipasin vikerraadiot kuulata. Ja parimat heli laulupeost pole iial kuulnud. Stereo missugune ja dünaamika ! Parem kui kohapeal olles.
    Elu on nagu lintmakilt muusika kuulamine. Mida lõpupoole, seda kiiremini hakkab linti äraandev ketas pöörlema...

    #2
    Vs: Laulupidu

    see heli mis telekast kostis ei kõlband kuhugi. err.ee veebistriim oli jälle nauditav.

    Comment


      #3
      Vs: Laulupidu

      Ja kuulasitegi läbi teleka...?
      Kui tõde võib välja öelda ainult sosinal, on riigi vallutanud vaenlane.
      Konfutsius

      Comment


        #4
        Vs: Laulupidu

        "Ja kuulasitegi läbi teleka...?"

        Sa vaata, mis resiiver ja kõlarid maksavad...

        Comment


          #5
          Vs: Laulupidu

          On nigu on, aga ma lisan oma põgusa arvamuse, kuna kuulasin kodus vast paar tundi lõpust. Allikaks DVB-T2 ETVHD ja läbi ressi. Lugudel ei tundunud midagi halvasti olevat, mõned näpukad mis ikka saavad juhtuda (mõni instrument liig vali vms.), kuid oluline erinevus oli selles kui ERR hakkas oma mikritega vahejuttu rääkima, siis oli küll selgelt kuulda et mikrid kärisesid (ASK oli väga kitsas ja tugeva kühmuga kesksagedustel) ja üldine level oli kohatult kõrge võrreldes laulude keskmisega. Seekord ma ei viitsinud midagi mõõta, aga eelmisel sellisel üritusel oli lõikude keskmiste vahe üle 20dB!
          Koorid esitusid täiesti stereos, lauljate rühmad olid liigendatud. Niivõrd kui sai leiduda loomulikku kaja, seda ka märgata oli. Nii et ma ei oska olla väga kriitiline helindanud seltskonna osas, kuid ERR ei suuda küll üritust normaalseks tervikuks muuta ülekandes.
          Kui tõde võib välja öelda ainult sosinal, on riigi vallutanud vaenlane.
          Konfutsius

          Comment


            #6
            Vs: Laulupidu

            ERR reklaamib, et tuleb järelvaatamiseks välja DVD. Endal jäi üritus paraku nägemata ja vaataks küll, kuid kas kuskilt saaks ka korralikuma pildiga asja, mitte DVD-d? Üles võetud ju normaalselt FullHD-s?!
            Kui sa ei tea millist telerit või kodukino osta ja kust otsast alustada, siis loe "Teleri ja kodukino ostja ABC-d"
            Videoid kodukino teemadel ja asjade ülevaateid näeb minu Youtube kanalil

            Comment

            Working...
            X