Teade

Collapse
No announcement yet.

Philips FA455 võimendi (ja sisendite valik?)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Philips FA455 võimendi (ja sisendite valik?)

    Mul on komplekt, mis koosneb omavahel lintkaabliga ühendatud võimendist Philips FA455 ja ressiiverist FT455, https://www.upload.ee/image/7434158/DSC_5786.JPG
    võimendi tagaküljel on terve rida erinevaid sisendeid ja esipaneelil ka lambikesed nende tähistamiseks (a la TV, CD, AUX jms) samas ma ei leia ühtegi võimalust nende sisendite kasutamiseks, ainus füüsiline nupp mis kuhugi ümber lülitab on "tape" (mille küljes on mul CD deck) ja see on ka ainus mida võimendi peale raadio mängima nõus on.. aga kõik teised? kuidas nende peale lülitada saaks? Kas nende peale lülitus on olnud võimalik vaid puldilt (mis mul puudub).

    Võibolla tegin ma seda kehvasti aga minule ei andnud googeldus ei user manuali ega pilti võimalikust kunagi komplekti kuulunud puldist.
    O: Estonia CD mängija

    #2
    Vs: Philips FA455 võimendi (ja sisendite valik?)

    FA454 SM on netis olemas. Veidi küll erineb, aga vähemalt kommutatsiooniloogika on sama. Uuri seda.

    Comment


      #3
      Vs: Philips FA455 võimendi (ja sisendite valik?)

      Väljavõte skeemist:

      Click image for larger version

Name:	Screen Shot 2017-09-07 at 23.50.59.jpg
Views:	1
Size:	108,5 KB
ID:	870815

      Comment


        #4
        Vs: Philips FA455 võimendi (ja sisendite valik?)

        tänud kaasa mõtlemast!

        ma tegelikult nii detailset vastust ei oodanudki, pigem lihtsalt kinnitust, et esipaneeli nuppudest kuidagi muude sisendite peale lülitada ei annagi.
        O: Estonia CD mängija

        Comment


          #5
          Vs: Philips FA455 võimendi (ja sisendite valik?)

          Kui esipaneelil on nupp sisendile, annab seda ka lülitada. Ainult et sisend pole alati RCA pesa kujul, osa on ka lintkaablis sees, nagu eelnevast skeemiosast saab välja lugeda.
          Kui tõde võib välja öelda ainult sosinal, on riigi vallutanud vaenlane.
          Konfutsius

          Comment


            #6
            Vs: Philips FA455 võimendi (ja sisendite valik?)

            Ma saan algsest postitusest aru, et RCA pesad on taga täitsa olemas. Skeemi oluliselt süvenemata ütleks, et sisendite lülitamine käib lintkaablite kaudu pingega. Paras kompott ikkagi.

            Comment


              #7
              Vs: Philips FA455 võimendi (ja sisendite valik?)

              Need komponendid mis omavahel ühenduvad lintkaablitega, liigutavad ka signaali läbi nende. Eks need sisendid/väljundid saab sealt välja võtta, aga see tähendab ehitamist.
              Kui tõde võib välja öelda ainult sosinal, on riigi vallutanud vaenlane.
              Konfutsius

              Comment


                #8
                Vs: Philips FA455 võimendi (ja sisendite valik?)

                Jõudu
                Nagu OSX ütles toimub lülitamine vastava komponendi nn töölepanekuga. Ja neid "muid" sisendeid tal polegi rohkem välja toodud peale TAPE IN. TK10321 lülitab 4 signaaliallikat (CD, TUNER, PHONO, CASS) ja ainuke mida tollel ajal peeti vajalikuks lisada oli maki sisend, et saaksid salvestada. Seade on ju keskus - mingil ajahetkel saab kuulata ju vaid ühte hääleallikat. Ja sealt salvestada. Kui tahad aretada pead hakkama lüliteid kuskile välja tooma ja sisendpesasid juurde puurima.

                Comment

                Working...
                X