Teade

Collapse
No announcement yet.

SQ in-ear kõrvaklapid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    SQ in-ear kõrvaklapid

    Tere. Kuna head Pioneeri klapid lõpetazid täielikult töötamast (1 klapp ise andis saba) siis mõte järgmiseks vaadata rohkem sq poole kui just bass head stiili. Põhi valdkond siis rokk flac formaadis (metallica, rammstein, mustasche jms.) Klapid kindlasti in ear stiilis, teised panevad k
    õrva niplid valutama ja suuri, ei saa töö pärast kanda. Hinnaklass sinna 100€ juurde maksimaalselt. Ideaalne oleks ka kuulamis võimalusega koht. Õnneks tänapäeva teflonid võimendavad piisavalt hästi, seega 100dB tundlikusega klapid oleks norm.
    Sry kui panen kuskilt villast, öö ja synnipäeva õlled sees.
    päikest, liblikat ja särisevat jootekolbi

    #2
    Vs: SQ in-ear kõrvaklapid

    Esmalt postitatud rxs poolt Vaata postitust
    Tere. Kuna head Pioneeri klapid lõpetazid täielikult töötamast (1 klapp ise andis saba) siis mõte järgmiseks vaadata rohkem sq poole kui just bass head stiili...
    SQ means "Sound Quality". SQ is an acronym, abbreviation or slang word.
    Digital is like formaldehyde, first it kills the music, then it stores it forever.

    Comment


      #3
      Vs: SQ in-ear kõrvaklapid

      Olgu. Nimetan siis kohalikus keeles, et ootan soovitusi kõrva siseste kõrvaklappide osas, tähtsam oleks heli kvaliteet kui, et ülemäärane madalsageduste esitus. Kas sedasi on parem Lgp martk
      päikest, liblikat ja särisevat jootekolbi

      Comment


        #4
        Vs: SQ in-ear kõrvaklapid

        Otsingu alustuseks võiksid alustada selle foorumi muljetest, et oma pioneerile samaväärne asendaja leida:
        The Most Recent Sponsor Announcements & Deals Threads   • Dekoni Audio Earpads for the Audeze MM500 and MM100 • ZMFheadphones HOT CUP SUMMER 2024; Hot Off the Grille • Moon Audio...
        Digital is like formaldehyde, first it kills the music, then it stores it forever.

        Comment


          #5
          Vs: SQ in-ear kõrvaklapid

          On olnud igas hinnaklassis "kummilutusid". Enne kui hakkad sotti kulutama, mine proovi Photopoint'is €20-seid Vivanco'sid, võid üllatuda. Paar aastat tagasi ostsin €400-se letihinnaga Denonid, mis kestsid täpselt 2 kuud. Juhe läks katki ja parem kanal kadus. Saund oli kliiniline ja kõrged ikka "krõbisesid". Soti kandis Sennheiserid on kindla peale minek, SoundMagic'ud saad isegi odavamalt. Sõber hiljuti tellis hiinast "suvakad" stuudio monitorid alla €20 eest. Üllatavalt hea saundiga ja koostekvaliteet oli ka väga korralik. Kui on huvi, võin küsida järele ning hiljem lingi visata...

          Comment


            #6
            Vs: SQ in-ear kõrvaklapid

            Kas juhtmega või juhtmevabad?
            Mina olen kõrvakate puhul kindlalt juhtmevabaduse poolt, seetõttu tellisin lisaks suurtele Senni over-ear põhiklappidele endale Meizu EP51 -ed. Praegu peaks olema tollimisel, nii et lähipäevil saan kätte. Ülevaadete põhjal loodan igatahes, et heli on rohkem kui raha kulus
            Kui sa ei tea millist telerit või kodukino osta ja kust otsast alustada, siis loe "Teleri ja kodukino ostja ABC-d"
            Videoid kodukino teemadel ja asjade ülevaateid näeb minu Youtube kanalil

            Comment


              #7
              Vs: SQ in-ear kõrvaklapid

              Need pidid väga head olema, vaatamata hinnale ja päritolule. https://www.ebay.com/sch/i.html?_fro...+monk&_sacat=0 .

              Comment


                #8
                Vs: SQ in-ear kõrvaklapid

                päriselt nagu. 20 raha nende eest
                ma ise kardan, et need sinihamba klapid saavad mahlast tühjaks kähku. sinihammas+heli esitamine.
                hea meelega võtaks juhtmevabad klapid tõesti.
                päikest, liblikat ja särisevat jootekolbi

                Comment


                  #9
                  Vs: SQ in-ear kõrvaklapid

                  Esmalt postitatud rxs poolt Vaata postitust
                  päriselt nagu. 20 raha nende eest
                  ma ise kardan, et need sinihamba klapid saavad mahlast tühjaks kähku. sinihammas+heli esitamine.
                  hea meelega võtaks juhtmevabad klapid tõesti.
                  Eee... Tõlget paluks eesti keeles, kui võimalik...
                  Kui vihjad minu lingitud klappidele, siis neid 20-ga kätte ei saa. Kui ise tollima ei hakka, siis koos km ja tollivormistusega lähevad 50€ juurde.
                  Ise tollides saad odavamalt.
                  Kui sa ei tea millist telerit või kodukino osta ja kust otsast alustada, siis loe "Teleri ja kodukino ostja ABC-d"
                  Videoid kodukino teemadel ja asjade ülevaateid näeb minu Youtube kanalil

                  Comment


                    #10
                    Vs: SQ in-ear kõrvaklapid

                    Ei soovita in-ear kõrvaklappe.Sest saad rämps heli.Kunagi olin ka kõva in-ear klappide fänn aga siis ostsin JBL EVEREST suured klapid ja tagant järgi võib öelda et kahju et varem suuri kõrvaklappe pole ostnud.
                    Kui hakata in-ear ja suuri kõrvaklappe omavahel võrdlema siis on põhimõtteliselt sa võrdled sääske elevandiga.
                    Ma ei taha oma kuulmismeelt rikkuda ja in-ear klappe ma kõrva üldse ei panegi enam.Ja kogu lugu.

                    Comment


                      #11
                      Vs: SQ in-ear kõrvaklapid

                      Kuna kõrvasisestega ja töö juures, siis ma eeldan, et ka heliallikas on kantav. Sinna juurde ma võtaks Xiaomi Piston klapid. Minu jaoks olid nad täiesti positiivne üllatus. Teine versioon oli rohkem bassheadidele, originaal on tasakaalus helipildiga, uuemaid (hybrid, pro hd) ei ole ise kuulanud.
                      Toidan trolle!

                      Comment


                        #12
                        Vs: SQ in-ear kõrvaklapid

                        Kui ma möödunud aastal ise sama teemaga tegelesin, jõudsin JBL Synchros S100 juurde (saadaval puldiga Androidi või iOS jaoks või ilma puldita, hinnaklass ca 70€). Järgmine hea variant oleks 100€ klassist olnud, aga räägivad ka mingitest 50€ Senheiseritest, mis pidid OK olema.

                        Oleneb muidugi, mida otsida, mina tahtsin võimalikult tasakaalus heliga klappe.

                        Comment


                          #13
                          Vs: SQ in-ear kõrvaklapid

                          Esmalt postitatud 1rubla poolt Vaata postitust
                          Ei soovita in-ear kõrvaklappe.Sest saad rämps heli.Kunagi olin ka kõva in-ear klappide fänn aga siis ostsin JBL EVEREST suured klapid ja tagant järgi võib öelda et kahju et varem suuri kõrvaklappe pole ostnud.
                          Kui hakata in-ear ja suuri kõrvaklappe omavahel võrdlema siis on põhimõtteliselt sa võrdled sääske elevandiga.
                          See on ikka suuresti maitse küsimus, osatakse ka in-ear klappe nii teha, et ei riku kuulmist.

                          Comment


                            #14
                            Vs: SQ in-ear kõrvaklapid

                            Kui kedagi huvitab, siis panen kirja muljed Meizu EP51 kohta. Tegemist bluetooth in-ear kõrvaklappidega otse Hiinast.

                            Pakend: väga kena, kaasas karp ja 4 paari otsikuid.
                            Klapid ise jätavad kvaliteetse mulje, korralikult tehtud. Kõrvas püsivad väga hästi. Magnetiga ümber kaela kokkupanemise võimalus on lisaplussiks.
                            Esimene kuulamismulje: oh mida, liiga palju bassi! Et tõesti mida, kust see bass tuleb, esimene soov oli seda maha keerata
                            Aga üldmulje on väga hea selle raha eest. Bass natuke varjutab keskosa, kõrged on jällegi olemas. Minu ainuke virin olekski liiga "õhukese" heli keskosa üle, kuid arvestades hinda ja üldist heli, mida need toodavad, siis tulemus hea ja julgen soovitada küll.
                            Heli ei ole küll nii avar nagu oluliselt kallimatel klappidel, kuid arvestades klappide väiksust, siis head heli tuleb sealt välja palju rohkem kui oodata oskaks.
                            Ostuga väga rahul, kahetsust pole sendi eestki. Nende eest võib südamerahuga ka palju rohkem raha välja käia kui ei teaks, mis maksavad

                            Edit: Pean natuke täpsustama, et ei oleks bassihelide ootajatel pettumust: need ei ole pead lõhestava bassiga kõrvakad vaid bass pigem üllatas meeldivalt, arvestades väiksust ja hinda. Otsene võrdlus over-ear bluetooth klappidega Sennheiser HD 4.40 näitas, et tegelikult on EP51-l madalaid helisid vähem kui alguses tundus
                            viimati muutis kasutaja Cartman; 16 m 2017, 18:21.
                            Kui sa ei tea millist telerit või kodukino osta ja kust otsast alustada, siis loe "Teleri ja kodukino ostja ABC-d"
                            Videoid kodukino teemadel ja asjade ülevaateid näeb minu Youtube kanalil

                            Comment


                              #15
                              Vs: SQ in-ear kõrvaklapid

                              kui hästi aku vastu peab
                              päikest, liblikat ja särisevat jootekolbi

                              Comment

                              Working...
                              X