Teade

Collapse
No announcement yet.

Kuidas ühendada stereoseadmed?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Kuidas ühendada stereoseadmed?

    Tere.

    Mul on ressiiver millel on 2 Tape sisendit, 1 vinüül ja aux

    Tape 1 taga on lintmakk ja tape 2 taga on kassettdekk.
    Vinüüli sisendi taga on vinüülikas ja AUX taga on cd.

    Mure nüüd selles, et mul 2 seadet veel vaja ühendada. Üks kassettdekk veel, et saaks duubeldada linte ja üks väline allikas veel.
    Kuidas seda teha ?

    Teine küss, et vene makil on 5din. Selle kuulamiseks piisab kui toon oomipoest 5din to RCA ülemineku ?

    #2
    Vs: Kuidas ühendada stereo seadmed

    Tellid Hiinast AV-kommutaatori. Kui vaja ka rohkem väljundeid salvestamiseks, siis kaks tükki. DIN ja RCA puhul valid kas vastava kaabli või ülemineku, oma maitse alusel.

    Comment


      #3
      Vs: Kuidas ühendada stereo seadmed

      Või siis võtad oomist leti pealt: https://www.oomipood.ee/product/aswi...d_audio_luliti
      Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.

      Comment


        #4
        Vs: Kuidas ühendada stereo seadmed

        Või Oomipoest letipealt. Mina endale sobivat (nuppudega esipaneelil) ei leidnud, tellisin Hiinast ja ca 5x odavamalt. Aega muidugi läks mõni nädal.

        Comment


          #5
          Vs: Kuidas ühendada stereoseadmed?

          Mingi hetk olid mul kassettmakid "jadamisi".
          Elu on nagu lintmakilt muusika kuulamine. Mida lõpupoole, seda kiiremini hakkab linti äraandev ketas pöörlema...

          Comment


            #6
            Vs: Kuidas ühendada stereoseadmed?

            Esmalt postitatud martinj poolt Vaata postitust
            Mingi hetk olid mul kassettmakid "jadamisi".
            Siis peab vististi läbivkanaliga makk olema.

            Comment


              #7
              Vs: Kuidas ühendada stereoseadmed?

              Ei pea. Kui vajutada "salvestus" , laseb enamik makke signaali läbi.
              Aga siis oli mul üks kuulamiseks, teine salvestamiseks. Ja seda miskit 17 aastat tagasi juba.
              Elu on nagu lintmakilt muusika kuulamine. Mida lõpupoole, seda kiiremini hakkab linti äraandev ketas pöörlema...

              Comment


                #8
                Vs: Kuidas ühendada stereoseadmed?

                Esmalt postitatud HotZ poolt Vaata postitust
                vene makil on 5din. Selle kuulamiseks piisab kui toon oomipoest 5din to RCA ülemineku ?
                Mul on vene lindikas, millel teadupärast 5din pistik, ressiiver sööb teadupärast RCAd.
                Osta.ee's müüb üks taat juhtmeid, aga mind ajab segadusse märge, et signaali jaoks rca>5din
                Mis jura see on? https://osta-ee.postimees.ee/stereo-...ml?_src=search
                Mälu järgi oli muidu vene juhe niimoodi küll, et keskelt läjs ühele poole, aga kummale, enam ei mäleta....

                Comment


                  #9
                  Vs: Kuidas ühendada stereoseadmed?

                  Venelased ühtisid DIN45-500 standardiga.

                  Click image for larger version

Name:	article - din45-500 - hi-fi news - july 1968 - pt 1.jpg
Views:	1
Size:	255,8 KB
ID:	870845

                  Comment


                    #10
                    Vs: Kuidas ühendada stereoseadmed?

                    kui nii, siis valmis kaableid ei müüda. Kõik on vastupidised.
                    Vene juhtme sai lahti võtta ja ümber joota, need aga on kinni sulatatud ka veel.....

                    Comment


                      #11
                      Vs: Kuidas ühendada stereoseadmed?

                      Normaalne liininivoo on 3 ja 5 jalgadel, mass 2 (keskel). Ei ole vahet, kumbas suunas kasutad. 1 ja 4 on vene standardis kasutusel ainult madalama nivooga signaalile. makkidel on sisend- ja väljundpesad eraldi. Juu ei suudetud 4-soonelist varjestatud kaablit toota, et need ühte pessa kokku panna.

                      Comment


                        #12
                        Vs: Kuidas ühendada stereoseadmed?

                        Esmalt postitatud Hiid poolt Vaata postitust
                        kui nii, siis valmis kaableid ei müüda. Kõik on vastupidised.
                        Vene juhtme sai lahti võtta ja ümber joota, need aga on kinni sulatatud ka veel.....
                        Vene 5 pin alternatiivina kasutan selliseid:
                        Neutrik Rean NYS322G 5 Pin DIN Plug Gold Contacts5-pin DIN male cable connector features a diecast shell with nickel plating, flexible strain relief, heavy-duty cable clamp, and complete shielding with ground contact. 180° pin configuration.Specifications: • Connector type: 5-pin DIN male cable connector • Shell: Nickel • Contacts: Gold plated • Accepts cable O.D. up to 5 mm • Mfg. #NYS 322G.With the brand REAN, the world's leading supplier of professional audio and video connectors - Neutrik AG - offers another superior line of products.Excellent cost-performance ratio, attractive design, and reliable functionality are the strengths of REAN.Based on long-time know-how audio and video connectors for professional applications are developed and produced on up to date production facilities. An efficient logistics system and a global sales network make a high availability and short delivery times possible. The REAN product range is an alternative solution for cost sensitive applications.REAN — a brand of Neutrik AG
                        Digital is like formaldehyde, first it kills the music, then it stores it forever.

                        Comment


                          #13
                          Re: Vs: Kuidas ühendada stereoseadmed?

                          Comment


                            #14
                            Vs: Re: Vs: Kuidas ühendada stereoseadmed?

                            neid vaatasin, need on kõik ''vale käe'' omad

                            Comment

                            Working...
                            X