Teade

Collapse
No announcement yet.

Yamaha jaoks kalibreerimismikrofoni

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Yamaha jaoks kalibreerimismikrofoni

    Ressiiveriks on usa turule tehtud htr-5890. Mis ta euroopa vaste olla võiks?
    Ei tea, kas tasub häälestamiseks osta mikrofoni, mida mul omal ei ole?
    Või sobib talle mõni odavam alternatiiv? Või mida arvate sellest calibreerimise vidinast? Üldse mõttetu?
    Mudel paistab mikril olevat muidu see: YAMAHA WB929200
    Keegi enda oma laenata ei tahaks?
    viimati muutis kasutaja Hiid; 21 m 2017, 12:10. Põhjus: lisainff

    #2
    Vs: Calibration Microphone Mic For Yamaha

    Seal on sees odav kondensaator mikrofonkapsel. Kunagi sai vana telefoni handsfree, sinna ühendatud, minu odava yamahaga toimis, ja sõbra kalli denoniga samuti, mingit vahet originaaliga meil tuvastada ei õnnestunud. Eks see rohkem mänguasi ole, parem on ikka kõik õieti ühendada, paigutada, ja mida väiksema reguleerimisega hakkama saab, seda parem. See automaatika käitub üsna radikaalselt.
    Ilmselt provotseerib audiofiilia aja jooksul retrofiilse modernofoobia arengut.

    Comment


      #3
      Vs: Calibration Microphone Mic For Yamaha

      Siis vedas et handsfreel oli laiaribaline mic küljes. Tõesti odavad, nii 0,70.-tk kapslid ei ulatu bassideni ega ka päris kõrgeteni, riba võib olla ütleme 150Hz kuni 6kHz (mis on telefonile enamgi kui piisav). Ressiiver aga madistab laiemalt, nii et parem oleks laiaribalisem kapsel, kasvõi Pana WM-60/61 (mis maksis ca 4,- kui veel vabalt saada oli).

      Pulli pärast peaks omal proovima mis teeb, mikker istub tehase pakis, olen vast paar korda välja võtnud, aga sihipäraselt pole pruukinud...
      Kui tõde võib välja öelda ainult sosinal, on riigi vallutanud vaenlane.
      Konfutsius

      Comment

      Working...
      X