Teade

Collapse
No announcement yet.

Protection mode ahela tööpõhimõte

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Protection mode ahela tööpõhimõte

    Tere! Kas keegi oskab rääkida kuidas antud kaitse ahel täpsemalt töötab või jagada infot selle kohta ? Tegu siis kodu recieveriga.
    Ise mõtlen, et arvatavasti mõõdab see siis voolu sagedust, aga kui ac vool peaks dioodidest edasi pääsema, siis see aga ei töötaks üldse, või mis ?
    Ju siis jääb järgi vaid kontroll läbi takistuse? Vajaliku infot õige pinge kohta saab see ic siis transistori juhtimis kiibi, feedback liinilt ja võrdleb seda siis sisse ja välja mineva pingega ?

    Asja mõte oleks see, et ma tahaksin kanalid kontrollida läbi selle protection mode ahela, kuna ma ei viitsi kõiki transistoreid eraldi läbi toiteploki kontrollima hakata. Kuna probleem pole pidev.

    Ühesõnaga teatud gain pealt tekib ülepinge või lühis, täpsemalt ei oska öelda ja arvutit hetkel pole käepärast, et joonisega tutvuda aga kas mu mõttekäik oleks teostatav ?

    Harald

    #2
    Vs: Protection mode lähemalt.

    Otsi ilmavõrgust Service Manual, seal näed skeemipealt. Mis resiiver täpsemalt?

    Comment


      #3
      Vs: Protection mode ahela tööpõhimõte

      Misasi on "transistorite eraldi läbi toiteploki kontrollimine"?

      Comment


        #4
        Vs: Protection mode ahela tööpõhimõte

        Esmalt postitatud H.M.M poolt Vaata postitust
        Tere! Kas keegi oskab rääkida kuidas antud kaitse ahel täpsemalt töötab või jagada infot selle kohta ? Tegu siis kodu recieveriga.
        Ise mõtlen, et arvatavasti mõõdab see siis voolu sagedust, aga kui ac vool peaks dioodidest edasi pääsema, siis see aga ei töötaks üldse, või mis ?
        Ju siis jääb järgi vaid kontroll läbi takistuse? Vajaliku infot õige pinge kohta saab see ic siis transistori juhtimis kiibi, feedback liinilt ja võrdleb seda siis sisse ja välja mineva pingega ?

        Asja mõte oleks see, et ma tahaksin kanalid kontrollida läbi selle protection mode ahela, kuna ma ei viitsi kõiki transistoreid eraldi läbi toiteploki kontrollima hakata. Kuna probleem pole pidev.

        Ühesõnaga teatud gain pealt tekib ülepinge või lühis, täpsemalt ei oska öelda ja arvutit hetkel pole käepärast, et joonisega tutvuda aga kas mu mõttekäik oleks teostatav ?

        Harald
        ; Mlles seisneb kaitsmise tulemus? Mida üldse kaitstakse?

        Comment


          #5
          Vs: Protection mode ahela tööpõhimõte

          Jõudu
          Kas see ehk oleks abiks: https://www.petervis.com/Amplifiers/...ode-error.html

          Comment


            #6
            Vs: Protection mode ahela tööpõhimõte

            Kaitseb lühise või ülepinge eest.

            No minu plaan oleks toite ja lõpu transistoritel kõigile eraldi koorumustest teha, võimendi lööb ju sisend pinge nendel kohe peale errorit välja.
            Või eelpool kirjutatud lahendus

            Tegemist ST R-DE6 97 võimendiga.

            Aega on vähe ja tegemist palju aga eks varsti võtan selle ette ja annan siia ka kindlasti infot vea kohta !

            Comment

            Working...
            X